Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lodgermaniacka
29. říj 2010

@kacka.l ja som puntičkarka, mne by vadilo keby mi prišla nova strecha krivo ušita

pikusa
29. říj 2010

@kacka.l je to blbě vidět,ale je.....
jsem zvědavá,co ti napíšou

magalie
29. říj 2010

Tak už je domáááááá 🙂)) je naprosto, NAPROSTO úžasný! Večer nafotím a hodím sem fotky. Už máme za sebou první krátkou procházku, teď nakojím a vyrážíme znova. Kája už mi v něm i krátce usnula.. Je zhruba stejně těžký jako ta inglesina, co mám. Tak ještě tak týden pojezdím a rozhodnu se, jestli nechám zatím oba nebo inglesinu prodám. Ale na zimu by asi ještě korbička byla lepší..?

madalah
29. říj 2010

@kacka.l Ja viem, že do ležatej polohy by som ho tam nedala, no v súrodeneckom kočíku je to tak, že momentálne už musia sedieť obe deti - vpredu sa iba sedí a vzadu sa to síce dá dať do ležma, no mladší syn je už veľký, tak tam iba sedí No a poriešila by som to tak, že toho staršieho by som dávala do prídavného sedadka a mladší by si lebedil hore 🙂

ivett
29. říj 2010

magalie tak supeeeer, těším se na fotky...kurňa vědět to, tak si počkám na béžovku taky, ale smůla, kdyžtak někdy později...
tak foť foť foť... 😉

pikusa
29. říj 2010

@magalie jeeeeeeeeeee těším se na fotečky moc moc 🙂

kacka.l
29. říj 2010

Jojo, na fotky se těším taky a nešetři nás. Chci gtčko z každé strany. 🙂 🙂 Díííky.

kacka.l
29. říj 2010

Magalie, já se koukala, že malá má 5 měsíců, to jsme už taky byly v gtčku spor´táku a s fusakem to tam měla lepší než v korbě, já být tebou už ani nic nekupuju, ani tašku, ani korbu. 🙂

verusa22
29. říj 2010

jéééé taky se těším na fotečky gtčka 😉

magalie
29. říj 2010

Omlouvám se za zpoždění, ale dřív jsem se k tomu nedostala... Tak tady jsou:

magalie
29. říj 2010

@kacka.l já nechtěla nic kupovat, já přemýšlím, jestli si nechat inglesinu vittorii, co mám teď nebo jestli mi bude na zimu už stačit GTčko a inglesinu pošlu dál 🙂

pikusa
29. říj 2010

Já ho chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je boží 🙂 🙂

magalie
29. říj 2010

@pikusa piku, je fakt super, akorát jsem ještě nepřišla na to, jak nasadit pláštěnku... buď je malá pláštěnka nebo velký GTčko :D zítra má manžel smůlu, žádný velký vyvařování, budou jen špagety, já musím NUTNĚ dopoledne do města na procházku 😀

nika
29. říj 2010

no paráda, už v katalogu se mi líbila ale toto je luxusnííííííí, asi vím jakou navettu budu shánět až bude další prcek 🙂

kacka.l
29. říj 2010

Týýý jo krááása, mooc se mi líbí. 🙂

pikusa
29. říj 2010

@magalie tak to chápu...udělej fotky i venku 😉

kacka.l
29. říj 2010

A koukám, že má obálek na madýlko, na fotkách bylo bez. 🙂
Já ho chciii taky!!!!Ale na kluka si moc není, že???Je to spíše holčičí barva.
Já bych inglesinu prodala, na zimu není lepší kočík než gtčko. 🙂

magalie
29. říj 2010

@pikusa si piš 🙂 zítra udělám fotky i venku a s malou 🙂

@kacka.l když ona je v tom ještě tak maličká a já se bojím, aby jí tam nefoukalo, až bude fakt zima... jinak ta inglesina je fajnovej kočár, pevná čtyřkolka, houpací a velká korba. Ale to víš, že bych ho raděj prodala, ať se mi tady nepletou dva kočáry...
jj, obal na madlo má, moc hezkej, jakoby koženej? ale spíš asi konženka...

pikusa
29. říj 2010

@magalie tam foukat nebude neboj 🙂

varo
29. říj 2010

@magalie jééé ten je nádherný, já bych ho brala i pro kluka ale už máme kiwi 🙂

magalie
29. říj 2010

@varo Já původně chtěla javu, ale když jsem viděla novej katalog, tak jsem se zamilovala 🙂 pak jsem teda ještě jednou javu sháněla, když tu kolekci 2010 hodně zlevnili, ale nesehnala a jsem moc ráda. Pegáči maj všechny ty barvy hezký i teď se mi ta červená i zelená líbí, ale já to beru tak, že k tý béžový můžu vzít cokoli a i malá může mít jakékoli oblečení a bude to ladit. ( jsem na tohle hrozná 😀 )

verusa22
29. říj 2010

@magalie nádhera!!!!! jsem unešena.... fakt je božííí 😉 Taky by jsme inglesinu prodala🙂 do gtčka ti foukat nebude 🙂

varo
29. říj 2010

@magalie no my taky ladíme 🙂

holky mám dotaz, když prodám Navetu mám zaručeno že např. za 2-3 roky bude nová korbička kompatibilní s již starším podvozkem ?

magalie
29. říj 2010

@varo super! 🙂

pikusa
30. říj 2010

@varo to doufám......
Navettu jsem prodala a pak taky budu kupovat novou 😉
a hezky ladíš 😉

ivett
30. říj 2010

magalie tak béžovka je fakt kráááásnáááá 😵

lucenek
30. říj 2010

Páni to je krasavec 😵

kacka.l
30. říj 2010

@lucenek Objednala jsem kombinézku z tchiba, jso utam momentálne ve vel.86. Tak jsem zvědavá,ale určo bude super. Lucenku a fakt nepromokne???
Holky a máte nějaký tip na nepromokavé boty??

kacka.l
30. říj 2010

Jé a ještě jsem zapomněla, že přes net při registraci vyjde jen na 944,- 🙂

pikusa
30. říj 2010

@kacka.l tak už je zased mají?????to je vždy tchibo mánie 🙂
ale co jsem slyšela,tak jsou super 😉