Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
6. bře 2010

Asi taky budu muset udělat údržbu, po zimě vypadá zenedbaně,
¨Piku: rychle se vyléčte.

lucenek
7. bře 2010

kačulií kdy se slezem???až koncem března?bude prej teplo 😉

nika
7. bře 2010

ahojki vespolek, já udělala hrubou očistu kočárku minulou neděli. včear koupila v cyklu tefloňák a teď zase čekám až roztaje to co napadlo 🙂

jiank já slunečník ne, idkyž je to pěkná modní záležitost, ale kupuji si sluneční clonu 🙂
.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=18439769&tab=3

i jsem psala prodejci a na GT3 jde v pohodě.

kacka.l
7. bře 2010

Niko, ta clona se mi taky líbí více.
Lucenku, jasně v březnu, jak bude teplíčko a nebude sníh. A kdo je z Ovy a blízkého okolí se může klidně přidat, že??Uděláme minisrazík Pereg. 🙂 🙂 🙂

lucenek
7. bře 2010

myslím že marketka je a pak nefim

luca30
7. bře 2010

Holky dají se nějak sundat zadní kolečka, já byla v domění, že ano ale asi ne, kočárek mám z druhé ruky, takže k němu nemám návod.
Chtěla jsem se totiž zeptat kam všude ten teflonový sprej můžu nastříkat, díky za radu.

lucenek
7. bře 2010

luco daj ale já tonedělala ještě...myslím, že so dovnitř zamáčkne střed kolečka a pak jde vysunout

luca30
7. bře 2010

lucenek...to jsem si taky myslela, ale nejde mi to...no zkusím to ještě, přední mi jde raz dva, ale u zadních si nevím rady..

lucenek
7. bře 2010

luc já se večer mrknu do návodu, nebo ti to někdo písne vydrž 😉

nika
7. bře 2010

návéd se dá stáhnout na .malli.cz

já to mám do Ovy kousek, jezdím tam často 🙂

lucenek
7. bře 2010

nikuš taož se můžeš klido přidat až se bduem domlouvati

renatajjj
7. bře 2010

Neee, takhle se nesundávají. Postavte se před kočár a např. levé kolo: jak máte ten nášlapník, tak kus před kolem zezadu je takový čudlík, ten zmáčknete s kolo vysunete. Taky jsem to hledala. 😀

lucenek
7. bře 2010

no huráááá 😀

renatajjj
7. bře 2010

Ještě že jsem zavítala. Dobrý skutek mám pro dnešní den splněn. Takže manžel si dnes večeři dělá sám 😎

lucenek
7. bře 2010

😀 😀 😀 borák, hele aspoň čaj mu udělej jo? 😀

marketka.27
7. bře 2010

Ahojky, já jsem taky pro srazík Ostravaček s PP😉
Kolečka jdou sundat dobře, sáhni pod odpružení, nahmátneš takový "vypínač" (nebo zvedni kočár a uvidíš ho, je šedé barvy). Stiskni a vytáhni kolo. Jo a odbrzdi si přitom, jinak to nepůjde buď sundat nebo nasadit, teď nevím přesně, ale vím, že jsme s tím zpočátkku taky maturovali a nadávali, že je to šrot, dělala to ta zatažená brzda.
Taky jsem psala prodejci kvůli slunečníku a odpověděl mi, že na GT3 to dát nejde, protože má silnější trubky než ostatní☹ Tak nevím, ale asi ho koupím a až pak budu zkoumat.
A mám veeelikou radost, podařilo s emi drahého přesvědčit o tom, že je životně důležité zakoupit golfky😉 Takže půjdme omrknout Pliko. Napřed jsem chtěla Síčko, ale teď jsou takové slevy na Pliko, že to prostě nejde nekoupit 😀 😀 😀

sevzuz
7. bře 2010

ahojte, marketka a kde su zlavy na pliko?, inak ako sa ti mm podarilo presvedcit, ja som to dnes skusala a teda stale vzdoruje! uz nemam argumenty, sa mi zle ta GT3 sklada do auta, ale inak je super ale mi povedal ze ved to skladam jden krat za tyzden a ze nam dva budu zbytocne tada jeden z nich☹
tiez som chcela siiiii

inak niekto z vas kocky tu mam aj GT3 a j pliko, chcem sa spytat je velky rozdiel v ovladatelnosti?

kacka.l
7. bře 2010

Já, já, já. Oba jsou nádherné a super. Ovladatelnost Plika je super, ale přeci jen se hůře ovládá kvůli rukojetím, ale dá se vézt i jednou rukou. Hodila jsem ho do alba. Mám ho z MMB a je jako nový. Paní jej prodávala jen za 1000,- s tím, že o peníze jí nejde. Podle mě s ním jela jen tam párkrát. Ale dělám si zálusk na to levanda 2010.
Market, a kde jsou slevy???Já taky pořád toužím po sí. A normáleně v SO jedu na ten veletrh do Brna. Udělali to tak úžasně, že manžel tam má motosalón a já ve vedlejším paviloné výstavu kočárů. No super, že???

marketka.27
7. bře 2010

sevzuz, pošli mu to instruktážní video k Pliku, to ho nadchne. Jak ho najdu, tak sem hodím link. U nás to zabralo. Jinak jsem Pliko našla v cenách cca 6,5 - 8 tis. Například: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
Jak se ovládá naživo nevím, půjdeme ho po neděli omrknout do obchodu.

lucenek
7. bře 2010

kačí lavandu chci korbu a dělaj i golfáč v lavendě??????

kacka.l
7. bře 2010

JO, pliko
http://www.malli.cz/_ppco904-peg-perego---pliko...
A Lucenku vždyť malá má rok, ty čekáš druhé?? 😕

lucenek
7. bře 2010

kurva ten je krásnej 😵 😵 😵 😵

lucenek
7. bře 2010

ježiš sorry to mi ujelo 😅
nečekám ale až budu tak to chci
akorbu asi koupíme až budem mít navíc prašulky třeba pak za 3 roky nebude a co já pak že....

lucenek
7. bře 2010

a to video...skládání a rozkládání 😵 😵 😵 aleta váha 10 kilčo je moc

kacka.l
7. bře 2010

Lucenku bude a ještě hezčí!!!! 😉

lucenek
7. bře 2010

kačí no nevim mě třeba barvně lavada přijde TOP 😵 😵 😵

kacka.l
7. bře 2010

Je nejkrásnější, to je fakt. Jen nevím , zda je modrá nebo fialová. 😝 😕 😅

lucenek
7. bře 2010

filajová 😀

kacka.l
7. bře 2010

Sakra, tak mic, já myslela, že je modrá. Bruníka fakt ve fialové vozit nebudu. To mě štve. ☹

marketka.27
7. bře 2010

Kdo už jste dělali jarní údržbu, jak vám funguje odpružení? Teda odpružení ne, ale přepínání odpružení. Já tím nehnu, manžel s vypětím sil. To mi nepřijde úplně normální, myslela jsem, že časem to povolí, ale jde to ještě hůř, asi jak je to zas... od toho písku a štěrku. Trochu to vyčistil, ale efekt celkem nula.