Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
25. únor 2010

Hölky, kdo máte kolekci papaia, nezdá se Vám, že šišuje? Já s ním jezdím od toho listopadu a mám pocit, že boudička je o něco světleší, ale možná se mi to jen zdá.

doorka
25. únor 2010

pikusa,no pomohla mi hlavně to tvoje rozepsání. Oni měli chlapi strach,aby tam něco neulomili.
😉

jituskak
25. únor 2010

my máme ford fusion, je teda vyšší, ale myslím, že bude ten kufr objemově podobnej. C4 je velký auto. jako musíš to nejprve vychytat. my to taky zkoušeli různými směry a pak jsme našli ideální polohu. ovšem, nic extra navíc se tam nevejde.

marketka.27
25. únor 2010

Neviděly jste pls někde v obchodě tašku na madlo z kolekce 2009, barva cedro??? Objednala jsem ji v několika obchodech přes net a nikde už ji nemají ☹ ☹ ☹ Já už ji snad neseženu ☹ ☹ ☹

kacka.l
25. únor 2010

Market, zítra se kouknu knám do obchodu a písnu ti

marketka.27
26. únor 2010

Díky kacko. Já ji strašně chciiiiii😉

lucenek
26. únor 2010

market a univak od emitexu nechceš???
teda není to taška, ale perfektně sedne a kryje koš takže ništ nevypadne...ani při najíždění
jinak manža byla zamnou včera v práci a kluci mi vytáhli jakýsi wd sprej a rozúadly se všecky usazeniny, zase slalomuju jako divá 😀

kacka.l
26. únor 2010

Lucenku, ten sprej je skvělý , manžel ho má v garáži, kdybych to věděla, tak neteflonuju, a co to kolečko, je to lepší???

doorka
26. únor 2010

jituskak,díky. Známí mají C4,tak zítra vezmem kočár a zajdem to vyzkoušet. Chceme koupit nové autí a rozhodujeme se jaké,tak proto ty otázky. 😉

kacka.l
26. únor 2010

Market. tak špatná zpráva, nejsou a už ani nebudou, asi opravdu zkusit všechny obchody. Máme tu ještě jeden, tak jim písnu maila.

kacka.l
26. únor 2010

¨Tak odpověď opět není a nebude, není prý jako už ani v ČR.

marketka.27
26. únor 2010

Kacko, díky moc, toho jsem se bála, já jsem zatím obchod, kde by ji ještě měli, nenašla ☹

lucenek
26. únor 2010

kačí jo v pohodě jezdí jako nové....takže to koupíme dom

aminka01
1. bře 2010

🙂 DOBRY DEN,
CHYSTÁM SE KE KOUPI KOČÁRKU PER PEREGO GT 3, ALE CHTĚLA JSEM SE VÁS PROSÍM OPTAT MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI V JÍZDĚ VE VÝTAHU?BYDLÍME V PANELÁKU A MÁM TAKOVÝ DOJEM , ŽE MÁM ASI SMŮLU S NÍM JET?
DĚKUJI VÁM ZA ODPOVĚD A ZA RADU
PĚKNÝ DEN LIBA 🙂

kacka.l
1. bře 2010

Aminko, počkej až se tu objeví Pikusa, ta to má změřené už několikrát. Je tak obětavá, že to všem maminkám měří. Ona se tam vleze, je to o pár stránek dozadu.

Holky já jsem dostala super nabídku na prodej mého GT3, paní jej tak strašně chce, že jsem schválně řekla, že za 12000,- za tolik jsem jej koupila 😕 😕 😕 To nechápu, proč si raději nekoupí nový.
Tak jsem si říkala, když ho tak chce, tak jí ho prodám a já si koupím nový, tak jsem jela okouknout tu novou kolekci 010, ale jsem vyloženě zklamaná, jsou tam úplně jinak ty pásy, tak klasicky a mě se líbí ty naše. A taky ty barvy, na netu vypadají ty barvy tak jasně, ale ve skutečnosti je ta kiwi barva zelená ne s černou a bílou, ale s temně zeleno-černou a šedou, takže paní má smůlu, ať si jej koupí ona. 😀 😀 😀 😝

lucenek
1. bře 2010

kačí 😀 já bych taky nešla do té kolekce 2010 ty pásy jsou prostě u našich nej nej nej 😵

gabule75
1. bře 2010

Ahojky, tak se taky přidávám k partě PP 🙂 koupili jsme po 1 dítěti, ale je nádherný, jako nový, nemůžu se dočkat až ho provětrám.

Aminko, já to taky řešila, máme hodně malej výtah, na délku 118 cm a kočárek má se sklopenou rukojetí cca 115, 116 cm takže se mi tam vejde 😉

doorka
1. bře 2010

Ahojky. Můžu zase prosit o radu? Zapoměla jsem,nebo jsem si to neuvědomila...prostě nemám pláštěnku. Máte zkušenosti s nějakou? Je nějaká univerzální? Nebo musím koupit jen PP. Díky.

nika
1. bře 2010

doorka já mám na navetu obyčejnou univezrázlní na hluboký kočár. stála mne asi 150,-
na sporťák je ta originál, ale je neskladná, budu kupovat novou asi od emitexu, jen se dokopat k činu.

doorka
1. bře 2010

Jojo,to jsem zapoměla napsat,že na Navetu. Díky, koupím univerzál.
Sporťák vyzkoušíme později. Pravda,že je taková tvrdá. 🙂

pikusa
1. bře 2010

Aminko....běhala jsem tady měřit výtah už mockrát....
taky jsme v paneláku a vejdeme se....a když si dáš tu práci,někde zpětně to tady najdeš 😀 já tam ted fááááákt nejdu---sakra jsem si to měla napsat na papír 😀

aminka01
1. bře 2010

🙂 Dobry vecr,
dekuji vam za odpoved!!!!
Liba

pikusa
1. bře 2010

Aminko....změř váš výtak napříč a pak to sem písni...my jsme taky jako by z rohu do rohu....
a my ti řekneme neboj 🙂

aminka01
1. bře 2010

🙂 Hledam , hledam ale nevidim Pikusko???

aminka01
1. bře 2010

tak jdu merit!!!

aminka01
1. bře 2010

106 delka?

aminka01
1. bře 2010

napric cca 120cm.

kacka.l
2. bře 2010

Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se

kacka.l
2. bře 2010

Aminko,myslím, že budeš mít stejný výtah jako Pikusa.

jaruska8
2. bře 2010

A presne rovnaký ako ja. Tiež si vás tu čítam a potešili ste ma. Ďakujem. 😉