Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
28. led 2011

@pikusa tak tammám kamarádku v české lípě

pikusa
28. led 2011

@lucenek jo????no vidíš....
tam my jezdíme plavat,do solné,sestra tam bydlí.....je to 15 minut autem

lucenek
28. led 2011

tak aspon že máš auto sem tam k dispozici...... 😉

pikusa
28. led 2011

@lucenek jo to mám,kdykoliv potřebuju,moje prostě pořád nejede....teda jede,ale cuká za jízdy,takže asi zase čerpadlo...už po 3.co ho mám 😒

lucenek
28. led 2011

@pikusa týjo k posrání tohle to máš teda klokaní benzín co?

pikusa
28. led 2011

@lucenek klokaní nafták 😀
je to na h....opravit se to musí,jinak se to neprodá,když se to opraví,zase m i to bude líto prodat
ale asi si nechám chlapa auto a on si koupí jen na ježdění do práce něco

lucenek
28. led 2011

nebo nafták noo 😀

pikusa
28. led 2011

@lucenek je to jedno,co to je....
horší,že nejede....
a začalo to jak jsem jela na tu Moravu,pak jsem byla v tom špitále s prckem a bála jsem se,že neodjedeme

lucenek
28. led 2011

chtělo by to vyhrát ve sportce co?

lucenek
28. led 2011

ta malá svindura nespí zechcala postel už asi po páté za týden hračky natahané, fakt na Opavu jsme někdy.....
a všecko to začalo tím že jsem jí sebrala dudel tak všecko špatně...hypaeraktivní zbrklá....bože můj kam až to povede

pikusa
28. led 2011

@lucenek tak dudel jsem ještě nesebrala,nemám odvahu....
No Pepa má auto...jednoho VW starého,pak jedno,s tím jezdí brácha a dokonce mates už má auto 😀
Pepa mu koupi starého veterána a dá mu ho prý v 18ti 😀

lucenek
28. led 2011

@pikusa no teda mates bude prima parije co 😀
tý no já furt že bych dalal na spaní ona šla do pelechu v půl 12 a jsou dvě a nespí...moje nervy
jsme bez dudlu víc jak týden

valentinuska
28. led 2011

@mpavlinka já myslela, že si psala, že si na modrou 🙂 a brala jsem to i k barvě kočárku ...

pikusa
28. led 2011

@lucenek Mates ho má na spaní teda jen,ale bez něj a jeho polštářku neusne

mpavlinka
28. led 2011

@valentinuska mně se určitě modrá líbí, ale ta růžováááá, to je prostě sladké mámení 😅 😀 😵

vendyzr
28. led 2011

@marketka.27 Děkuji za tip, no co k tomu dodat, je krásný, ale ta cena...... Zůstanu raději při zemi 😉 a objednám z druhý ruky ten Quinny 😒

luca30
28. led 2011

Zdravím po delší době, neustále Vás dočítám,ale tím, že teď chodíme spíše pěšky tak nevím o čem psát 😀 😀
Snad jen že moje zkušenost je , že se mi zdá že moka 2008 byla stabilnější než corallo 2009 co mám teď ve sportáku, možná byl víc používaný nevím...každopádně již brzy nasadíme navetu a budu muset dělat úpravy jako je její podložení a to bude asi to jediné..pak možná to těsnění předního kola, ale zatím nic nedělá uvidím jak to bude u navetky když tam bude malé mimi...
Nemáte někdo zkušenost jestli GT3 narvu třeba i s navetou do felicie kombi?? vím že ho holky dali i to krátké fabie, ted mi jde spíš o to, že někam budu muset dát dvě autosedačky a kočár i s korbou...díky za rady...škoda že nemá dělená sedadla jednotlivě že bych to prostřední sklopila a bylo by to..

lucenek
28. led 2011

@luca30 ty seš ero.......takhle močíčku vystěhovat

luca30
28. led 2011

@lucenek já jen chtěla změnu barvy.. 😀 😀 asi jsem divná že...jsem koukala, že paní na MMB prodává kiwi, ráno bylo za 8500,- nyní už za 7900,- 😎 😎

lucenek
28. led 2011

@luca30 asi potřebuje lováky.....
segra je těhule snad jimto tentokráte vyjde....se pak do ní pustím s kočárama 😉

lucenek
28. led 2011

hele a kde prodává? na mmb nic není?

kacka.l
28. led 2011

Luci, tak já ho teda do felicie narvala jen bez všech koleček a ještě bez toho horního plata, byla jsem tak jednou a byl to porod, zlatý kombík. 🙂

Lucenku, tak budeš tetička. 😉

lucenek
28. led 2011

@kacka.l jj snad jo...... 🙂

kacka.l
28. led 2011

Holky teď jsem narazila na tohle: ☹
http://www.emimino.cz/diskuse/vyhorely-byt-a-dv...

miselaniki
28. led 2011

Dobrý večer holky,
psala jsem tady asi před týdnem, potřebovala jsem poradit ohledně PP completo 2011. Moc vám chci poděkovat za rady ( rozměry výtahu, kurf fabie). Kočárek mi dnes dorazil, vzala jsem nakonec béžový, je nádherný a vleze se jak do auta tak do výtahu ( musím dát našikmo a trochu nadzvednout). Ještě jednou moc děkuju a mějte se. Míša

lucenek
28. led 2011

tak jsme tam teda písla...určo něco pošlu....

lucenek
28. led 2011

@miselaniki no Míšo...jako helel a foto chceme teda ....... 😵

miselaniki
28. led 2011

@lucenek - jo vyfotím zítra🙂
jinak na emimi chodím a už jsem si napsala o adresu, určitě jim něco pošlu,je to hrozné, hlavně, že se jim nic nestalo.

lucenek
28. led 2011

@miselaniki pošleš mi tu adresu v IP ty? mě nikdo nenapsal a já sz tam jako nováček písat nemohem

kacka.l
28. led 2011

Lucenku: já taky posílám. 🙂že bychom daly scuka a vložily to do jedné bedny???? 😀 😀 😀 😀
Jinak asi tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41453361&tab=0

Miselaniki, foto bude super!!