Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

barunka1985
2. únor 2016

@rony77 máme od září jezdime 3mesice a problém žádný jen věže když stojím na místě a jezdim, při normální jízdě ne

krmv
2. únor 2016

Me mrzi ze korba ma jen 70cm

rony77
2. únor 2016

@barunka1985 Děkuji 🙂 PP Luna mám vyhlídnuté snad od roku 2014 (super, že letos už Lunu nedělají 🙄 ) Od známého jsem slyšela jen dobré recenze (měnili po letech jen kolečky,byla oježděná) a teď takové diskuze tady, tak mě to vykolejilo. Dokonce jsem našla plán B : http://www.junama.cz/junama-impulse-arctic/koca... A teď přemýšlím, který bude lepší.

@krmv Tak ta korba mě také hrozně mrzí :( Malé se narodí na začátku července a já se bojím, že už ho tam v zimě nedám a budu ho muset mít položeného ve sporťáku s fusakem :( :(

rony77
2. únor 2016

Junama Impulse ECO : vnitřní rozměr korby: 85 x 36 x 21 cm, vnější rozměr korby: 90 x 41 cm
nebo
PP GT3: délka korby: 70 cm vnitřní
87 cm celková
šířka korby: 32 cm vnitřní
46 cm celková

krmv
2. únor 2016

@rony77 Me re narodi zacatkem cervna a mam prave obavy. prvni dcera nar.v kvetnu merila 53cm takze cekam vetsi ditko i druhe a tech 80cm by bylo super.

rony77
2. únor 2016

@krmv to dilema, že? Myslím, že Perego však bude kavlitnější, takže asi nakonec se zklidním a zůstaneme u toho,co jsme od začátku chtěli nejvíc. Navzdory malé korbičce 😒 Pro co jsi se rozhodla ty?

krmv
2. únor 2016

@rony77 Me to hodne odrazuje kvuli te korbe.minuly tyden jsem videla ditko prave ve fusaku a tak strasne napresovane.pak se ji tam nebude libit jak bttde na tesno.

krmv
2. únor 2016

jeste mrknu na jane trikolku nebo dorjana klasiku

rony77
2. únor 2016

@krmv No, tak bude muset být v leže ve sporťáčku

krmv
2. únor 2016

@rony77 jeste uvidime

saaralota
2. únor 2016

Jen přidám osobní zkušenost s korbou - měli jsme Navettu XL, dokonce byla myslím považovaná v rámci trojkombinací za korbu spíš větší... ale podle mě to vyšlo podobně jako u ostatních, když nepočítám Roan nebo Inglesinu a podobné. Syn se narodil koncem června a v korbě vydržel cca do ledna, tedy asi sedm měsíců. Byl v té době už delší než korbička, ale jak děti mají pokrčené nohy, tak to nevadilo. Přechodu na sporťák jsem se bála, navíc v lednu...ale nakonec to bylo v pohodě. Díky nánožníku s vysokým "límcem" a velké stříšky tam byl syn dobře krytý i když foukalo a sněžilo. Na druhé dítě mám nachystaný baby jogger a korbička je velká podobně...

saaralota
2. únor 2016

Jo, a GT 3 mám na prodej, kdybyste nechtěli kupovat nový, ale z druhé ruky. Viz bazar. Byl super, ale na druhé jsem chtěla vyzkoušet něco jiného 🙂.

xantipi
8. bře 2016

Dobrý večer.
400 stran se mi opravdu nechce pročítat, proto se holky chci zeptat, jde sehnat náhradní plášť a duše na GT3, nechce se mi kupovat nové, je to docela pálka ☹ Děkuji

saaralota
11. bře 2016

@xantipi osobní zkušenost nemám, ale prý se dá sehnat v cykloservisu.