Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

svoja
1. kvě 2010

tady je videt, ze vysokoskolsky diplom opravdu nezarucuje nic.....jaky proboha zase kolecko??? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😖

lucenek
1. kvě 2010

svoja 😀 pikus tě navede nebuj......já říkám že vysoká škola života je donosit porodit a vychovat slušné dítě......

svoja
1. kvě 2010

...a spravne ho poutat v sedacce, zejo🙂 😀 😀 😀 😀

pikusa
1. kvě 2010

Jejda...jaký minikolečko???????

kacka.l
1. kvě 2010

No to na pásu. 😀 😀 😀 Takyse mi kolikrát stalo, že jsem jej nechala jakoby mezi těmi úchyty a pás ak nestil, musá to být hezky až za úchyty- no fakt nekecám. Já ho zítry vyfotím. 😀 😀 😀

kacka.l
1. kvě 2010

Do prkna, mám nový noťas, a tak si píše jak chce,. 😉
Má tam být místo ak nestil, musá to = pak nestačil, musí to být......
Asi jsem vymyslela novou řeč.. 😀 😀 😀 😀

pikusa
2. kvě 2010

Kači,vyfot,já stále nevím o čem je řeč... 😒

pikusa
2. kvě 2010

Holky...ta je krásná....pro holčičku 🙂
http://www.emimino.cz/bazar/autosedacka-peg-per...

svoja
2. kvě 2010

no ta je teda.... 😵 ale tu bych taky neumela poutat🙂

varo
2. kvě 2010

holky koupili by jste autosedačku z roku 2006 nebo raději ne ??

kacka.l
2. kvě 2010

😀 Varo já měla 2008, 2009 a 2007. To všechno jsem stihla do 9 měsíců Bruníka. 😀
Ta 2007 měla jen tříbodový pás, ale zato se tam vešel i teď v zimě, kdy mu už ta 2008 byla malá. No pak jsem je prodala, s tím, že bude v posměrné, ale řval tak, že jsem levně koupila tu 2009 a ta byla taky super. Ty 2007 a níže asi nemají ještě tu opěrku hlavy, ale jsou celkově takové menší, tedy bych řekla. 😀

pikusa
2. kvě 2010

Svoja,na to bys přišla 😀
já mám doma 2008......stále tady je 😉 a prodám,když bude někdo chtít,když ne,nechám si jí na další mimi 😀

varo
2. kvě 2010

ty jo, ony jsou každý rok jiná velikost ☹
můžete mi říct prosím Váš názor k této ? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33602580&tab=1
díky.
pikusa, a jakou barvu máš? máš i bázi ? když tak mi písni do IP.

nika
2. kvě 2010

varo přesně tuto máme doma my 🙂 kupovanou z druhé ruky 🙂

pikusa
2. kvě 2010

Varo,barva je červená....a bázi mám taky....
tady jen narychlo co jsem našla.....

svoja
2. kvě 2010

Holky, tak konecne jezdime se sedackou a ja mam ciste svedomi a klidnou mysl, ze jezdime dobre. Dokonce ani ten pas nejde tak tezko davat...jen ho musime sunout spodem teda....a Barunka ani neprotestuje, ze je jinak. Takze: diky vam!!!

pikusa
2. kvě 2010

Svoja...to je super,hlavně že ty jsi ted klidná a malá je "bezpečně upoutaná" 🙂

varo
3. kvě 2010

pikusa: a za kolik by jsi ji prodala ?

jituskak
3. kvě 2010

ahojky, tak vám musím říct. včera jsem byla na oslavě kamarádčinýho chlapečka a všechny maminky mi obdivovaly GT3. jak je velkej, prostornej, krásnej, lehkej a jakej má koš. dokonce i hočina co má casualplay S4. a jedna maminka se mě ptala, kdy ho budu prodávat 😉 takže prostě super.
piku, prosím poraď. dneska jsem shodila spor´ták, abych tam něco zašila a tak jsem zkoušela, jak se tam asi dává ta navetta, ale na to moje technické vzdělání nestačilo 😀 ona se musí sundat i opěrka, ne? jinak by nešlo vlézt do koše, nebo jak se to dělá?

lucenek
3. kvě 2010

jitu na mě taky koukaj 😉
je to výstavní kus no 🙂

svoja
3. kvě 2010

holky tak to je pravda, nebot me uz par lidi zastavilo a ptali se na kocarek....

kacka.l
3. kvě 2010

Musíš vycvaknout opěrku, to jsou takové malé stříbrné čtverečky a pak to celé ještě sundat z těch pacek, co drží polohování opěrky, chce to zabrat, drží to fest. 🙂

Je to prostě krasavec.

pikusa
4. kvě 2010

Jituš,tak tak,celá opětka musí dolů......
🙂 dnes jedu s prckem na 2 dny pryč---jen baby a děti 😀

lucenek
4. kvě 2010

holky Ostravandy 9.5 je kočárkiáda...suoper program...zjistím více...jde o rekord jedoucích kočárků po vyznačené trase.....co se sejít?

lucenek
4. kvě 2010
pikusa
4. kvě 2010

Jééé škoda,že to mám daleko 😒

lucenek
4. kvě 2010

pikus....není to jen v OV je to ve větších městech, Praha, pardubice, Brno.....kukni na to

pikusa
4. kvě 2010

Já to tam asi nemůžu najít 😲

lucenek
4. kvě 2010

odkud jsi? pošlu přesnou adresu

lucenek
4. kvě 2010

pikus sorry 😉
http://www.mamotato.net/