Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
10. únor 2011

@kacka.l on není starý tři měsíce, je ježděný tři měsíce.

lucenek
10. únor 2011

@kacka.l oká zítra tam cinknu na rezervaci takže platí ?Labužník v 16hod...tam budu

triowax
10. únor 2011

@valentinuska já nevím, má psáno Praha - město.

kacka.l
10. únor 2011

@lucenek o.k. už se těším. Poznáš mě podle pegu. 🙂

@triowax tak to jo. 🙂 Ale i tak, myslím si, že buď s kočárem paní jezdila jak prase, nebo naopak tak dlouho a opratrně, že jej jen vyklepala. Nebo to třeba fakt udělala pošta. ☹ 😒

lucenek
10. únor 2011

@kacka.l okej taky vemu tankodrom 😀

triowax
10. únor 2011

@kacka.l dovezlo ho PPl. a tohle přepravou nebude.

valentinuska
10. únor 2011

@triowax aha já myslela že šlo poštou a máš zpáteční adresu ☹ u PPL to bohužel nevidíš ...

triowax
10. únor 2011

@valentinuska ne nemám. krabici jsem rovnou vyhodila.nekoukala jsem na adresu.
a hlavně by mi byla k ničemu

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax ono tyhle inzeráty jsou problém. Ježděný tři měsíce a starý dva roky apod. Většinou byly používány déle a uživatelky mlžej nebo někde kočárky stojí v garáži a to taky není zrovna hitparáda 😒

valentinuska
10. únor 2011

@triowax ale jo, kdyby sis na ní přišla osobně došlápnout, tak by možná peníze vrátila ...
teď nevím, zkusila si jí to napsat? co ti na to řekla?

triowax
11. únor 2011

@valentinuska nic. že to nemuže akceptovat, že kočárku nic není, nevrže, nekyklí se, je jako nový. ježdený tři měsíce v Praze po chodníku

triowax
11. únor 2011

@mpavlinka já nevím no. jednala jsem dle sebe. Taky jsem prodávala plika ježděné necelého pul roku. A nikdo se nad tím nepozastavoval

lucenek
11. únor 2011

@triowax bohužel ted jednině se obrátit na podporu MMB s tím videem a odpovědma od paní jinak bohužel........

triowax
11. únor 2011

@lucenek jenže já ten kočárek chci. Pliko jako takové myslím. Je uuužasný, malá spokojená...
Náš sporták je zabalený a nachystaný na odvoz na poštu (jakmile bude někdo ochoten mi ho tam dovézt) a v čem budem jezdit?????

lucenek
11. únor 2011

@triowax no tak pokud to nevyřešís d podporou mimáče paní má svou pravdu a ty svou nezbývá ti nic jiného než si ho nechat......

lucenek
11. únor 2011

@kacka.l máme rezervaci na krajní stůl u koutku na 16hod na mé jméno...ale já tam budu stejnak dřív 😉

triowax
11. únor 2011

a bohužel i na podpoře mi admin řekl, že vrácení a sleva je na dohodnutí s prodávajícím.
Maximálne můžu dát negativní hodnocení.

triowax
11. únor 2011

@lucenek asi mi nic jiného nezbyde. Já jen počkám, na ty doklady o koupi a nechám ho aspon zeservisovat.

triowax
11. únor 2011

a z kenya psali tohle

Dobrý den,

podle Vámi přiloženého videa se domníváme, že u kočárku jsou uvolněné
(poškozené )nýtové spoje.
Dodejte prosím kočárek se všemi doklady na níže uvedenou adresu.

lucenek
11. únor 2011

@triowax tak ho dej no nebudeš ani první ani poslední......

lucenek
11. únor 2011

@triowax no....bych to te babě přeposlala...at vidí

triowax
11. únor 2011

@lucenek taky jsem jí to přeposlala.
Hlavně s tím budu mít další vydání poštou. A teda nevím, v čem bude malá jezdit. Než se mi kočár dostane zpátky, muže to být i 14 dnu.

Lítám denně do školky, ze školky, musím na nákup. Auto nemáme. Hmmmmm to bude hoooodně zajímavé.

lucenek
11. únor 2011

jak staré máš děti?

triowax
11. únor 2011

@lucenek starší pět a mladší 13 měsíců.

triowax
11. únor 2011

a ještě se budu modlit, aby mi poslala zarucak a doklad o koupi a byl opravdu v záruce.

lucenek
11. únor 2011

no tývole.....

triowax
11. únor 2011

@lucenek jako ona chodí, ale do školky to máme kočárem,když jdu svižně 20 minut. tam a zpátky mi to rozhodně neujde

lucenek
11. únor 2011

a na rukáchji tahat wau...to znám sára se vozí...ona prostě bez kočáru ani ránu teda když mám kočík a tape tak oká ale jakmile jdu bez tak je to mazec...

triowax
11. únor 2011

@lucenek no ve dvou a půl bych to neřešila. Ale v roce????
Já ji tam i zpatky neodnesu, hlavne potřebuju mít volné ruce na staršího aby nevlítnul pod auto...a k tomu nákupy...do prd...

triowax
11. únor 2011

podlě mě v něm uspávala dítě tak, že kočár stál a ona s ním hýbala do stran.
Na to mě upozornoval každý prodejce kočáru,že tím se vykotlávají ty nýty