Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
18. lis 2010

my už jsme to zkoušeli i s fusakem a jde to v poho, v tom fusaku má nožky zabalené, takže by se to rozepínat nemuselo, snad

pikusa
18. lis 2010

@evatk no ale mates už je krapet větší 😀

evatk
18. lis 2010

to jo... ale fusak tam mám už ten prodloužený emitex

pikusa
18. lis 2010

@evatk ahááááááááá a ten je teda dobre¨j????

evatk
18. lis 2010

jojo, jde to v poho zapnout, pasuje tam akorát

lucenek
18. lis 2010

já půjdu do síčka já pujdu do síííčka 😀 😀 😀

luciana21
18. lis 2010

Ahoj holky,
chci se zeptat, během dneška mi začlo přední kolo táhnout na jednu stranu. Když jedu, tak nejede rovně, ale vždycky do strany..takže musím jakoby zhoupnout na odpružení a on se zas na chvíli srovná..nevíte co by to mohlo být?
Při představě několika týdenní reklamace mi je už teď zle ☹
Díky za odpověď..

renatajjj
18. lis 2010

To znám: vyndejte přední kolo, otřete ten maz a znovu namažte vazelínou. Taky se mi to stalo, skoro jsem kočár poslala na reklamaci. To by byl pěknej trapas.

luciana21
18. lis 2010

@renatajjj díky moc..no já už dneska zkoušela volat do obchodu, kde jsem ho kupovala, ale nikdo mi to nebral..tak zkusím..

renatajjj
18. lis 2010

No dělalo mi to to samé, tak snad to pomůže 😉

luciana21
18. lis 2010

@renatajjj Snad jo, navíc jsem byla odpoledna na procházce, tak mám ruce vytahané jak opice, jak jsem furt musela tlačit kočár dolů a vyrovnávat 😀

renatajjj
18. lis 2010

tak to věřím ... já byla taky vzteky bez sebe ... hlavně při té představě být bez kočáru. S mým štěstím by mi ho vrátili, že nic na něm nenašli 😝

niko
18. lis 2010

ahoj holky, chci taky koupit tento kočárek, jste s ním spokojené??? četla jsem si negativní recenze týkající se najíždění na chodník, jak se vám ovládá?

verusa22
18. lis 2010

@niko ahojky🙂 já jsme s kočárkem velmi spokojená... na chodník se najíždí dobře jen malinko stabilita kočárku je pak horší při najíždění,ale asi jako u všch 3kolových kočárku🙂 tuhle maličkost bych neřšila...

verusa22
18. lis 2010

@lucenek jéé ty se máš...cci taky síííííííííčko

renatajjj
18. lis 2010

Myslím, že na každej kočár se dá zvyknout. Vemte si třeba Mutsy s tou otočivou zadní osou ..no šílený. Kámoška ho má a zase - otázka cviku. Má dobrý jízdní vlastnosti a hlavně je fakt vymakanej ohledně úložnýho prostoru. Jen bych řekla, že není moc pro malinký maminky, je docela velkej.

pikusa
19. lis 2010

@niko doporučuju,je to super kočárek 😉
@luciana21 koukni i jestli není třeba trošku dofouknout.....ale jak je psáno...vndat,máznout a nandat 😉
@evatk nemáš prosím odkaz na ten nánožník????

luciana21
19. lis 2010

@pikusa nafouknuté je dost 😉 ..no chlap to udělal a fakt mi příjde že to je dobrý, za chvíli to zkusím s Matym, aby byl zatížený
Jinak moc díky za radu 🙂
@niko do jiného bych nešla 😉 ..a ono s každou tříkolkou se ,,blbě,, najíždí na obrubník, je to jen o zvyku a cviku 😉

luca30
19. lis 2010

Holky co máte moku poraďte mi...má lem u střechy jinou barvu než vnitřní polstrování kočárku?? paní jak jsem ji ho prodala, tak máme tahanice, našla si během odeslání jiný a teď to na mě zkouší, takže mi jde kočárek zpět, naštěstí mám jiného zájemce, jen by mě zajímalo jak je to s tou barvou, nevím jak na to přišla, prý kočárek ani nevybalila ( je ve smrštovací folii ) a už mi nadává jak neodpovídá popisu a kdesi cosi...další to chce taky zaslat, tak doufám, že to s prominutím nebude taková kravka jak tato, protože to na mě zkouší jak se dál, tím že našla prý lepší, tak mi vyhrožuje policíí a že ji posílám nějakou ludru..no děs běs...měla jsem z toho takovýho nerva, že jsem v úterý i krvácela, tak mi manžel zakázal veškerý styk s ní, jenže to nejde, jsem přece slušný člověk...ale ona mě teda namíchla...

luca30
19. lis 2010

moje fot co jsem ještě našla...

pikusa
19. lis 2010

@luca30 hele,našla asi leší n abídku,kravka jedna a neví,jak z toho vybruslit....
kašli na to,dohodni se s ní co nejrychlejí a je to.....
a moka nevím,jak to je s lemem....

lucenek
19. lis 2010

@pikusa hele večer písnu nebo ted až mi sára usne zaběhnu do sklepa

lucenek
19. lis 2010

@luca30 teda tobě to mnělo být

luca30
19. lis 2010

@pikusa jj našla psala mi v den odeslání balíku, že si našla lepší a levnější , jenže to už jsem odeslala balík a ted to zkouší, nakonec jsme se domluvili, že mi vrátí balík a já ji peníze, už mám dalšího zájemce, nejdříve vyhrožovala policií ted že se na to ptala právníka, než se s někým hádat, tak to nemá cenu, ale hodně mě to mrzí, na začátku ho hrooozně chtěla a pak šlus a jak obrátila...

pikusa
19. lis 2010

@luca30 jako a na co tu policii?????nechápu.....

lucenek
19. lis 2010

lucoi tak co šmejdila na netu? tohle už preventivně nedělám...vydrž fotnu ti ten lem.....

luca30
19. lis 2010

@pikusa no že jsem ji chtěla okrást, protože balík ji odešel o den později než měl, manžel to nestihl na poštu...tak ze mě hned dělala zlodějku...já už ji neřeším za ty nervy mi paní nestojí a doufám, že druhý prodej se povede..jinak fakt porodím...

lucenek
19. lis 2010

luco to je pi.. fakt bych se nedala.....

luca30
19. lis 2010

bohužel za ty nervy mi to nestojí a na bazosu přes co jsem ji to prodala, jsem nenašla jak postupovat, napsala jsem jim dotaz, ale ještě mi neodpověděli..podle ní má právo tak jako na netu zboží do 14 dní vrátit, jen nevím jestli je to tak i u bazarových věcí..

pikusa
19. lis 2010

@luca30 tak to je fakt kráva......
nestresuj se lidskou hloupostí.....