Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
24. únor 2011

@luca30 takže čekáš holčičku???? 😵 😵 😵 v pase to nemáš a já to asi nevím 😅

pikusa
24. únor 2011

A nebo se Luca prozradila 😵

lucenek
24. únor 2011

@pikusa anebo 😵 😵 😵 😵 😀 čistě nenápadně

luca30
24. únor 2011

😀 😀 😀 jé jsem se nějak prokecla... 😀 😀 😀 jj měla by to být holčička, ale uvěřím tomu až bude venku 😵 😵

lucenek
24. únor 2011

@luca30 i ty jedna.....tak to bude holka.....nebuj...fifik ji nenaroste 😀

luca30
24. únor 2011

@lucenek no prý je to slečna a nebo kluk bez pindíka říkal Dr. tak si vyberte 😀 😀

valentinuska
24. únor 2011

@lucenek no to vypadá super 🙂

kacka.l
24. únor 2011

Lucenku je moooc čananý!!!!!A energy vypadá krásně. 🙂 Hlavně, že jsi spokojená. 🙂 🙂

pikusa
24. únor 2011

@luca30 hele,hlavně at je zdravá/zdravý 😀

lucenek
24. únor 2011

oooh děkuji, čananý je 😵
hlavně jede fajně to je důležité
jak píše piku zdraví nadevše 😵

luca30
24. únor 2011

Holky nevíte když budu přes poštu posílat starší autosedačku musí být daná v krabici nebo třeb může být i jen v tom velkém pytli na odpadky?? Paní má o jednu zájem, její ji ukradl někdo z čekárny, když byla s dítětem v ordinaci,tak se snažím najít nejaké levné řešení skrz poštovné...a taky těch krabic doma nemám...ještě mám posílat starší kořácek dvoukombinaci po sestře a taky nevím do čeho to narvat..díky za rady...

luca30
24. únor 2011

@pikusa přesně tak jak píšeš zdraví na prvním místě 😵 😵 😵

luca30
24. únor 2011

jo a ještě jsem se chtěla zeptat, je nutné prát tu tašku na kočárek z DMka nebo jste ji rovnou používali??

lucenek
24. únor 2011

@luca30 já posílala v pytli síško a v poho.....jen to oblep řádně, a taky pevný pytel.....já je beru z rachoty máme ty pevné stojí jeden 60kč 😝

lucenek
24. únor 2011

@luca30 rovnou používat...já pralal oblečko, ted už teda ne, pokud nemám z druhé ruky, ale tašku bych neprala a nekteré maj dno ten karton obalený látkou a pakse budeš doivit co ti to lítá za cucky a jakto že dno není dno.....viz emitex to měl

pikusa
24. únor 2011

@luca30 hele,obalila vych jí do potravinářské folie....pak do pytle a ten ještě zalepila dokola

luca30
24. únor 2011

No tak našla jsem krabici, krásně se tam vlezla a zvážila asi 5 kg +- tak jdu pohledat poštovné a kdyžtak to paní nějak napíšu se slevou, mě právě taky napadla potravinářská folie, taky ji mám ještě z práce a pytle zase od manžela, ale ty nějak divně uvnitř páchnou, přitom jsou nové v celé roli..jenže u nás na poště je nějakej novej pán a tam to musí být všechno tip top podle předpisů, předtím tam byla taková supr paní vždycky mi opravila poradila...se modlím aby byla jen na dovolené 😀 😀

pikusa
24. únor 2011

@luca30 ale ne na mateřské dovolené 😀

lucenek
24. únor 2011

@luca30 jako zboží nemusí být v krabici, pokud je v krabici musí mít všechny spoje zalepeny.....takže promě jednodušší je ten pytel...apáschnout bude...holt PVC na odpad......

pikusa
24. únor 2011

Náš tanečník....
joooo bordelu si nevšímejte jo??

https://www.youtube.com/watch?v=GlciQW6HgXk
jchalupka
24. únor 2011

@valentinuska no právě, je hrozně úzská se mi zdá. To nám vadilo. Ve fusaku a v kombinézce tam malá byla jako sardinka.... nevydržela v korbičce ani do pěti měsíců.... Je delší. To mě překvapuje, já mam za to, že vnitřní délka u XL je cca 72 cm. mpavlinka píše, že u panoramy je délka 76 cm..... no jestli někde nějakou peknou bazarovou uvidím, tak do ní asi půjdu. díky.

pikusa
24. únor 2011

@jchalupka já myslím,že 76 určo neměla.....to se mi zdá moc

lucenek
24. únor 2011

@pikusa ten je velkeeeej 😅 😅 😅 a pařmen

luca30
24. únor 2011

@jchalupka já mám nachystanou starší navetu jen nevím jestli je to kolekce 2007 nebo 2006, je to ta hnědo růžová, můžu ji případně změřit...mám ji v ložnici...autosedačku i kočárek mám 2009 😀

valentinuska
24. únor 2011

@jchalupka až se malá probudí, tak jí změřím - ale podle mě je fakt delší 🙂
ona ale ta starší navettka je širší asi jen o 4 cm, což není žádná hitparáda ...

pikusa
24. únor 2011

@lucenek no však víš,že je obřík 😀

luca30
24. únor 2011

Tuť je...

valentinuska
24. únor 2011

@ivett dívala jsem se na tu tyčku co si o ní psala a jestli myslíme to samé, tak tam není jen tak zandaná, ale na každé straně jsou na konci takové cvoky, co jí drží aby nevypadla

pikusa
24. únor 2011

@luca30 to je krásnýýýýýýýýýýýýý