Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

svoja
6. srp 2010

Necham! Budu statecna! navic, kdyz jsem ji videla, jak se vzteka i celem ke me.....tak tim to asi opravdu nebude....i kdyz vydrzi o malicko dyl, nebot delam kraviny, ze.

kacka.l
6. srp 2010

Lucenku, casual je od segry a slovo kára na něj sedí- je jako káry- na dvě věci...🙂
No a ségra si myslela, že pojezdí z golfkama,ale zjistila, že to není med(má tako) a tak jsem jí ho vracela zpět.
No a nahonem jsem si musela sehnat náhradní kočík do našeho terénu a zrovinka v OV prodávala paní buzz za 3000,- Je sice holčičí, ale mi to neva, doufám, že peregáčům nebude trvat reklamace měsíc.

Svoji: ona si zvykne, nebo je prostě fakt nekočárový typ´🙂

lucenek
7. srp 2010

kačí a golfky by nestačily????teda s buzzem se dobře jezdí ale jen v létě.....

lucenek
7. srp 2010

jo tako golfky bych nebrala ani zadačo to radši ty esprity

kacka.l
7. srp 2010

Lucenku, já už plika nemám, prodala jsem je, protože jsem se zamilovala do nuny, ale už se zase odmilovávám, prototže manžel by mě asi zabil, kdybych dotáhla další kočár. Navíc si nikdy nekupuju nové, ale vždy jeté a nuny se moc nevyskytují. Já jsem měla vždycky problém nacpat je do felicie, takže jsem chtěla něco skladnějšího na placku. To Víš, že jinak by plika stačily. A síčka ty už nemám dávno. 🙂Holt jsem trošku na těch kočárech ujetá, ale každý máme něco, boty, kabelky... A navíc nevím, jak dlouho se bude chtít malý vozit, tak si to musím užít. 😀 Ale gtčko je stabilní, to nevyměním ani neprodám. 🙂 🙂

kacka.l
7. srp 2010

Lucenku a ty jsi měla buzz???Mi se moc líbí ta skladnost a narvu jej v pohodě i do té felicie, no a jede krásňoučce, je fakt, že v něm malý ještě nespal a na naše vycházkování stačí. Je to čtyřkolka.

lucenek
7. srp 2010

kačulooooo 😀 😀 😀 😀 wau tys torpedo nuna je pěkná ale stráášně nízko a jen a pouze jako sezonní kočár
buzzíka měla kámoška nadávala na něj jako špaček 😀 ale měla 3kolec a v zimě na leto musí být super i když by mě serouchalal ta sedačka sportovní ten úhle dupka nohy furt v sedě jen klopíš celou sšedajdu......

lucenek
7. srp 2010

měla jsem quiny speedy graco mirage plus a ted mám GT3 s plastem pod nohama 😀 a jane energy 😀

lucenek
7. srp 2010

takže oproti tobě jsem břídil 😀

kacka.l
7. srp 2010

😀

kacka.l
7. srp 2010

A jesli mi udělají v kolekci gtčka2011 tyrkysově hnědý, neváhám a jdu do něj. Asi bych měla napsat do Itálie naše požadavky. GTčko v Lavandičce a v tyrkyso-čokoládě. 🙂 🙂 😀 😀

lucenek
7. srp 2010

jj tyrkys čokoládka je parada tak si ted dělám obývák 😵 😵 😵 😵

pikusa
7. srp 2010

Lucenek to by byl kočár vid...
ten lothus,jak sem dávala kačka odkaz je tyrkys hnědá-golfky a je krááásneeejjjjjjh 🙂

jituskak
7. srp 2010

ahojky holky, tak už mám komplet car park PP. včera jsme dovezli to duette sw. no, tak vymakaný jak gt není, ale stejně je božííí a ani není tak velkej, tak jsme ji myslela.

pikusa
7. srp 2010

Jituško....super,dáš fotos??

jituskak
7. srp 2010

Peti, zítra, ted jsem ko. ještě jsem si s tím hrála, nandávala navetku a i vajíčko 🙂 doufám, že s ním budu spokojená.

pikusa
7. srp 2010

ok 😉

marketka.27
7. srp 2010

@kacka.l Ha! Teprve teď zjišťuju, že jsem úplně nemožná a můj chlap ještě víc, když si myslíme, že máme doma překočárkováno 😀DD

kacka.l
7. srp 2010

Market, ale já jich nemám moc najednou. 🙂
malý je kočárový typ a jinak neusne, takže v ložnici mi stojí starší speedi, jezdím zásadně s gtčkem a k tomu obměňuju ty golfky. 🙂 🙂

lucenek
8. srp 2010

kači a pootřebuješ ty vůbec postýlku???? 😀

kacka.l
8. srp 2010

Lucenku asi, ne. 🙂
Protože v ní spí asi od 10-12 večer, kdy se koukáme na telku, a v kočáru se mi potí. Pak se vzbudí na kojo a už je u mě v posteli až do rána. Kojím totiž tak co 2-3 hoďky. 🙂 🙂

lucenek
8. srp 2010

kači já ji nepotřebovalal první půlrok....děcko věčně u cicku jinak řvalo...a ted teda využívám, ale tento týden složíme, nebo dojde nám větší

pikusa
8. srp 2010

holky u nás ve městě

lucenek
8. srp 2010

pikus tývole ☹ ☹ ☹

kacka.l
8. srp 2010

Piku, snad to nepostihlo nikoho z tvých známých. To je hrůza, taky na to koukám ve zprávách.
😒

vendyzr
8. srp 2010

Ahoj holky, opět vás zdravím 😉

Pikuš, to je hrůza, snad to přímo nepostihlo vás. TeĎ naštěstí hlásí zlepšení počasí, tak voda snad opadne, ale nedovedu si vůbec představit, jaké to je, vrátit se do vytopeného domu....

Holky, kde jste kupovaly PP? Máte je z kameného obchodu nebo jste objednávaly přes net? Objednala bych celkem přes net, ale bojím se případné reklamace.....

svoja
8. srp 2010

vendy z kramu, prave kvuli reklamacim....mame ho z john nell z hradce

dnes jsem si dala do peregacka novou vlozku a uz se tesim az vyrazime....chteli jsme dnes, ale mala mela vzteka (bylo ji teplo, bolely ji zuby a byla pretazena....takze pomohla jen koza🙂)

vendyzr
9. srp 2010

@svoja Taky ho máme vyhlédnutého v John Nellu v HK, je to asi nejbližší prodejna, kde jsem ho objevila. Tak vyšlu manžu na nákupy 😉

ciencialka
9. srp 2010

@pikusa to je maras ☹

ciencialka
9. srp 2010

@svoja uvažuji že druhou vložku si taky spíchnu nějak sama doma 🙂 můžeš ji pak vyfotit 🙂