Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
12. led 2012

@lucenek já to beru v pohodě, jako fakt, prostě máš pravdu, změřila si to a pro mě to tím jako končí 🙂

jchalupka
12. led 2012

tak já bych tohle téma zakončila tím, že i tak jsou černé kočárky elegantní a pěkné 😉 ... a už změníme téma,... nebo spíš dobrou. A děkuji za názory všem. 🙂

lucenek
13. led 2012

@jchalupka jj jsou pěkné dobře se ladí, jen prckou sednout v létě na něj bych nechtěla, ale stát na slunku hodinu tak pálí každý

jchalupka
16. led 2012

@valentinuska Valentinusko, prosím te, chtela jsem se te jeste zeptat, u tech plik na to polstrovani. Takhle na obrazku to vypada, ze je tam vlozena nejaka vlozka - to kolem hlavy. Dá se to vyndat?

valentinuska
16. led 2012

@jchalupka vložka kolem hlavy není a tedy se nic nevyndavá 🙂
je tam spousta místa ... nějak nevím co myslíš 🙂

valentinuska
16. led 2012

@jchalupka teď jsem si našla nějaké na netu a třeba u fialové barvy to opravdu vypadá jako vložka, ale pouze se tam jako míchají barvy - ale když se koukneš na jiné barvy, tak je tam vidět, že je to volné 🙂

jchalupka
16. led 2012

@valentinuska OK 🙂 díky

veronka
17. led 2012

nemali ste niektorá kocík baby jogger city mini?

ivett
17. led 2012

já ne, ale dost mě zajímá, kámoška nad ním přemýšlí, ale nikde jsme ho zatím neviděly...

veronka
18. led 2012

@ivett aký máš teraz kočík? ževraj v marci má prist k nám novy model baby jogger citi mini GT a bude ovela vymakanejsi ako klasicky city mini, ale polohovanie noziciek tiez nebude mat, ale zato chrbtovu opierku dlhu az 66 cm, to je super, ja sa nan chystam 😀 tu je fotka city mini GT

ivett
18. led 2012

@veronka já mám baby jogger city elite a tenhle mini mě taky zajímá 🙂 ne že bych ho potřebovala, golfky mám, ale kámoška nové shání a tygle se líbí nám oběma, tak jsem na ně zvědavá, mě se líbí ta 4kolová verze 😉

veronka
19. led 2012

@ivett mne zasetá trojkolka, neviem sa dočkať, síce mam doma F4, ale tento musím mať, teda nemusím, ale chcem 😀 malý bude mať čoskoro 2 roky, tak ho hádam ešte využijeme a keďže plánujeme ešte druhé, tak

veronka
19. led 2012

@ivett mne zasetá trojkolka, neviem sa dočkať, síce mam doma F4, ale tento musím mať, teda nemusím, ale chcem 😀 malý bude mať čoskoro 2 roky, tak ho hádam ešte využijeme a keďže plánujeme ešte druhé, tak by som si ho nechala ako golfky do auta, ale co ked chcem vyskusat peg perego gt3, jane slalom pro a brio go? asi potom kupim nejaky riadny sportak z tychto a dokupim hlboku vanicku a Mini GT budem mat kao druhy kocik ak s nim budem spokojná 😀 mám to dobre prespekulované, len ci mi to aj vyde 😅

mne sa hrozne paci na tom GT ta velka strieska, opierka dlha az 66 cm a nosnost 29,5 kg

veronka
19. led 2012

@ivett nie je ten elite moc tazky? a nema zbytocne velke kolesa?

ivett
19. led 2012

@veronka není těžší než PP GT3, já měla i GT3 a ač je to super kočár, tak Elite je o chlup lepší, teda pro mě, někomu nemusí vyhovovat to skládání a to, že ho nesložíš s fusakem nebo podložkou, ale jinak mi přijde lepší a líp se mi s ním jezdí, má odpružené i to přední kolo, na rozdíl od GT3, takže ta jízda je fakt komfortnější a prostorný mi přijde stejně, a boudu má lepší, i když na GT3 jde taky sklopit až před dítě tak to vypadá divně, kdežto u Elite to vypadá perfektně a prostě je to super kočár 😀 Kdyby se brzo zadařilo druhé, tak asi zksím koupit tu hl. korbu, je o 2cm delší než Navetta a asi si ho nechám 😀
Jané Slalom pro je pro mě hrozně nízký, kámoška ho má a mě i když mám rukojeť co nejvýš, přijde nízko, navíc i vypadá dost malý a nízký a vysocí lidi u toho vypadají blbě 😀
Brio go je super, ten se mi líbil, zkoušela jsem ho na prodejně, taky bych se s ním ráda někdy venku projela, ale to už by mě manžel zabil 😀
Místo holfek mám BGB Bee a toužím po BGB Bee+, ale kámoška kouká právě to BJ Mini, tak uvidíme, jestli si ho pořídí ať ho můžu taky zkusit...

Jo a byla jsem obhlídnout Cybex Callisto a přijdou mi perfektní ty golfky...

ivett
19. led 2012

a co ještě na Elite oceňuju je to, že se polohuje na pásky, tzn. že nemá dané 4 polohy opěrky zad jako GT3, ale nastavím si tu opěrku tak, jak se mi chce, nejsem tam limitovaná těma 4 pozicema...aretace kol je taky super, člověk se nezasviní a brzda je perfektní, jezdím s ním vlastně od října a doteď brzdí tak pevně, že není potřeba ji jakkoli štelovat, ani se nehla...

veronka
19. led 2012

@ivett cybex su dobre golfky ale iba pre male deti...myslis ze bude blbost ked si kupim bj city mini GT ako golfky? Zmeraj mi ten elite prosim.

ivett
19. led 2012

@veronka city mini podle mě namísto golfek jsou ok...city elite je velký sporťák, které míry tě zajímají?
- zádová opěrka - 50cm dlouhá, 35-45cm široká (ta pevná část je 35cm, ale po bocích to má vůli a jde to rozšířit až na těch 45cm)
- hloubka sedu - 25cm, šířka sedu 29cm (v nejužším bodě) a 35cm v nejširším bodě
- délka nožní opěrky 19cm (po konec části, která se zvedá) a 27cm po stupátko na nohy, šířka je těch 35cm nahoře, pak se to zúžuje asi tak na těch 29cm
- rukojeť 85-112cm od země
- rozchod kol 65cm (vč. nasazených kol), bez kol šířka konstrukce 51cm
- průměr kola 30cm

😉

ivett
19. led 2012

jo a ty cybexy mi nepřijdou pro malé děti, vleze tam i 3leté dítě podle mě...

veronka
19. led 2012

@ivett dakujem, ale ja som myslela ako golfky City Mini GT 2012, nie city mini. A tu F4 co mam asi predam, co povies? A pri druhom bud dokupim iba vanicku na GT alebo elite, brio, slalom, gt3. GT3 je ovela tazsia ako elite?

veronka
19. led 2012

@ivett rozmyslam nad city mini a city mini GT. Odradza ma ze nemaju polohovanie noziciek, ale na na GT ma najviac laka chrbtova opierka dlha 66 cm, polohovatelna rukovat, trosku vacsie kolesa. Pre ktory by si sa rozhodla?

veronka
19. led 2012

@ivett ako su na tom tieto kociky so stabilitou?

ivett
19. led 2012

@veronka mě se F4 líbí, ale nemám s ním zkušenost...Podle mě je city miny (gt nebo jiná verze) stejná co se prostoru sedačky týče a jen kolečka se mění...
aha, já jsem nepochopila proč jsi chtěla poměřit toho Elite 😀 tak teď už to chápu, že jako pro druhé dítko do budoucna...
Elite podle info na netu váží 11,8kg, což je o 2kg lehčí než GT3, je fakt, že v praci se mi s ním jezdí "lehčeji", ale já myslela, že je to jen pocitově, pak jsem se dočetla tu váhu, tak mi to dává smysl...

Elite je co se stability týče podle mě perfektní, i GT3 je super...

S tím city miny nemám zkušenost vůbec, ale ráda bych ho někde viděla, já osobně si myslím že bude super, i proto mě láká, ale zrovna 66cm zádová opěrka by mě až tak jako nezajímala, protože si myslím, že i 50cm bohatě stačí, já teda nevím jak velké dítě v tom chceš vozit, ale já předpokládám, že pořádného kočárkování si užiju tak do 2 let prcka a pak už jen sporadicky, teĎ má moje malá 78cm, zádovku máme 50cm na Elite a mám pocit, že má nad hlavou snad 20cm minimálně, takže nevím za jak dlouho to doroste, ale jsem přesvědčena, že zrovna Elite (i GT3) jsou kočáry stavěné do těch 3 let dítěte v pohodě...a Elite má nosnost 34kg, což je super...

Já bych mini určitě ráda zkusila, mě se nejvíc líbí ten 4 kolový, tenhle http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
a četla jsem si u gt (city mini) o té zád. opěrce, já nevím jestli jsi to špatně nepochopila, tam píšou, že světlá výška je 62cm, to podle mě ale neznamená délku té opěrky, tak bude třeba 55cm, ta světlá výška se bere od sedáku po stříšku...

jinak mi ale přijde super, taková zmenšenina Elite 🙂 jestli tě láká, zkusila bych ho...

ivett
19. led 2012

jestli to chápu s tou světlou výškou dobře (kdyžtak mě opravte), tak u BJ Elite to dělá 64cm, ale zádovku mám těch 50cm...

kacka.l
19. led 2012

Přesně tak, city mini gt by mělo být elite na jiném podvozku, resp. kolech. .-) 66cm zádovka určitě nebude. 🙂

veronka
19. led 2012

@ivett
@kacka.l písala mi pani ktorá ich predáva: Vyska sedadla na kociku Elite je 53cm, pod strieskou 70cm
Rozmer sedacky BBJ City Mini je 58 cm vyska sedadla, 64cm vyska od sedacej casti po vrch striesky. Presne rozmery GT este nevieme, avsak vieme, ze sedacka ma byt o nieco vyssia.

a toto som nasla na nete: http://www.baby.jogger.sk/lang-sk/kocarek-citi-...

mpavlinka
19. led 2012

Ahojky holky, dnešní poznatek k Plikům, resp. Switchům... Jela jsem v dešti, potah Java u boudy o.k. nepromokl, , ale ta pláštěnka u nových Plik je malá...Nikča s fusakem se do ní vůbec nevejde a bylo to tak našponovaný, že jsem ji měla zaháklou jen za čudlík na jedné straně a druhá strana se ve větru sfoukávala...
Gétéčko má pláštěnku pěkně dlouhou, krásně se pod ní vejde Nikča s fusakem a navíc mi zip systém na boudě daleko více vyhovuje než uchycení za ty čudlíky, blbě se k ním může, s nehtama vůbec opruz 😀

ivett
20. led 2012

@veronka podle mě to tam na tom odkazu od tebe píšou jasně, hele: "Světlá výška sedáku (prostor pro záda a hlavičku) je 66 cm oproti 58 cm u City Mini" neznamená to, ale že to má zádová opěrka, ta bude mít něco málo přes těch 50cm...
já si opravdu nemyslím, že by mini mělo o tolik vyšší tu zádovou opěrku, podle mě se pořád hovoří o té výšce sedák - stříška, takže zádovka klasického mini bude třeba těch 50cm a pokud u BJ GT to má být víc, tak bude zádovka velká asi jak na Elite teda, já naměřila 50cm, ale možná je to těch 53cm, já nevím no 😀 věřme výrobcům, že? 😀 😀 😀
jako určitě bude sedačka na GT větší než na klasickém Mini, ale určitě to není 64cm, ale třeba 53cm...mluvím ale pořád jen o zádové opěrce, ten prostor sedák - sříška možná těch 64cm mít bude...

lucenek
20. led 2012

@ivett ten 4 kolový vypadá good velice....

ivett
23. led 2012