Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
24. zář 2011

kačka tři pegy gt, pak měla sí, plikáče, nunu, bj city elite jane reverse

tilly
24. zář 2011

@kacka.l 😀 no dik... uz by som chcela aj skoncit s tymi kocikmi 😀 uz toho mam celkom dost a chcela by som posledny, resp. predposledny, predpokladam, ze budem koncit v lete nejakymi lahkymi golfkami..

ivett
25. zář 2011

tak elite vyzkoušen i v echt terénu a paráda, kam se gt hrabe 😀 ale ok kači, už mlčím... 😀
mpavlinka ta bouda v čem je lepší než na gt, no hlavně v tom, že není tak "vachrlatá", je pevná, krásně drží na každou polohu, má okánka na magnetky, průduchy, žádný suchý zip apod., jde krásně překlppit a nevypadá to blbě a není tak strašně robustní a přitom je veliká...

lucenek jak jsi to myslela s tím visícím potahem, že by ti vadil???

kacka.l
25. zář 2011

ivett-tyyyyyyyy!!!!Né jsem ráda souhlas v terénu gtčko nemůže ani náhodou. 🙂Taky nevím co Lucenek myslel, nic tam neplandá. 🙂

Už jsem dokonce uvažovala, že kdysi byl levný potah z elita i s boudou, že jej vezmu a napasu na gtčko. Ale už tam není. 🙂

ivett
26. zář 2011

kacka.l ten potah si pamatuju, taky jsem ho hledala, že bych měla dva 😀 ale už tam není a podle mě se jen tak sehnat asi nedá, já psala do nějakého shopu, kde tyhle kočárky prodávají, kupovala jsem od nich to madlo a psali mi, že potah samotný nemají a že mi teď nejsou schopni napsat, zda vůbec jde jen tak objednat...

já s elite mám takový úspěch, že ho chce už i kámoška a ségra 😀 ségra se teda spokojí i s gt3, přece jen je jich víc, tak vybírám i gt3, ale elite by se jí líbil ještě víc 😀

lucenek
26. zář 2011

@ivett éé možná blbě napsáno...pochopila jsem to tak že díte sedící nemá pod prdelkou nic pevného jako desku, co je u gt ale je to látka zavěšená takže se to tak tvaruje ne? to by mi vadilo

mpavlinka
26. zář 2011

@ivett já jsem s boudou u gété spokojená, mám starý gt (2007) a ta bouda je pevná a drží na různý polohy, plikáče mám 2010 a tam je trošku problém že to nedrží v tolika polohách. Ale zaujalo by mne že to jde překlopit i v lehu - to jo. 🙂

ivett
26. zář 2011

lucenek no jako jo, je to tak, ale není to nijak prověšené nebo vytvarované, sed je normálně rovný jak deska 😀

mpavlinka, já byla s gt taky spokojená, proto ho sháním sestře, ale Elite je přece jen pro mě o kousínek lepší, ale jiným to zas může přijít naopak...ještě, že je tolik možností a každý si vybere, co je mu libo 😀

mpavlinka
26. zář 2011

@ivett chápu, je fajn že jsi našla nej kočár 🙂

veronika81
27. zář 2011

ahojte baby, potrebujem sa niečo opýtať ohľadom GT3. Dajú sa tie poťahy prať normálne v práčke? Lebo som to všetko posťahovala (zo športového, aj z vajíčka) s cieľom vyprať to, ale keď sa na to tak pozerám, akosi ma prešla tá istota, či to práčku vydrží. Doteraz som to čistila iba za pochodu kefou alebo mokrou hubkou, ale túto zimu ho už používať nebudeme a chcem ho do jari nachystať pre druhé 🙂

lucenek
27. zář 2011

@veronika81
holky praly na šetrný program, čili 40C, kratší cyklus prabí a snížily otáčky ždímání
já osobně jsem odstrojila napustila vanu s práškem namočila a piglovala kartáčkem ručně všecko....ledvinku košík, potah, boudu (s obručema), manža to vyždímal a schlo to teda cca 4 dny ale v poho, bez vad....

kacka.l
27. zář 2011

Praa jsem všechno v pračce a tuším i na 50 stupňů, nic se tomu nestalo, byo to jako nové. :-
)

veronika81
28. zář 2011

@lucenek @kacka.l ďakujem vám pekne, už som vyprala, na 40-tke, ešte som aj znížila otáčky. Vyzerá to ako nové 😵
Teraz som hlavne zvedavá, ako to tam všetko natiahnem späť 😅

lucenek
28. zář 2011

@veronika81 to bude trochu maturita ale jde to celkem snadno....i když já mám svlečeno, tak za dva roky třeba budu tápat že....

dasty79
29. zář 2011

@pikusa - ty jak jsi mě radila tu houbičku na nádobí,pod polohování zádiček - tos dávala takovou tu úzkou a nebo tu širokou?Já zkoušela úzkou a nějak to moc nepomohlo,jedině že bych dala tak tři 😀
Protože to polohování máme trošku zvednutý....Ale aby zase ty tři nebyly moc.Tys dala jen jednu?

pikusa
29. zář 2011

@dasty79 dala jsem jednu obalenou v černém hardříku,aby nebyla vidět tolik...

kacka.l
30. zář 2011

Já dávala i obyčejnou plenu. 🙂
Holky našla jsem si na aukru toto, že eventuelně použiju potah, kdyby byla dobrá cena. 🙂 🙂
Jela jsem se na kočár podívat a kočár je celý černý, je to mamas and papas a vypadá jako by spadl z 6.patra. jsem tak naštvaná...protože ty ženské přihazují na krásný kočár v krémové barvě a ve skutečnosti je to černý vrak, za těch 500,- bych ho brala, no prostě některých prodejců mi jde hlava kolem, chtěla bych vidět paní, až si pro něj přijde. 🙂 🙂 🙂
http://aukro.cz/kocar-peg-perego-at-4-trojkombi...

ivett
30. zář 2011

kaci ty jsi normálně blázen, myšleno v dobrém...fakt jako smekám, že se ti chce s tím tak piplat 😀

kacka.l
30. zář 2011

No když mě to strašně baví, dělala bych to jen tak, šperkovat je., .-)🙂 navíc se mi nechce šít ten potah. 🙂 😉

ivett
30. zář 2011

kaci tak se tím začni živit 😀

luca30
30. zář 2011

@veronika81 já už několikrát prala v pračce na 40 jak bývalou moccu tak corallo a zatím všechno ok...rvu tam vše kromě boudičky...takže pásy, ledvinku, košík potah kočárku a to kožené madlo...vždy to přežilo a bylo to i na 1000otáček... 😉 😉

kacka.l
30. zář 2011

@luca30 Taky tak peru, narvala jsem tam i boudu, ale jak byla vetchá, tak se na jednom místě udělala ďoura... 😀 tak boudu nee. 🙂 🙂

Ivett: tak to by mě asi neuživilo. 🙂 Ale je fakt, že by mě to bavilo. 🙂

krpcek
2. říj 2011

ahojte. moja sesternica caka babatko v decembri, kocik ma PP GT3 a vanicku navettu, miesto vajicka by chcela pouzivat v aute navettu, ale vcera som na nete objavila, nejaky set KIT - to je potrebne tam mat? musi sa to dokupit aj s tym potahom? ine upevnenie ako kit nie je? lebo napr. ja mam v casualplay, taky pas cez brusko babatka a okolo hlavicky , taky vankusik a bolo to ku vanicke ako original. preto sa pytam.
dakujem 🙂

ivett
2. říj 2011

@krpcek pokud chce sestřenice vozit dítě v navettě v autě, musí mít car kit, jsou to pásy, kterýma tam dítě pásá...polštářek kolem hlavičky v navettě není, ale myslím, že se dá sehnat nějaký univerzální nebo to nahradit třeba dekou nebo něčím...já osobně bych v navettě dítě v autě místo vajíčka nevozila, ale to si musí tvoje sestřenice odůvodnit sama...

ivett
5. říj 2011

Čau holky, jdu si pro radu ohledně GT3 😀 Chci ségře sehnat nějaký ojetý v dobrém stavu na zimu, ať na to využije i moji navettu a vajco, tak se chci zeptat, pasuje moje navetta z r. 2010 na jakékoli starší podvozky GT3? I třeba na ty z r. 2006 co jsou červené, modré a zelené? I vajco? A jsou nějaké zásadní rozdíly, krom barev mezi jednotlivýma kolekcema? Jakou je nejlíp chtít? Jsou na těch starších nějaké věci jinak? Krom těch pásů, to vím, ale třeba jsou tam nějaké horší nebo naopak lepší materiály? uchycení pláštěnek, nánožníků apod.?

A další dotaz už se netýká GT3, holky kdy jste dávaly vaše prcky do velkých autosedaček po směru jízdy?

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett já mám kolekci 2007 (2008) modrej. Z týto doby je ještě červenej a zelenej, o červeným stopro vím, že šisuje 😉 Ten můj modrej je pořád krásnej 🙂 Jsou tam dobrý ty pásy - navolno, to je lepší než u nových gt. Tuším že se dělaly do roku 2009. Jinak pláštěnka je na boudě na zip, narozdíl od tvýho gt co jsi měla, mně to vyhovuje 🙂.
Do velký sedajdy šla tuším cca v 11 měsících...

ivett
5. říj 2011

pavli já měla pláštěnku taky na zip 😉

aha, takže červený, ten jediný se mi z těch barevných líbí 😀 šisuje, tak dobře že to vím, co ten zelený?

a holky pak byla barva tuším corallo, to je ta červenošedá s bílou a pak byla čistě červenošedá, to bylo co za barvu?
no a pak je hodně v nabídce teď moca, několik paní mi ji nabízí...

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett jinak vajíčko jsem měla snad 2009 a v poho šlo na ten starej podvozek 🙂 Ty úchyty - packy jsou podle mne stále stejné, aby to bylo stále kompatibilní 😉

ivett
5. říj 2011

super, díky...a navetta teda asi taky, že?

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett aha, ty nové už to na zip nemají 🙂 Zelený nevím. Ten červený má jedna ženská u našich, proto to vím.