Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luciana21
14. kvě 2010

Pikus a jakou jsi koupila?

pikusa
14. kvě 2010

Luci,nějaká emitex XXL....ale už si to moc nepamatuju,měla jsem jí i na hluboký a ted na sporták....
počkej na holky a nebo jestli se ti to chce studovat,někde to tady už je psané

luciana21
14. kvě 2010

Tak já si počkám, jestli si někdo nevzpomene😀

pikusa
14. kvě 2010

Ted jsem koukala na první stránky a tam psala holčina taky emitexovou na trojkolky
Jééé taky máš matyáška 🙂

luciana21
14. kvě 2010

Jo jo..taky jsem koukala na Matyho 😀

pikusa
14. kvě 2010

😀 😀

lucy.l
14. kvě 2010

taky chci koupit pořádnou pláštěnku přes celý kočár, abych ji jen přehodila 🙂 Ta peregácká je ale fajn třeba proti větru 🙂

luciana21
14. kvě 2010

To jo, mně naštěstí stihl déšť jenom jednou, dneska jsem si vzala pláštěnku z Cortiny a je na něm hodně natěsno..

nika
14. kvě 2010

tak já teda tu originál vozím teď v košíku a v pohodě. ale štve mne že nemá žádné okýnko a musíji odepínat když chci malé třeba nandat dudlíka atd. origi většinou nechávám v autě, atd. pak mám ještě přes celý kočár ael ne emitex ale je šitá na Enspiro kočárky za 200,- a paráda.dosahuje přes celý kočár i kryje ledvinku.

luciana21
14. kvě 2010

Jéé, Nika a nemáš odkaz? 🙂

varo
14. kvě 2010

používáte sluneční clony na kočár ? Já bych do ní šla raději než slunečníku 🙂

co říkáte na tuto ? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23034637

luciana21
14. kvě 2010

Varo, nepoužívám, sklopím si stříšku..

luciana21
14. kvě 2010

Ale vím, že holky od nás z diskuze si tady objednaly a byly spokojené..snad to bylo tady🙂

nika
14. kvě 2010

já mám jinou clonu dával ajsem nedávno odkaz, od firmy sumerkinder tuším, stříška mi nestačí Beri zatím nesedí tak na ni svítí.
odkaz nemám kupovala jsem ji u nás v dětském, šije je paní pro svůj obchod. zkusím najít ale asi těžko.

luciana21
14. kvě 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13558043&tab=0
Tady to bylo 😀 😀
psaly, že paní je ochotná a rychlá..

pikusa
14. kvě 2010

holky,se picnu,zase mám prázdné kolečko.....takže to blbě spravili......
tak ráno do pneuservisu..
clonu nemám,sklopím střechu

lucenek
14. kvě 2010

clonu nemám a pláštěnu XXl emitex za 200 sedne perfektně 😉

nika
14. kvě 2010

já si původně chtěla clonu ušít sama, koupit zip aby šla přidělávat jako pláštěnka, vyztužit prutem z plastu (ten není problém) ale zip problém je, teda alespoň u nás, jo, takový prostě v galantérce není ještě budu hledat ael kdo ví 🙂

lucy.l
14. kvě 2010

já mám clonu jako je v tom odkazu a dávám ji i na golfky cam flip i na gt3 a je dobrá,pěkně malou stíní... už aby svítilo sluníčko aby měla co stínit ...

varo
14. kvě 2010

... díky za rady, jste super 🙂

sevzuz
14. kvě 2010

ahojte aj ja mam tu clonu lilianka a je super, len jednu chybu ma ze napriek tomu ze strieska je super vysoka ked tam dam tuto clonu tak lukaskovi vadi, radsej by som kupila tuto teraz uz
http://www.bambini.sk/sk/product/2819/sunshine-...

a pikus mne sa to stalo s tym kolieskom tak ze sa mi 4 dni za sebou spravil na jednomkoliesku defekt dokola a potom brasko pozrel plast a nasiel tam kus skla a ten to stale prepichol, tak skus popozerat
inak som vtedy riesila ja nahradnu gumu ale v tt sa to dalo zoznat tak o dva mesiace tak som kupila inu ale da sa zohnat za nejakych 100 v cyklosporte, len treba aby mala taky dlhsi ventil, lebo s kratkym origos byciklovym ti to nebude sediet

pikusa
15. kvě 2010

tak kolečko si vzal táta a jes to nějak pořešit 😀
Sevuz,hlavně že se to spravilo vid.....

lucenek
15. kvě 2010

sevzuz tuhle jsem měla a prodalal ji...ona nejde stáhnout dolů jako na obrázku je ta emitexová, jen ti prodlouží tu střechu

pikusa
15. kvě 2010

holky,vy mě hlodáte s tou clonou....
ale nějak nevím proč,když se boudička odepne,dá se překlopit přes prcka.....

lucenek
15. kvě 2010

piku já kupovat clonu nebudu koupila jsme polostan na koupák 😀

pikusa
15. kvě 2010

Luci....já zase bazének se stříškou 😀 😀 ten bude na balkoně

lucenek
15. kvě 2010

no nemnachruj s balkonem jo 😀

pikusa
15. kvě 2010

Aha promiń 😲 😝 😀

lucenek
15. kvě 2010

ten jsem měla na zahradě jednu sezonu a pak rupnul potvuř jeden

pikusa
15. kvě 2010

Tak mates chrupe.....na balkoně 🙂 kolečko je opravené 😀 😀