Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

madalah
8. lis 2010

@lodgermaniacka počuj...môžem sa opýtať, prečo máš nick práve lodgermaniačka? Žeby to nejako súviselo s fusakmi zn. Lodger? Pýtam sa, lebo som si ho práve na zimu objednala pre syna 🙂 -

tilly
8. lis 2010

@lodgermaniacka 😀 tak si predsalen neodolala??? 😀 😀 a switcha si predala?

lodgermaniacka
8. lis 2010

@madalah tak idem odzadu 😀 lodgermaniacka preto, lebo mi v tehotenstve šiblo a skupovala som snad všetky vyrobky lodger 😅 mala som dokonca aj lodger bunker 2 kusy, a chcela som aj treti, našťastie som potom jeden predala 🙂
Ja mam stale bugaboo cameleon,(v nom aj origoš fusak) to je super kočík, lahky a skladny, mam aj kolesa na zimu, ale myslim si že gt3 bude do zimy lepšia, uvidim a ešte mam raz použity pp switch, radšej nebudem pohoršovať a pisať ake som už mala a predala, lebo maly ma len 6 mes., ale gt3 jazdi uplne na 1, aj mne v nej maly hned zaspinka, jedine čoho sa bojim že ide len v smere jazdy a bude mu fukať do tvare, ale v pripade nudze mam to bugaboo 😉 a som rada že nas je viac takto trafenych kočikovych mamičiek 🙂

zajo79
8. lis 2010

@lodgermaniacka cp s4rku novu si nepozerala?

lodgermaniacka
8. lis 2010

@tilly neodolala, je perfektny, switch ešte mam, mne je luto každeho môjho kočika, doma mi to našťastie už v tichosti prechadza, ale znamy si určite tiež klepu na čelo 😀 ale čo, je to moja vec 😉 a inak odporučam gt3 😉 😀 😀

lodgermaniacka
8. lis 2010

@zajo79 nepoznam a bojim sa aj pozrieť 😀 tato gt3 ma celkom vyliečila zo zavislosti, switch ešte musim predať, stačia mi 2 😉

tilly
8. lis 2010

@lodgermaniacka 😀 ja potrebujem reverzny kocik, cize pre mna to nie je 😉 skoda, ze si toho switcha nepredavala tiez 😉 ale asi aj ja ho predam... uz ho mam mesiac, potrebujem zmenu 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
8. lis 2010

@tilly 😀 mne stačí otočne bugaboo, druhy nemusi byť, ale jasne že nie je nad otočny kočík, teda prehadzovaciu ručku.

ivett
8. lis 2010

zajo79 cp s4 myslíš casualplay S4? tak ten se s PP GT3 nedá srovnat vůbec v ničem... 😉

zajo79
8. lis 2010

ale da 😉

spomen si na mna, ked budes s trojkolou vychadzat na obrubnik

ivett
8. lis 2010

já měla s4 jako prvního favorita, dokud jsem ho neozkoušela naživo a dle mého názoru nesahá PP ani po kolečka 😀 ale je to věc názoru, jsou lidi, co na něj nedají dopustit, nás strašně zklamal a jak ho tu potkávám, tak jsem ráda, že jsme do něj nešli, hrkotá jak by byl z plastu...ale zase je to kus od kusu...

verusa22
8. lis 2010

Peg Perégo jen PAN kočár 😉

pikusa
8. lis 2010

Jasně....PP je super......
Pliko na zimu schovám a uvidím,jak na jaře......jestli budu chtít jiné golfky 😉

lucenek
8. lis 2010

piku...seš éro tě péro 😀 😀 😀
tak ke mě dojela kámoška s casualem,.děs běs ten kočár nejsou nohy polohovat odkytej, přední zdvojené se sekalo...a jak mi záveiděla pana PP 😉

Kači doufám platí pátek? přidá se někdo? marketka, nika.....

luca30
9. lis 2010

Holky do jak velké bedny se vejde GT3?? Potřebovala bych přibližné rozměry, to se asi přepravuje jak v autě že?? prostě takový delší obdelník??

pikusa
9. lis 2010

@lucenek nene nejsem....ale moje pliko je takové rozvrkočené 😀 boudička je trošku na křivo,tak uvidím na jaře a jak bude Mates chodit taky..
@luca30 no nevím...do velké???? 😀

madalah
9. lis 2010

@lodgermaniacka Veď práve...toho, aby mu nefúkalo do tváre sa trochu bojím aj ja...pri prvom synovi som tiež nemala otočný šporťák a je pravda, že počas zimy mal často soplíky. Ale zase on je alergik po mne a bol chorý dosť často tak či tak, takže možno by sme sa tomu aj tak nevyli. No po tých problémoch som si potom rýchlo zháňala kočík s prehadzovacou rukoväťou. No a ten mladší je zatiaľ nejaké odolnejšie dieťa. Ale zase ozaj v tuhej zime nie je nič príjemné, ak dospelému fúka do tváte, nie to ešte malým deťom 😉 😒 tak zase neviem, či nebudem zháňať ešte niečo otočné. Ináč, Bugaboo je supéér. Predtým som ho nejako nezaregistrovala, ale minule som ho videla aj naživo a bol ozaj prekrásny 😵 😵 😵

Mimochodom, ako by bola povedala moja mama...jááj, no ale sme už "rozmaznané" tými kočíkmi a čo všetko už dnes majú...Kde sú tie časy, keď naši rodičia mali na tri deti jeden kočík, Libertu a v pohode doň "natrieskali" aj dve deti, ak bolo treba...ak Vám ponúkam trochu retrospektívy na oživenie a pripomenutie dnešných krásnych "kočíkových" časov 😢 😢 😢

P.S. Ospravedlňujem sa za prevzaté foto 🙂

luca30
9. lis 2010

Holky ale PPL by mi ten balík mělo vzít ne? teda podle toho jak to asi bude zabalené že?

ivett
9. lis 2010

luca PPL ti ho určitě veme, mě přišlo gt3 v krabici odhadem 115x70x50cm, prostě ta nejdelší část podle délky složeného gtčka, na šířku taky a na výšku + přibalený potah na sporťák, složená boudička, ledvinka, košík,všechno zmáčknuté na sebe...
hl. korba přišla v krabici zase podle šířky, délky výšky se složenou boudičkou...

luca30
9. lis 2010

@ivett jj dneska jsem to změřila a sháním krabici 120*80*55 +- nějaký cenťák....

luca30
9. lis 2010

U mě probíhá kočárkománie nedávno jsem koupila jedno pliko a teď jsem našla super kup na ten black step...tak to oranžové prodám a nechám si to novější...je toto normální??

Taky jsem koukala na nové gt3 kiwi, že už se dají koupit za 10500,- tak třeba počkáme a po Novém roce je ještě možná slevní, vím, že tenkrát se nějaké modely daly sehnat za 9990,-, ale to byla asi výjimka....

pikusa
9. lis 2010

@luca30 😀 😀 je to normální 😀

luca30
9. lis 2010

@pikusa však se známe že?? 😀 😀 😀

pikusa
9. lis 2010

No já jsem břídil,mám jen GT 3 a Pliko

luca30
9. lis 2010

@pikusa To já taky a stačí mi to...na obě dám jak navettu tak autosedačku a to stačí ne....

pikusa
9. lis 2010

@luca30 jasan 🙂
i proto jsem chtěla Pliko....že na to jde autosedačka...pro případného sourozenečka.
V lednu by jsme chtěli zkusit KET...tak snad nám to klapne

lucenek
10. lis 2010

kde je ta kačka sakra

luca30
10. lis 2010

Holky poraďte mi jaká může být cena za GT3, který je ještě rok v záruce?? Nebo takhle na kolik byste si ocenily Váš kočárek kdyby jste ho měli prodávat?

lucenek
10. lis 2010

no....já 2009 bych neprodala už jen kvůli pásům.....
záleží jestli chceš nutně prodat nebo si počkáš...
v tom případě cana 5500kč nutný prodej, počkávací prodej 7500

luca30
10. lis 2010

Ne já chci právě koupit, jestli teda prodám mocu, paní se dneska ještě znovu ozve, včera že jo a pak večer, že uvidí...ale mám 2 další zájemce..našla jsem na netu inzerát za 8500,- tak nevím já jsem chtěla něco mezi 7-8000,- maximum...když nový už je za 10000,- letošní kolekce...mě ted spíš hlodá jestli čekat, protože mám čas až do konce února, protože Kubík už chodí pěšky a na ty rychlovky mám to nové pliko a nebo ho pořídit ještě teď , aby teda Kuba mohl ještě občas pohodlně jet kočárkem i ve sněhu...to je dilema...