Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ciencialka
20. čer 2010

@luca30 už sis u paní objednala tu podložku? pořád ji posílám nějaké rozměry 😒

pikusa
21. čer 2010

Cien,tento fusak je taky parádní....už ho máš doma???jaký je ???
A ještě posíláš rozměry????tak to objednej u paní,jako my ta rozměry má......

luca30
21. čer 2010

@ciencialka ještě ne já jsem čekala až ti pikusa dá veškeré rozměry a chtěla jsem je objednat, ale jak to vypadá tak s paní je to na dlouhý boj..mě tenkrát napsala, že má rozměry na pliko a at4 jestli bych ji nezjistila, jestli je to rozměrově stejné nebo ne...

pikusa
21. čer 2010

Holky,pnp se to s plikem tak moc lišit nebude......kamarádka má pliko,ale nevím,jestli jí potkám,že bych tu vložku do něj zkusila......

ciencialka
21. čer 2010

@pikusa jo jo, mám doma oba dva, jsou oba super dlouhé, dala jsem do toho posadit svoji dcerku Naty má skoro 4 roky a pořád se tam v pohodě vejde 😀 jestli chceš pošlu foto 😉

ciencialka
21. čer 2010

@pikusa no uvidíš, paní už mi to ale začíná šít, vyfotila jsem ji to a všude naznačila ty rozměry tak už byla v obraze 🙂 doufám že to bude sedět, pak určitě sem dám fotečky 😀

ciencialka
21. čer 2010

@luca30 jo a motiv s beránky už nemá ☹

luca30
21. čer 2010

@ciencialka jé tak to je škoda, no něco pořídit musíme, ted si tam zase vykapal čaj tak to musím celý sundat a vyprat...takhle bych prala jen vložku...

ciencialka
21. čer 2010

@luca30 a jak to pereš jako, já to chtěla sundat a pořád mě blokovaly ty pásy? 😕

kacka.l
21. čer 2010

No ty musíš na jedné straně odšroubovat. Je to minutka. 🙂

luca30
21. čer 2010

@ciencialka jestli mluvíš o sporťáku tak pásy drží šroubky, stačí křížák a na jedné straně vyšroubovat aby jsi mohla sundat celý potah,ale pozor z druhé strany je matička tak at se ti neztratí mě vždy většinou spadla do nákupního košíku..prala jsem to už několikrát a dokonce jsem měla potah i na sešití....

luca30
21. čer 2010

@luca30 akorát ten co je mezi nohama ten pás tak ten mi jde provlíct hůř ale už jsem na to taky přišla, taky se mi to okolo toho začalo párat.. ☹ ☹ ..tak mě napadlo, že najít někoho kdo umí dobře šít a nechat si ušít potah v jiné barvě, teda tak aby to ladilo k boudě...

luca30
21. čer 2010

@ciencialka akorát ten co je mezi nohama ten pás tak ten mi jde provlíct hůř ale už jsem na to taky přišla, taky se mi to okolo toho začalo párat.. ..tak mě napadlo, že najít někoho kdo umí dobře šít a nechat si ušít potah v jiné barvě, teda tak aby to ladilo k boudě...

ciencialka
21. čer 2010

super, tak dokud prší jdu prát 😉

ciencialka
21. čer 2010

pošlete mi ještě odkaz na ty neoriginální pláštěnky co máte, já mám jen tu origoš, mám strach že si objednám malou 😀 na sporťák jů 😀

pikusa
21. čer 2010

Cien...pláštěnka je emitex XXL nevo tak nějak,já jí kupovala v obchodě,odkaz nevím.....
A fotečky dej ju???

lucenek
21. čer 2010

jj XXL

vendyzr
21. čer 2010

Ahoj, díky za rady, nakonec jsem včera našla na S Bazaru Navettu XL koupenou letos v únoru, takže má ještě záručák za 2800. Do konce týdne nám přijde, jsem moc ráda.

Mějte se krásně!

kacka.l
21. čer 2010

A jakou máš barvičku, já jsem viděla navettu kiwi a ta byla náádherná.

kacka.l
22. čer 2010

Vendryz ty máš tu červenou, že??? 😀 Tu samou měla myslím Piku. Ale to není ta nová XL, je to ještě ta starší panorama S, ale je stejně dobrá, jen jí nejdou polohovat nožky, jako u té nové. 🙂

pikusa
22. čer 2010

Ahojík.....já neměla červenou,ale šedou,červený mám sporták 😀

kacka.l
22. čer 2010

No jo vlastně. 🙂 No tak jsem trefila ten spor´ták. 😀 Já si totiž pořád pamatuju tu tvou vložku.

zelvatko
22. čer 2010

dneska mi dorazila vložka do kočáru.. od paní z MMB - mimihapy - jsem s ní naprosto spokojená!!!

kacka.l
22. čer 2010

zelvátko, to je teda super obří vložka.moc pěkná. ty máš taky oranžíka gtčko?

zelvatko
22. čer 2010

jj, je úplně perfektní.. no, popravdě, jsem počítala, že bude trochu menší, ale je dobráá.. jj, taky mám oranžové GTčko

pikusa
22. čer 2010

Zelvatko,tak ta je super....bud ráda,že je velká,já bych brala větší.....a hlavně jak se ted pořád vrtí,tak se mz to všude hrne.... 😒

ciencialka
22. čer 2010

@zelvatko tak ta je, jsem zvědavá jak bude vypadat ta moje 🙂

@pikusa posílám slíbené fotečky fusaku a pytle 😀 jsem fakt spokojená a i na sáňky je to super 😉

pikusa
22. čer 2010

Cien,super,,,,fusak zimní mám,ten pytel je teda parádní....a děti taky 😀

lanka
25. čer 2010

Docela jste mne zlákali..
Ale mám dotaz na všechny kdo kočárek přesněji řečeno autosedačku kompatibilní s GT3 vlastní delší dobu. Do kdy vám děti vydrželi délkově v autosedačce (kolik měli cm když jste museli přejít do větší). A jakou autosedačku máte - Trifix?
Používá se ke GT3 ještě i nějaká jiná?

luckamb
25. čer 2010

Ahoj holky,
takže koukám, že fusak na zimu bych měla asi koupit taky Emitex, že? Vešel se vám dobře i do hluboké korbičky??