Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
17. únor 2012

Jasně.... 😀 😀 Nožní... co vyjdu...
Ne to je zkopčené měření od Pikusky. 🙂 A kde máš fotečky?? 😉

jana_k1977
17. únor 2012

My máme Peg Perego GT3 v zelenkavá/tmavě zelená kombinace a nenašli jsme jedinou vadu. Je opravdu super. Bydlíme na vesnici, takže jsme dost v lese, a žádný problém. Je hodně vypolstrovaný, takže velice pohodlný. Naše 2 letá dcera jinde po obědě neusne než v něm. Jediné možná, že je docela veliký, do kufru od auta nic jiného nedám. Ale určitě doporučuji.

ivett
17. únor 2012

@kacka.l aha, no já si říkala, že jsem tam nikde nic takového neviděla, ale tak i na rodinných domcích můžou mít lidi výtah 😀 fotky,no já nevím kde je mám fiknout, zakládat si album se mi nechce, ale objednala jsem novou střechu, tak až dojde, fotnu a na chvíli album založím, ju? 😉

lucenek
17. únor 2012

tak v třebkách dvoupatrový barák výtah má ale uznbávám luxusně zreko, komplet celej i s přístavbou

ivett
20. únor 2012

luci jo tak jako taky jsem viděla např. u sousedů, kde naši měli zahradu, že udělali na 2patrový dům výtah, ale oni mají postižené dítě, takže v těchto případech je to logické, ale že by si to někdo udělal už dopředu jakože na stáří, to mi přijde divný 😀

lucy.l
27. únor 2012

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, mám autosedačku primo viago sip, z druhé ruky, plus základnu, nemůžu si pomoct,ale autosedačka má podle mě divný sklon pro miminko,že v tom malý vyloženě sedí,a když ji nacvaknu do základny v autě tak je malý úplně naklopený dopředu :o/

anysek85
27. únor 2012

Holky, prosímvás, dá se u sporťáku přehodit rukojeť? Jako třeba aby mi na prďolku nesvítilo nebo nefoukalo?
Díky moc!

anysek85
27. únor 2012

@lucy.l Tak to neporadím, u nás je to v poho, nevím, čím by to mohlo být. Ale teda máme novou.

kacka.l
27. únor 2012

Rukoje´t ne, ale nasadit naopak boudu a vozit čelem k sobě. Koukni do alba. Mám to tam.

pikusa
27. únor 2012

@lucy.l taky mi to tak přišlo...to si pamatuju.......

anysek85
27. únor 2012

@kacka.l Díky! Na to jsme u boudy přišli, ale teď jsme dali do sporťáku a nevím, jak se sporťáčkem! Jak jste to holky řešily?

j.kriv
27. únor 2012

@anysek85 No právě u sporťáku se nasadí boudička (stříška) naopak a tak můžeš vozit čelem k sobě. Dítě má hlavičku tam kde normálně nožičky, polohování nožiček nahoru a jinak do úplného lehu a je to 😉

ivett
28. únor 2012

@lucy.l to je o pocitu, mě taky přišlo, že mi tam malá vyloženě seděla, ale byla spokojená, dopředu určitě nepadala, ale my měli novou a s isoxifem a vše sedělo jak mělo, např. moje ségra z ní byla nadšená, když tam svoji malou dala, že je tam moc spokojená a vidí, nemusí být v záklonu a čumět do stropu 😀

@anysek85 rukojeť u 3kolky logicky přehodit nemůže jít...ale kačka je koumák, tak to vychytala takhle 😀 dáš normálně sporťák do lehu a mimčo opačně, tedy tam kde mají být nohy, je hlavička a tam kde má být hlava jsou nožky, boudu hodíš opačně, tzn. k nožní opěrce a jde to, ale s větším dítětem už to tak nejde, protože když to máš takhle, tak nezapneš pásy, tenhle kočár je prostě dělaný u sporťáku na jízdu po směru a když fouká, jde nasadit pláštěnku nebo sklopit boudu až k madlu před dítě 😉

lucenek
28. únor 2012

@lucy.l a símtě možná blbý dotaz, ale setkala jsem se vozíš vajco v protisměru že jo?

arabela_
28. únor 2012

vajíčko se snad vozí vždy v protisměru. A holky můžete mě některá poradit ohledně autosedačky vajíčka Peg Pérego Trifix 2010 a bázy - základnu na isofix? Už se to vajíčka pak vůbec nepásá? Píšete, že je v nějaké divné poloze pak mimčo. Já budu mít jiný kočárek (to nacvakávání nevyužiju), ale přemýšlím o bezpečné autosedačce na isofix......Vím, že Romer a Maxi-cosi jsou hodně bezpečné, my budeme jezdit s miminkem jen občas (lékař, možná výjimečně nějaký malý výlet, ale to spíš jen pěší), jinak moc ne.

ivett
28. únor 2012

@arabela_ s isofixem, tzn. základnou, kterou nepásáš pásem, ale zacvakáváš ji pod sedadlo a podpíráš nohou, už se vajíčko nijak nepásá, zacvakne se a to je vše...
ano standardně se vozí vajíčka proti směru, ale jsou i tací, co to neví nebo neřeší a vozí vajíčko po směru...
já bych bez isofixu vajco od peréga nebrala, není to na moje nervy to pásání, u dost aut jsem se setkala s krátkými pásy...

lucenek
28. únor 2012

@arabela_ by ses divila, našlo se pár adeptek co vozili po směru

alzbet124
28. únor 2012

@lucenek a to sa ako dá? však to ani tak nepasuje...

lucy.l
28. únor 2012

@lucenek jasně, v protisměru, dneska mě ještě napadlo,jestli nemám dát tu základnu obráceně,ale to je asi blbost, prostě jak sedačku nacvaknu do základny,tak v té zadní části je základna vyvýšená a tím je celá sedačka jakoby naklopená dopředu 😒 jak je malej v sedačce nabalenej tak se to ještě dá,ale neumím si přestavit jak by tam byl bez tolika vrstev

lucenek
28. únor 2012

@alzbet124 přísahím že jo osobně jsem viděla dvojčata takto vezena sedajdy nevím co byly za zn ale seděla jsme v tramvaji a jen zírala, a asi dvě nebo tři holky to tak tady na MK měly než se jim to osvítilo....fakt že nekecám

kacka.l
29. únor 2012

A ty nemáš tu základnu polohovací? já jsem ji vždycky napolohovala. Je tam kolečko na vyvýšení, nebo snížení. 🙂

mpavlinka
1. bře 2012

@lucenek já jsem to taky jednou viděla. A taky jsem jednou viděla korbičku se spícím dítětem v kufru ☹

Jinak spousta aut má opravdu krátké pásy, já kvůli tomu malou vozila vepředu.

valentinuska
1. bře 2012

@lucy.l dneska jsem viděla naše vajíčko a napadla mě jedna věc, proč bys mohla mít tu sedačku v předklonu 🙂
nemáte moc vysunutou tu nohu od té isofixové základny? ta se dá regulovat a pokud jí trochu nesnížíte, tak se může stát tohle ...
(jenom nápad 🙂)

lucy.l
1. bře 2012

@valentinuska jenže my máme starou základnu pro peg perego primo viaggio co se pásá pásem,isofix nemáme,schválně to zítra blejsknu
@kacka.l to kolečko jsem viděla na videjích co jsem si pouštěla a nemám ho tam, asi je to starý tip základny

mpavlinka
1. bře 2012

Tak Nikolka mi taky jako menší padala jakoby dopředu v tom peg vejci, resp. hlavička jí padala dopředu, naštěstí už byla půlroční, předtím jsme měli MC a tam se to nestalo.

weri1
2. bře 2012

ahoj holky

můžu se vás zeptat, která barva se líp prodává?? java nebo ta oranžová-nevím název, myslím tropical? děkuji

ivett
2. bře 2012

@weri1 já osobně měla javu a oranžovou jako jedinou barvu fakt nemám ráda a nekoupila bych si ji na kočárek ani kdyby byl kočárek za korunu, takže za mě určitě java...

lalineckaaa
2. bře 2012

No ještě že jsem se tu dneska koukla a přečetla si diskuzi co mate o autosedajdě. Tak sem nevahala a šla hned vyzkušat autosedajdu do auta,bohužel KRATKY PAS no sem myslela že mě jebne tak budu muset objednat zakladnu. Chtěla jsem ten isofix ktery stoji 2800cca ale pišou ž e je to jen k určitym typum auta ☹ ( mame bojužel renaulta 19 ) A ještě heden dotaz da se vozit i autosedajda na mistě pro spolujezdce?

valentinuska
2. bře 2012

@lucy.l aha, tak to jsem ti moc neporadila - tu bázi na pásy jsem ještě nikdy neviděla 🙂

alzbet124
2. bře 2012

@lalineckaaa ahoj...ja malú nosím na sedadle spolujazca a nemám bázu,vzadu mám aj ja krátke pásy,ale prednú sedačku som posunula dozadu a potom som vedela zapnúť autosedačku...tiež mám renault...