Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

petulkad
9. únor 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se ještě zeptat, jakou máte koupenou pláštěnku na PP GT3, včera jsme dovezli kočár s manželem od rodičů, tak ta ledvinka mi nakonec šla sundat...

petulkad
9. únor 2010

myslela jsem pláštěnku na hlubokou korbu...

pikusa
9. únor 2010

Peti.....sakra,už si to nepamatuju,nějaká univerzální XXL????
holky poradí......

petulkad
9. únor 2010

Pikusa: díky, podívám se nějakou na netu, dívala jsem se na originál PP, ale ta mi přijde zbytečně drahá...

marketka.27
9. únor 2010

Ahoj, mám pláštěnku univerzální Kenyo, bohatě stačí.
A kolo teda byla zanedbaná údržba, po tom, co třikrát za sebou rovnou vypadlo, se toho taťka chopil, namazal a dnes to už jelo dobbře. Nenapadlo mě, že na to prdí, zpočátku mazal pravidelně 😠

kacka.l
9. únor 2010

Lucenku, jak vyklikneš to přední kolečko, tak jak je ta tyčinka-oska, tak úplně dole jakoby v tom kole je hluché místo, tak jsem vystřihla kroužek s dírou, navlíkla to na tu osku a zatlačila až dolů a nacvakla.Nějakou starou gumu jsem našla v garáži. 🙂

lucenek
9. únor 2010

kačí myslíš souvislé kolečko z dumy jako třeba duše od kola, nebo kruh???jako když ustřihnu hadici a zůstane mi jakoby gumka

lucenek
9. únor 2010

gumy, píšu jak debil

zazalienka
9. únor 2010

ahojte, chcem sa spýtať, niekde sa tu písalo, čo urobiť, keď sa natriasa a hrkoce navetta.. že treba niečo vypodložiť pod vaničkou.. prosím, napíšte mi čo treba, lebo mám pocit že malý je vytrasený po prechádzke.. a dnes ako sme boli vonku tak kočík dosť vrzgal.. ako sme prišli domov a zohrial sa, tak už nevrzgal..
ďakujem za radu..

pikusa
9. únor 2010

Zazalienko...já obalila houbičku na nádobí černým hadrem,aby to nebylo tak vidět...a dala pod korbičku na místo,kde se polohují zádička,tak tam jsem to zasunula....
ale koukám,že máš prcka malinkého,za chvíli nabere,povyroste a zatíží korbičku sám...

zazalienka
9. únor 2010

to ano, ale keď idem po zmrznutom chodníku tak to hrkoce a nadskakuje.. a to mi vadí.. skúsim to vypodložiť aspoň zatiaľ, aby to nehrkotalo.. a to vrzganie je normmálne? keď plasty vychladnú?

pikusa
9. únor 2010

Mě ted taky vrže někdy.........myslím,že je to i tím bordelem z venku,sníh,sůl a všechno ......
zjara umejem,namažem a bude to OK 😀
Ale mě teda vrzal snad jednou...dvakrát...

zazalienka
9. únor 2010

jazdí sa s ním super, len tie zvuky ma vyrušujú trošku.. kupovali sme jazdený kočík, cca 4 mesiace, ale tam problém nie je.. moc ho nepoužívali, nevedeli ho dokonca rozmontovať, na šporťák len naklikli navettu a tak ho používali.. malinkému sa v ňom páči, to je hlavné..
ozi, ja som chcela kúpiť nový ten sedák ( látkovú časť) na športovú časť, neviem, či je vôbec možné to kúpiť..
a ešte väčšia sranda bude to znova zmontovať v lete na športový kočík🙂))

pikusa
10. únor 2010

Zuzi....taky nevím,jestli to jde koupit.....máte to zničené nebo jak????
A na sporták to je věda docela,ale zase-----ono to jinak než dobře asi ani nepasuje 😀

marketka.27
10. únor 2010

Holky, jak teď v zimě čistíte kočár? Myslím úplně generální čištění kočáru od toho bordelu, chci se do toho dnes dát. Říkám si, že to nastříkám mývalem, co je na kola ... 😒

prchalka
10. únor 2010

Já bych se chtěla zeptat - jde ten potah dát do pračky nebo spíš ručně? Letmo jsem koukla do návodu, ale je tam ruka v lavóru 😅 a nosnost do 15ti kg, tak to máme ještě kilo rezervu 😅
No snad se nám to brzo nerozpadne..

pikusa
10. únor 2010

Market....nečistím,počkám na jaro 😝
Potah já raději ručně,ale myslím,že tady holky psaly,že ho daly do pračky....
A s tou nosností........snad to má rezervy ne??? 😀

marketka.27
10. únor 2010

Pikusa, já jsem to dnes vzala aspoň nahrubo vodou, už se mi s tím nechtělo ani jezdit 😝 😝 😝

prchalka
10. únor 2010

Jo a ještě jeden dotaz. Dneska jsem ho asi 5 minut zkoušela a... ono to buď jde položit úúúplně až moc do lehu a nebo potom jen do pololehu, kdy už dítě napůl sedí - nic mezi tím? Asi ne, no.. 😖 😖 Něco mezi tím bych brala ještě.. 😕

lucenek
10. únor 2010

kačí símtě na předchozí straně mám trochu debilní otázku

zazalienka
10. únor 2010

ahojte, pikusa nie, nie je to zničené, len ma proste zaujíma či to je dostať kúpiť, keď by som chcela vymeniť farby🙂)) ale u nás som nikde nenašla nejaký servis alebo náhradné diely.. ani teflónový sprej sme nezohnali, tak to manžel nastriekal nejakou vazelínou v spreji, čo používajú na elektroniku a plasty.. som zvedavá ako to pôjde.. ešte vypodložím tú vaničku..

pikusa
10. únor 2010

Zazalienka...tak si nech taky ušít vložku barevnou do kočárku pak...myslím sportáku 😀

kacka.l
10. únor 2010

Lucenku, někdo tu psal duši z kola, to jsem ale doma nenašla, našla jsem normálně nějaký gumový plát a z toho jsem to vystřihla.Ne jako když ustřihneš hadici ne, hezky si to narovnej na placku a z toho stříhej, já si nejprve vystřihla ten střed a pak kolem toho podle mě tak 0,7cm- vzniklo takové kolečko bez středu a to jsem tam navlíkla. Když to nepůjde já ti to vyfotím a dám do alba.

zazalienka
10. únor 2010

a kde sa také niečo dáva šiť?

pikusa
10. únor 2010

Zaza...na mimibazaru...pár stránek zpět je odkaz 😉

zazalienka
10. únor 2010

ahaaa. no super.. ďakujem..

pikusa
11. únor 2010

Zaza....není zač.....
já mám taky ušitou,ale vyzkouším až na jaře 😉

janka2110
11. únor 2010

ahojte.Tak vcera nam prisiel kocik domov.konecne.Dnes som sa pustila do skladania...chcela som naukat kolesa,ale pumpa nikde....V navode je pisane ze ma byt umiestnena pod sedadlom.Chcem sa teda spytat..ma byt vo vybave alebo sa musi kupit zvlast?Dakujem...

pikusa
11. únor 2010

Janko....koukej pořádně pohledat,my jí taky nemohli najít...ale je tam,zabalená ještě v igelitu by měla být....
a jestli není,volala bych tam,kde jste ho pořídili.

janka2110
11. únor 2010

popozeram poriadne teda...myslela som ze ma byt nasadena tam kde je ukazane na obrazku...