Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
2. bře 2010

kačí další adept měřící výtahy jo???? 😀

pikusa
2. bře 2010

Aminka...vejdeš se 😀 madlo nahoru a půjde to 😉

kacka.l
2. bře 2010

Nene, já jen kopíruju, co psala Piku- naštěstí výtah nepotřebuju. 😉

pikusa
2. bře 2010

Kačko....díky,žes to dohledala 😉

aminka01
3. bře 2010

🙂 DOBRE RANO ,
DĚKUJI VŠEM CO MĚ JSEM NAPSALY ODPOVED NA MOJI OTÁZKU OHLEDNĚ VYTAHU 😅 .TED ZASE ŠPEKULUJI NAD TÍM JESTLI KOUPIT NOVÝ NEBO STARŠÍ GT3? JÁ JSEM SE PROSTĚ ZAMILOVALA DO BAREVNÉ KOLEKCE ROKU 2009 BARVA ČERVENÁ, ALE TEN NOVÝ UŽ NIKDE NESEŽENU 😔 TAKŽE JEDINĚ PO NĚKOM, ALE TOHO SE BOJÍM NEJSEM NA TO ZVYKLÁ KOUPIT NĚCO Z DRUHÉ RUKY 😨 .TAK JEDINĚ BUDU MUSET JÍT DO NOVÉ KOLEKCE2010 A TAM TY BARVIČKY MĚ MOC NENADCHLY JAKO TA ČERVENÁ 2009.TAK PŘEMÝŠLÍM O ORANŽOVÉ 2010 🙂 ???????NEBO NĚKDO VÍTE KDE BY SE DAL SEHNAT Z TÉ LONSKÉ KOLEKCE NOVÝ?????
PŘEJI VŠEM PĚKNÝ DEN LÍBA 🙂

kacka.l
3. bře 2010

😝 Já mám oranžovou 2009 a je nádherná. 😉 😀
Já myslím, žeuž ji neseženeš, do republiky se vozí jen cedro, a to už asi ani to ne, ale třeba u nás v obchodě mají ještě tu oranžovou 2009, tak spíše obejít nebo obvolat, tam by se sehnat daly.

marketka.27
3. bře 2010

Nooo, cedro se vozí, ale že by mi někde objednali tašku cedro, tak to nééé 😠
Holky, mně zase katastrofálně vržou kola, mažu už obden, teď jsme byli plavat, jsem se styděla tu cestu od tramvaje, na plavču jsem si půjčila olej, namazala a za 5 minut začaly vrzat zase ☹ 😠 ☹

kacka.l
3. bře 2010

Market, tak mě vrzaly jen jednou a hned jsem koupila ten teflonový sprej a asi od října ani jednou nevrzly.

pikusa
3. bře 2010

Market....tak snad až nebudou ty hnusy na chodníku,nebude to vrzat....
Aminko....budeš kupovat celý komplet??

marketka.27
3. bře 2010

Já jsem to nastříkala jen WD 40, asi to chce pořádný olej.

marketka.27
3. bře 2010

Aminko, ta oranžová barva je krásná, my jsme původně chtěli červenou, potom oranžovou, ale když jsem uviděla naživo cedro, tak to bylo jasné🙂

lucenek
3. bře 2010

marky ta wd40 je spíš na odstranění nečistot rozloží vše na vrzání to chce asi ten teflon nooo

marketka.27
3. bře 2010

No jo, zítra drahý něco donese, já doma nic jiného než WD 40 nemám. Ten teflonový jsem chtěla koupit, ale kyž chtěli za miniaturní lahvičku asi 120 kč, tak jsem zaváhala, že to je tak na jedno kolo. No a pak byl dlouho klid, tak jsem na to i zapomněla. Ale dnes odpoledne jsem hledala v Běláku ty nejzapadlejší stezky, protože jsem se propadala hanbou, jak mi vrže kočár. Čerstvě namazaný. Domů jsem se vracet nechtěla, protože malá ukázkově spala, asi se jí to vrzání líbí 😀 Dnes už na to kašlu, ale ráno si přivstanu a namažu to znovu a pořádně, ať přežijeme aspoň dopolední procházku.

kacka.l
3. bře 2010

Market, já ho koupila v globusu mega láhev za 100,- nastříkala by Vám všechny kola, co tu na koníkovi jsou a ještě by zbylo. Fakt stačí jen stříknout a minimálně 3 měsíce budeš mít pokoj. Já jsem prostříkala všechno i ty plasty uprostřed a super, teď se chystám nastříkat Pliko, protože to fakt vrže.Tak uvidím. 😉

marketka.27
4. bře 2010

kacko, mně trefí ... Já jsem ho chtěla koupit a lahvička velikosti kapek do nosu stála 120 kč 😕 Dál už jsem se nikde neptala, namazala WD40 a pár týdnů byl vždycky klid,t ak jsem to už neřešila. Ale to, co se dělo včera, to byla hrůza. I psi v lese na mě štěkali a nahluchlí důchodci se otáčeli 😠
A když jsi nastříkala plasty, tak není ten kočár od toho oleje nějak špinavý?

kacka.l
4. bře 2010

Právě, že vůbec, ale musí to být ten teflonový, ne silikonový. Natříkala jsem všechno co se dalo, ale je fakt,že potah jsem sundala. A pak jen přetřela hadříkem. Nejenže nevrže, ale blyští se jak psí....No už ne, teď by potřeboval jarní úklid. Na ten teflonový se nelepí prach, štěrk nic. Ani nevíš, že tam je, kdyby jsi byla od Ostravy klidně ti ho půjčím, protože ho fakt nevystříkám až do důchodu.
Je to tenhle.
http://www.cyklomat.cz/cyklo-doplnky/mazivo/mot...

marketka.27
4. bře 2010

Jsem z Ostravy, ale díky, to si koupím. Fakt jsem žila v tom, ž eje to strašně drahé.

kacka.l
4. bře 2010

Aha, já to psala jen tak, to fakt skoč do toho globusu, já to tam taky kupovala.

lucenek
5. bře 2010

kačií o výplatě tam skáknu tady v Ov máme novej, celkem kousek a já ostuda tam ještě nebya

marketka.27
5. bře 2010

Lucenek, kam? Do Globusu😀 ? Tam je to strašně nebezpečné, vždycky začnu chlebíčkem nebo smažákem v housce 😀 😀 😀 Ještěže to mám z ruky 😀

lucenek
6. bře 2010

market jo tam 😀

marketka.27
6. bře 2010

Jupííí, mám tašku😀 Zapojila jsem naše zářijovky, vypátraly jednu v Itálii, jednu v Německu a jednu v Bulharsku. Holky šikovné🙂 Už ji mám nachystanou a po neděli pofičí ze Sofie. Zatím mi ji ta kočka, co mi ji tam koupila aspoň vyfotila 😀 Hurá, hurá, hurá - to teda byl lov. To jsem zvědavá, co budu muset absolvovat, až budu chtít koupit PP slunečník. Máte ? Je dobrý? Nebo si mám koupit nějaký univerzální?

kacka.l
6. bře 2010

Markét: super, tedy to je fakt lov!!!! Slunečník mám univerzální, ale musím říct, že nevím jak je řešený ten origoš, ale já nevím,kde ho uchytit, trubky jsou docela tlusté a ten slunečeník to nepojme, tak nevím, jak to má ten origoš.

kacka.l
6. bře 2010

Jo a slunečník cedro mají v malli.

kacka.l
6. bře 2010

Ještě jsem našla toto, ale píšou, že na GT3 to nepasuje.
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1164276

marketka.27
6. bře 2010

Jdu kuknout, díky, vy jste všichni takoví zdatní nákupčí 🙂 Ještěže vás mám😉

luca30
6. bře 2010

Dobré ráno,

tak jsem chtěla radu ohledně vrzání našeho pravého kola...no takže v pondělí koupím teflonový sprej a snad to pomůže
Jinak už jsem udělala jarní údržbu a kočárek je opravdu jak nový jen potřebuje promazat a dofouknout kolečka taky jsem konečně přehodila na soft režím a s kočárkem se jede perfektně...

Jinak na MMB prodává holčina celý set v barvě asi papaia prostě oranžová za 13900,- kdybyste někdo měli zájem...má k tomu i hodně doplňků...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31713882&tab=0

marketka.27
6. bře 2010

Kacko, tak v malli jsou uvedeny taky všechny typy podvozků, kromě GT3 ☹ Takže to bude asi ten sám typ. Ach jo. Když se po půl roce rozhodnu,ž e bych teda jako něco chtěla, tak už se to buď nevyrábí, nebo to nemají v ČR, nebo nebo nebo ... Ale díky za snahu. Zkusím večer něco pohledat.

lucenek
6. bře 2010

no marky kdyby to člověk věděl že.....

pikusa
6. bře 2010

Ahoj holky...
jarní údržbu jsem ještě nedělala...
Malej marodí,byli jsme i na pohotovosti,opět laryngitida 😒 ach joooo
slunečník nemáme a ani asi pořizovat nebudu