Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
18. pro 2010

Brzdy ne....trochu to vrže,když jako by houpu....

jenniffer001
18. pro 2010

@kalerat jo je fakt krásnej 🙂
@valentinuska děkuji, fakt pecka
@valentinuska mě zatim nevrže nic 😀 zatím jezdil jen po bytě 😝 ale prý je to tím vlhkem

kacka.l
18. pro 2010

Mě taky vržou brzdy, a manžel taky odmítal je promastit, spíše mi je nějak odmastil a je to o hodně lepší. 🙂

Geranium je krásný. 😉

mpavlinka
18. pro 2010

@jenniffer001 gratulka 😵 😵 😵

Nám vrže konstrukce, je to vlhkem a tak. Brzdy nevržou. Spíš mi vadí jak nadskakuje korba na sněhu 😠 Jinak odpružení zadních kol super 😵

@pikusa hele ty pásy na sedajdě jsou krátký, nedám tam malou se zimní zavinkou 😒

pikusa
18. pro 2010

@mpavlinka jo,ty jsou krátký.....já teda Ma´tese v kombinéze narvala,alë těžko...
to je u té sedačky blbé......možná holky mají vychytávku.....
jo a vyndala si pod zadečkem tu vložku novorozeneckou?????
A korbičku jsem podkládala houbičkou na nádobí.....tam,kde se dotýkala plastu....na druhé straně od tebe....
a koubičku jsem obalila černým hadrem a nebyla vidět

mpavlinka
18. pro 2010

@pikusa díky za tip 😵 , hele ještě dotaz k boudě, ona se kýve jakoby dopředu a dozadu, je to o.k.?

No ty pásy snad nemůžou myslet vážně 😠 .

verusa22
18. pro 2010

čauky
Taky mě to vrže,ale malinko,když zatáčím...neřeším to...
Jen mě serou ty kola! jsou zas měkký!!!! mám to na soft...asi to dám na prostřední 🙂))) jinak nevím...

mpavlinka
18. pro 2010

@verusa22 já jsem se softem hrozně spokojená, fakt první kočár kromě klasickýho houpáku co fakt houpe 😵 Jsem tomu nevěřila 🙂

verusa22
18. pro 2010

@mpavlinka já bych taky byla,ale vždy mě ujdou kola 🙄 už mě to fakt štve

mpavlinka
18. pro 2010

@verusa22 aha ☹ a máš na nich čepičky?

valentinuska
18. pro 2010

@pikusa přesně tak to mám, když jako houpu 🙂
a přítel tvrdí, že jsou to brzdy ... ale toť fuk, nechám ho u toho, ať si myslí, že tomu jediný doma rozumí 🙂

evidentně to tady trápí většinu, tak to nechám být, třeba se to na jaře zlepší ...
jinak já jezdím na medium a taky mi to tak vyhovuje, soft dáváme fakt až v terénu

mpavlinka
18. pro 2010

@valentinuska a co zkusit ten teflonovej sprej? Já jsem to teda ještě nezkoušela...

verusa22
18. pro 2010

@mpavlinka 😀 jasně že mám čepičky... no dám tona meidum a uvidím...

mpavlinka
18. pro 2010

@verusa22 já totiž na jednom nemám čepku a uchází rychlejc. Kočár co jsem měla předtím neměl čepičky nikde a neucházel vůbec 😉

valentinuska
18. pro 2010

@mpavlinka no u nás už není co nastříkat - prý 🙂 všechno co šlo je promazaný a já to rozmontovávat fakt nebudu ... není to nic hrozného a když se jede, tak nic 🙂

lucenek
19. pro 2010

tak my momentálně na softu perujem chodníky zasněžené tak to drandí líp

lenuskacicinka
19. pro 2010

Ahoj holky, tak se přidávám do fun clubu Peg Pérega, od tohoto týdne jsem hrdá majitelka, tak přikládám foto varianty Fantasy Beige v reále 🙂 doufám, že budu spokojená!!

pikusa
19. pro 2010

@lenuskacicinka
tak ten je dokonalej 🙂 kráááásneeejjjjjjj 😀

luckamb
19. pro 2010

Letos udělali nádherný barvičky 😉

kacka.l
19. pro 2010

Tak ta je nejhezčí, jen mi ty letošní byrvy příjdou spíše jen na holky. A modrý kluk v zeleném kočáře. 😝 😀 😀 😀 😀
Měla bych lepší tipy na barvy. 🙂Měli by mě angažovat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
19. pro 2010

ano ano kakao a tyrkys, kakao a tm, fialová, žlutomodrá, šedorůžová, šedožlutá, 😀

valentinuska
19. pro 2010

letošní barvičky se mi také moc líbí - bych tu červenou hned brala 🙂
i letošní židličky se jim krásně vybarvily 🙂

pikusa
20. pro 2010

Holky asi jim napíšeme jaké by měly být barvy 😀

lucenek
20. pro 2010

@pikusa jo napíšeme

pikusa
20. pro 2010

@lucenek ale já neumím italiánsky 😀

lucenek
20. pro 2010

sestřenka umí 😉

pikusa
20. pro 2010

@lucenek no vidíš.....tak at sesmolí psaní 😉

kacka.l
20. pro 2010

😀 😀 😀 Teda vy jste akční.... 😀 😀

Lucenku už se fakt těším, až se slezeme- Piku doraž!!!!!
Ale ta kytičková beige je fakt pěkná.

Hurááá dneska se mi po 5 dnech hnuly balíky z pošty z Prahy- tak už jen aby došly do Vánoc!!!

Asi půjdu balit dárky-nikdo doma-teda Bruník jo. 🙂 🙂Jen nevím, kde je všechny mám. 🙂 Barča totiž objevila schovku ve špajzce, tak jsem je v záchvatu uklidila tak, že ani já nevím, kde to bylo.
MMCH-když mám uklízecí afekt- tak tomu říká manžel-tak potom jsem schopná dát klíče do ledničky, svíčky do mikrovlnky- co skončí v koši ani nevím, ale zase nemám škrabku.... 🙂 🙂

pikusa
20. pro 2010

@kacka.l jste holky moc daleko ☹
Já balila v sobotu a skoro vše to je hotové.....

lucenek
20. pro 2010

@kacka.l hele v tom lednu to musíme spytlíkovat
já mám dárky zabalené už hany nic nedostane už dostal termo snowboard bundu z tchiba byly mrazy jak dorazila tak jsme nevydržela a dalal mu jí hned 😉
@pikusa nesesmolí.....má roztroušenou sklerozu nevím jak na tom je ted s rukama ☹ je na vozíku