Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
14. únor 2011

jinak bych ještě dodala že lepšejší o troche je kolekce 2008a 2009, stran pásů, které poutají dítko

verusa22
14. únor 2011

holky hoďte me odkaz na tu paní co na mimáči šije ty podložky do peréga...dekuji🙂

lucenek
14. únor 2011

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
od ní mám podložky , chrániče na pásy a nánožník zimní

veronka
14. únor 2011

@lucenek ty mas 2009? ta podlozka nezmensuje priestor pre dieta?
aky je rozdiel v pasoch? a daju sa kupit este 2009?

verusa22
14. únor 2011

@lucenek myslíš,že by zvládla paní ušít i kabelu ve stejné barvě?

verusa22
14. únor 2011

tak koukám a jde🙂

verusa22
14. únor 2011

tak koukám a jde🙂

lucenek
14. únor 2011

@veronka mám moku 2009-2008 verze byla jinej matroš,když se podíváš na foteny od javy stránku před jsou ty popruhy co jdou přes ramena každý zvlášt, jakoby napevno k zádové opěrce.....má to tak 99%kočárů, kolekce 2008 a 2009 se delala s takovým zobáčkem...pošlu foto, kde je dítkou potáno kolem pasu, přes záda-rameno a přední strana hruhníku, dá st ten zobáček dát napevno takže je dítko přišpendlené k opěrce, pokud máš navolno dítko je pásáno a múže si kousat nehty na nohou a nevysvleče se.....teky nevím proč PP tohle přesto dělat naprosto dokonalá vychytávka.....
Jinak tu na té fotce to dost dobře nejde vidět musela bych to jít fotnout do sklepa a už se mi fakt nechce....

lucenek
14. únor 2011

@verusa22 jj 😉

veronka
14. únor 2011

@verusa22 ty mas tiez gt3? aku farbu?

verusa22
14. únor 2011

@veronka... stejnou jak pikusa... 🙂 corallo

verusa22
14. únor 2011

@veronka tenhle už starší

kacka.l
14. únor 2011

Holky ten vypadá dobře, že???Kdyby jej paní ušila tak o 20cm delší než originál asi do něj půjdu.
http://deti.bazos.cz/inzerat/8941284/nanoznik-p...

veronka
14. únor 2011

@verusa22 nespinia sa ti tie biele miesta na sedacke,z bezneho pouzivania?

pikusa
14. únor 2011

@kacka.l hele mě dnes došel ten na Pliko...a mám prodlouženou verzi....klidně půjde i na GT
Ty chceš na Pliko???

pikusa
14. únor 2011

@veronka nešpiní se....a když,dám do pračky......a nebo to řeším vložkou..taky mám 2 🙂

ivett
14. únor 2011

holky teď zas mám dotaz já 😀
když jste používaly navettu, tak ona nebo i autosedačka jak se cvakají na podvozek, tak musí být krom takových těch 2 páček ještě zvedlý takový ten kus plastu, jde normálně odklopit a pak se na to vlastně nacvakne v těch dvou zarážkách jakoby ta navetta nebo autosedačka, a jak je právě ten odklopný plast, tak ten drží na takové želené "hůlce" nebo tyčce teňoučké, a z každé strany podvozku vlatně kousek té tyčky jakoby trčí, máte to něčím zajištěné? jakože nepatří tam kus nějakého udělátka, co by zabránil tomu, aby se ta tyčka jen tak lehce vysunula? snad to popisuju dostatečně srozumitelně, koukala jsem na návod, tam o tom ani zmínka, ani na obrázku to tam vidět není...jde o to, že se nám podařilo asi tím, jak tu jezdíme po terénu ji jakoby tím drncáním vyklepat a všimla jsem si, že na jedné straně prostě vypadla, tím pádem se mi zdálo, že se nám hýbe navetta a bylo to tímhle, všimli jsme si toho, zašoupli ji zpátky a plast zase držel, ale tím pádem jsme právě zjistili, že to není ani z jedné strany nijak zajištěné, jakože bych čekala nějakou matičku nebo tak, co to jako bude držet, ale není tam nic, máte to taky tak??? nechybí nám tam něco? neztratili jsme nějaký šroubek nebo teda spíš matku někde venku nebo to tak má být???

kacka.l
14. únor 2011

Ivet, teda nevím moc dobře o čem mluvíš. 😀 😀 Ale jestli myslíš, ty dvě tyčinky na obou stranách, tak ty jsou pak na polohování zádíček a na navettu to podle mě nemá vliv. 🙂

Piku na pliko neee, to nemám, na gtčko.

Jo a bílý se vůbec nešpiní a to je malý pěkné čuně. 🙂

verusa22
14. únor 2011

@veronka jak pise pikusa mám vložku.... ja ho mám teda od léta takže zatím nějak neměl ani čas se zašpinit...
@pikusa ty to pereš? a jak? ja abych pravdu rekla jsme ho jeste ani nerozlozila..rpostak jsme koupila a nerozkladala....tak nevim ani jak

pikusa
14. únor 2011

@kacka.l zítra zkusím ten co mi paní šila na Pliko dát na GT a uvidím.....
ale já mám od té paní,jak si sem dávala odkaz...........
@ivett neporadím....Navettu a autosedačku už nepoužívám 😀

pikusa
14. únor 2011

@verusa22 jasně,peru 😀
jen jsem musela vyšroubovat pásy....

ivett
14. únor 2011

já vám to zítra nafotím, teď už se mi nechce, prostě když odstrojíte kočár a máte ho holý a připravený na navett (nebo autosedačku), tak jsou tam dvě takové hebla - tuším v šedé barvě, takové páčky, ty se odklopí a pak se ještě odklopí takový kus černého plastu, takže z té plochy trčí ty dvě páčky a pak ten kus plasu a na to se nacvakává ta navetta nebo autosedačka, no a ten černý kus plastu, co se jakoby vyklápí ven, tak ten je na takové tyčince a ta tyčinka je v tom odstrojeném plastovém podvozku, resp. v tom, na čem je pak navlečen polstr ze sporťáku, ale je tam tam tyčinka jakoby navolno a není přichycená ničím, tím pádem,když bych chtěla, tak ji vytáhnu a ten černý plast by jakoby propadl dolů, bo by neměl na čem držet a tím pádem, když to z jedné strany vypadlo, tak se z té strany uvolnil i ten plast, ale nespadl, bo to drželo na té druhé strany, ale navetta povolila, bo vlastně nedržela na všech bodech...
no já to líp asi nepopíšu, tak kdyžtak zítra vyfotím...

ivett
14. únor 2011

teď to po sobě čtu a nevědět o čem píšu, tak jsem z toho jelen 😀 😀 😀

pikusa
14. únor 2011

@ivett nafotit 😀

valentinuska
14. únor 2011

@ivett vím o čem píšeš, musím to prozkoumat ale podvozek mám dole v baráku, kam teď nedojdu, protože jsem v pyžamu 🙂 zítra bych se na to podívala...

veronka
14. únor 2011

@kacka.l ty mas ten tropical pre chlapca?

kacka.l
14. únor 2011

@veronka Už ne, už mám kiwi. 🙂

lucenek
14. únor 2011

@kacka.l a co manža na změnu barvičky???? 😀

veronka
15. únor 2011

@kacka.l a ktora je krajsia? som niekde citala ze na zelene,oranzove,ruzove...tie teple farby...idu v lete dost muchy,je to pravda?

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l no jooo co manža na změnu????

pikusa
15. únor 2011

Holky,,,,,tak Pliko a GT s nánožníkem.jen jsem prostě pako a na Pliku nemůžu najít nic,kam ho připnu.....
u starého--původního jsem to neřešila,nějak jsem ho tam jen dala přes matese a ted koukám prostě tam nejsou cvočky na kočárku