Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
17. říj 2010

@lucenek no to už ne...
tak si to zase vynahradíš u druhého miminka 😀

lucenek
17. říj 2010

ano ano.... 😀

pikusa
17. říj 2010

@lucenek 😀 😀

lucenek
17. říj 2010

asi půjdu do síčka 😵

kacka.l
17. říj 2010

😀 😀

pikusa
17. říj 2010

@lucenek síčko a pak co????? 😀 přece nebudeš mít jen jeden kočárek 😀

lucenek
17. říj 2010

gt 3 dokoupim korbu a síčko to bude stačit

pikusa
17. říj 2010

@lucenek taky to tak plánuju....dokoupím korbu a pak se uvidí 🙂

lucenek
17. říj 2010

myslím že tohle fakt bude stačiti 😵
kámoška má gt32 v moce a lavandičku korbu...prosím za to můžu já, úplně jsme ji uvrtala 😀

pikusa
17. říj 2010

Ty jedna.....a kdo si pak od ní lavandičku koupí???? 😀

lucenek
17. říj 2010

já já já jenom já 😀 😀 😀

svoja
17. říj 2010

pikus autosedacka na nej jde pry.....mam sem dat fotky? chcete ho?🙂))) jako je dobrej....ja jsem fakt hrozna....ja to mam i s hadrama takhle...neco si koupim a za chvili uz chci neco jinyho a vseho se zbavuju 😅

pikusa
18. říj 2010

Svoja...klidně fotky dej....a cenu taky....
ale stejně...v zimě budeme ve spotáku,pak uvidíme,jak na ´jaře.....

magalie
18. říj 2010

Jsem nevydržela a zavolala do malli, kdy budou naskladňovat gtčka 2011 a prý možná koncem týdne, ale pravděpodobně až příští týden... Já už chci naživo vidět béžovku, sááákra 🙂

pikusa
18. říj 2010

@magalie to už vydržíš 🙂
Holky.....ještě chvilku a letím směr Londýýýnnnnn 😀 už v pátek 😀 😀 😀 😀

magalie
18. říj 2010

@pikusa vydržím, co mi zbývá? 🙂) pak ještě donutit manžu k výletu do prahy 🙂
to budeš mít krásný výlet, musíš sem pak dát nějaké fotky !

pikusa
18. říj 2010

Magal....on pojede rád 🙂
a jasan,že dám fotečky

magalie
18. říj 2010

@pikusa jestli rád, to nevím, ale jestli bude chtít mít klid, tak pojede 😀

kacka.l
18. říj 2010

Magalie:Fotečky určitě, pokud možno ze všech stran, a prosím prozkoumej, jak vypadá ta sportovní část, ta co je schovaná na fotkách pod nánožníkem. Moooc děkuji.
Já jsem taky volala, kdy bude moje bouda a paní mi říkala, že kamion dorazí tento týden- a v něm nové gtčka i moje bouda.Huráááá. 🙂

Pikusko: tak si to tam mooc užij, to musí být paráááda. 🙂

Lucenku: ty jsi geniální manager. Lavandičku budeš mít za rohem. 🙂

magalie
18. říj 2010

@kacka.l dobře, vezmu s sebou foťák... a budu doufat, že mě neobviní ze špionáže 😀

lucenek
18. říj 2010

kači no za rohem ne...ona žije v Praze.....

henrieta76
19. říj 2010

ahojte
tak od vcera mam gt 3 doma je to sice rocnik 2008 ale je super.mam na vas otazku pani od ktorej som ho kupila mi navrhla dofukat kolesa ale akokolvek fukam mne sa zdaju stale rovnake.ake prosim vas maju byt kolesa?
dakujem

pikusa
19. říj 2010

@henrieta76 poznáš sama,když jsou měkký,to se s tím špatně jezdí..... 🙂

henrieta76
19. říj 2010

dakujem,len neviem ake su ked su tvrde a ake ked su makke.fukala som do nich a zdali sa mi rovnake.mali by byt tvrde ako koleso na bycikli alebo su take stlacatelne.neviem ci som sa vyjadrila dobre,one ked ich potlacim tak sa ta guma da stlacit a na bycikloch su take uplne tvrde.

kalerat
19. říj 2010

ahoj holky, tak máme gt doma 🙂 Manžel byl pro něho v pátek 🙂 Kuba si ho hned zamiloval a tak jsem ho hned druhý den musela vyzkoušet. Jeli jsme s Kubou do obchodu. No super, jsem fakt nadšená 🙂
Zkoušela jsem povozit i Valinku 😅 Obrátila jsem tu boudu, abych ji měla směrem k sobě. No ona tam byla tak spokojená 🙂 že mi v něm vydržela 4 hodiny spát 🙂

magalie
19. říj 2010

@kalerat gratuluju, že už ho máš doma! 🙂 taky se moc těším, ale u mě to bude ještě asi trochu trvat

lanka
19. říj 2010

@kalerat tak to je reakce jak u nás doma. Kočár už jsme delší dobu neměli a malá po tom co jsme ho koupili vůbec nechtěla nikam jinak než na kočáru... 😀

kacka.l
20. říj 2010

@henrieta76 Záleží jak moc chceš mít tvrdé a kde jezdíš, mi se lépe jezdí s hodně nafouknutýma, kočár jede lehčeji, ale zato drncá. Když jsem jezdila s navettou, tak jsem měla kola hodně měkké, šly zmáčknout, aby to tak neskákalo a lépe pružilo.
kalerat tak super!

lucenek
20. říj 2010

@kalerat gratuluji to je mercedes co? 😀 😵

henrieta76
20. říj 2010

ahojte,dakujem vam za rady.problem je vyrieseny.totiz ta pupmpa ktoru mi ku kociku dali bola poskodena tak som skusala klasicku na bycikle a dnes som bola kupit ten nastvec taky isty nemali tak mi dali na podobny princip a kolesa su teraz uz ako beton.
dnes idem testovat na ulicu uz sa neviem dockat kedy samala zobudi.