Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
11. bře 2010

varo, tak třeba to PP si váží jen 6 kg a je skladnější. když dám do kufru gt3, tak se mi tam vleze maximálně nákup v malých igelitkých různě nastrkaný. takhle bych měla ještě hodně místa.

varo
12. bře 2010

děkuji dobře beru, ale si teď říkám zda není lepší si koupit hned jiný skladnější a lehčí kočárek ??
Ale GT3 bude asi těžké něčím jiným nahradit 😒 ,
a teď zpětně když už kupujete golgky, koupili by jste si opět GT3 ? ...holt jsem nerozhodná a vy máte zase zkušenosti 😀 😀

pikusa
12. bře 2010

Holky...tak golfky zatím nebudou...mám velké auto,autobusem nejezdím...
Varo,já si GT3 nechám i na další mimi,jestli bude....jen vyměním navettu 🙂

lucenek
12. bře 2010

pikus a jakou???
já chci lavenduuuuuuu

kacka.l
12. bře 2010

Varo, já bych do jiného asi nešla, jedině co mě te´d láká je ten nový slalom 2010, ale myslím, že GTčku se nevyrovná. 🙂

lucenek
12. bře 2010

JÁ TAKY NE JE TO MŮJ 4 TEJ KOČÁR 😀

varo
12. bře 2010

4tej kočár 😀 😀 to jsi mě pobavila - tak snad už bude poslední !!

lucenek
12. bře 2010

jj na tuty 😀

pikusa
12. bře 2010

Lucenek...ještě nevím 😀
uvidím,až to--a jestli bude aktuální 😀

nika
12. bře 2010

😠 holky dneska mne na GT3 zlobí přední kolečko, zasekává se, děs. musela jsem jet z města s napevno zaaretovaným, jinak se nedalo. snad to zpraví tefloňák, večer to půjdu stříknout a zkusit rozhýbat.

lucenek
12. bře 2010

niko..máš tam usazenej štěrk a sůl...to chce WD40 to je sračka, coto rozpouští, samotný teflon jen promaže a neodstraní mikorusazeniny

nika
12. bře 2010

luc díky, jj WD tam mám taky, ale manžu v koloně na D1 kvůli nějaké bouračky tak uvidíme jeslti es mi bude chtít jít s tím něco dělat až přijede, kdo ví kdy.

lucenek
12. bře 2010

niko kočár jen nakloníč vysuneš přední koco pocákáš sprejem očistíš ubrouskem a nacvakneš

nika
12. bře 2010

jj vím ale nemá kdo hlídat dítě ikdyž spí, nerada ji nechvám doma samotnou a kočár parkuji dole v přízemí a bdlím v 3 patře. tak proto.

ne že bych byla nemehlo, chlapa mám pořád na cestách takže si vše - chlapské práce v domácnosti dělám sama 🙂

lucenek
12. bře 2010

jj ták....

nika
12. bře 2010

jj asi tak, víš manža ani neví jak se nasazuje navetta 🙂 s kočárkem už byl jezdit 3x za celou dobu 🙂
😀

renatajjj
14. bře 2010

Mně se taky přední jednou dost sekalo. Už jsem to viděla na reklamaci, zuřila jsem, protože to byl druhý kočár a měla jsem ho asi 14 dní a hned tohle. Jsem si říkala, že snad půjdu do Taka nebo Deltimu 😀 😀 jsou to děsný krámy, ale problém s aretací asi nemají 😀 . A pak jsem zjistila, že stačilo jen vyndat ho, otřít, namazat vazelínou a zase zpět. A zatím i v zimě furt ok. Lucenek ... já jsem tě párkrát viděla na diskuzi ABC 3tecu, tak když jsem teď četla, že máš 4. kočár, tak ten byl asi taky jedním z nich, co? Jsem ho měla bohužel taky ☹ . Jinak výběr kočáru fakt není sranda. Napodruhé jsem se hodně modlila, abych zase nešlápla vedle. By mě manžel zabil.

nika
14. bře 2010

jinak jsem stihla dát v pátek večer kočár dokupy, v jedenáct v noci jsem šaškovala na chodbě, i soused jak šel pařit se divil co hojdám prázdný kočár 🙂bylo to zasrané, ostříkala jsem to něčím jako WD (nevím název ale manža to používá na zbraně) efekt super, otřela a znovu nastříkala a bylo po problémku 🙂 těším se na lepší počasí vezmu na kočárku pořádnou udržbu 🙂 😉

renatajjj
14. bře 2010

Holky kdeže jste kupovali ten teflnový sprej? U nás v cyklu na mně koukali jak na marťana a na kamarádku, kterou jsem proto poslala do globusu bohužel taky ... ta mi dá.

nika
14. bře 2010

já normálně v cyklo prodejně, stál asi 120,- sice se divil, že ho chci je to malé balení za dost penízek. ale měli ho. 😀 zkus jiný obchůdek.

renatajjj
14. bře 2010

No další víkend jedeme do velkoměsta, tak se poptám.

renatajjj
14. bře 2010

No další víkend jedeme do "velkoměsta" 😀 , tak se poptám.

janka2110
16. bře 2010

Ahojte 🙂
Hlasim ze kocik je uplne fantasticky 😉 boli sme vonku a je to nieco super.aj kosik zmesti sa tam vela veci...len musim povedat ze nastastie mame aj PLIKO lebo je strasne velky.Takze ked ideme autom berieme podvozok z plika.Inak by sa nam uz nic ine nezmestilo do kufra.

kacka.l
16. bře 2010

Janka jezdím taky tak. 😉

marketka.27
16. bře 2010

kacko, dá se na podvozek Pliko hodit nouzově i Navetta? Dnes jsem si byla Pliko osahat a fakt se mi líbí. A hurá, dnes mi dorazila z Bulharska taška, nechápu, že to naši obchodníci nezvládnou taky. Vyšla mě i s poštovným o 3 celé koruny levněji než u našich e-shopů, ktré ji ve finále stejně neměly 😀 😀 😀

lucenek
16. bře 2010

market myslím že dá 😉

marketka.27
16. bře 2010

lucenek,díky, další argument pro koupi. Teď už asi ale Navettu moc na P3 nepovozím 😉 Až budeme mít druhé dítě, tak sebou nemusíme vždycky tahat podvozek GT3, óóó jak praktické, to prostě musíme mít 😀 😅 😀

pikusa
16. bře 2010

Na Pilko Navetta jde určitě 😉

kacka.l
16. bře 2010

Jojo, jde, pasuje super.

marketka.27
17. bře 2010

Je moc divné, když mám na kočárku tašku i ledvinku? Na tu ledvinku jsem si tak zvykla, že už skoro nenosím kabelku. A zase kvůli peněžence a dokladům se mi nechce otvírat taška ... 😒 Hm, tak teď nevím. Mám tam namontované oboje 😀