Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
21. dub 2009

No pikuss superrr malej je krasnejjjj,neni nahodou zofii už v nemocnici nebo tak neco dloho se tu neukazala

emjee
21. dub 2009

magdolen • Včera o 20:32
Ahoj

chcel by som poznat realne skusenosti uzivatelov kocika Peg-Perego GT3. hlavne to co im na nom vadi. stoji dost vela a asi by bolo riziko kupit ho a potom s nim nebyt spokojny.

vdaka za vsetky konkretne poznatky.

dosa • 1d, 26tt • Včera o 20:40
magdolen, stale vyberate ten spravny?

PP GT3 je velmi atraktivny kocik, ale v mojom sukromnom vybre neuspel, pretoze sa neda otocit sportak do protismeru. ak by som ho kupovala starsiemu dietatu, tak by som o nom vedela uvazovat, ale zase nemam tolko prachov, aby som kazdeho pol roka kupovala iny kocik...

dosa • 1d, 26tt • Včera o 20:43
...hop, nevsimla som si, ze chces "realne skusenosti". ale ma ho kamoska a casto ho kocikujem, je lahko ovladatelny a mala v nom vyzera spokojne. az na to, ze do neho isla dost malicka a zo zaciatku, ked nevidela na mamu, to boli tazke casy...

kikimaruska • 1d • Včera o 21:02
KUK do diskuse Peg perego completo 2009. Jinak sporták že nejde do protisměru - to nejprv nebyl můj požadavek ale nynější kočárek tu možnost má a plně ji využíváme. Je robustní, nevejde se do každého auta. Maximální minus, díky kterému jsme ho vyměnily byl, že nemá NOŽNÍ brzdu, nýbrž pouze ruční, která se pak zacvakne a kočárek má držet. Ale brzda mi nedržela, kočár protáčel kolečka a v autobuse mi najížděl do lidí (a udržet ho s korbou byl teda zážitek, je dost těžký). Při jízdě z kopce se sjížděli strašně rychle pakny, takže dole už kočár na zacvaknutí nedržel a cestou zpět busem cestoval. Když ho tatka utáhl lankama pomocí kleští, držel...sjel se kopec a znova. Takže jen problémy, reklamace se neuznala, byly takové všechny kočárky, že se kola protáčela, kdy měla být zabržděná a je to tak prý v pořádku a mám si to dotahovat lankama (každodenně, po sjetí kopce...kleštěma...kdyřž ani pan prodavač pomalu nevěděl co s tím a jak to udělat ). Odpružení začlo po týdnu užívání vrzat, přestože se mazalo, moc to nepomohlo a vrzalo stále. Nebýt ale té brzdy, nechali bychom si ho, má dost vychytávek, je krásný...ale my ho vzali hlavně pro ruční brzdu a nenapadlo nás ani ve snu, že nemá nožní...

pikusa • 1d • Dnes o 08:35
Ahoj......jezdím teda zatím jen s hlubokým a s brzdou problém nemám......zabrzdím a kočárek stojí jako přikovaný

zojina
21. dub 2009

Ja teda nevim ale jsem jedna s tech ktera by kočarek mněnila co chvile ale brzu nožni nepotrebuju stači ta co je no že nejde otočit sportak je mi přijde oplne jedno nebod sedici ditko už nema potrebu koukat na nas už jsme pěkne okoukanii dle meho a co se tyče jezdeni je to o zvyku ja jsem spokojeNA NEMNĚNILA BYCH SPIŠE BARVU UŽ SE MI TO OKOUKALOO

zofik
autor
21. dub 2009

ahojík Zoji krásnej přírůstek...

ne jsem pohromadě.....ale cejtím se všelijak....

zojina
22. dub 2009

🙂 tak to je fajn i když mi se těšime na miminkoo

jita10
22. dub 2009

nám se teď nejvíc líbí tenhle: http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...

sjuzn27
24. dub 2009

ahojte, ja mam cerveny 2009 pre chlapca a je to uplne v pohode, take sportove. poskladany sa vam vojde aj do fabie ale nic ine tam uz nedate

ludva
24. dub 2009

Zdravím, tak my máme Mitsubisi Lancer sedan a bohužel se nám do kofru GT3 nevejde (ani samotný sporťák). Dost mě to mrzí, ten kočárek se mi opravdu líbí, ale budu muset vybírat dál.

zojina
24. dub 2009

🙂 vymněnit faroooo 🙂

mima3
24. dub 2009

to je zvlastne, ze sa zmesti do fabie a do lancera nie 😲

veronika81
24. dub 2009

ja len pridám, dnes som PP GT3 niesla vo Fiate Brava. Kufor presne na to 😀 ani kolesá som nemusela dávať dole

zofik
autor
24. dub 2009

holčinky tak jsem dneska sehnala supr slunečník, přesně v barvě cedro, krásně pasuje na trubku, tak mám radost 😵

pikusa
24. dub 2009

Žofik..nová fotečka 🙂 super 😉
A deštníček???paráda..kdepak jsi ho sehnala??

zofik
autor
24. dub 2009

no hele Piku v HK v krámě s kočárky a dalšími věcmi...určo ho nekupuj přes net...pač ta trubka je dost široká a aby ti předvedli zda ti pasuje na trubku a cena 350 Kč...peg perego přímo originální slunečníky nedělá 😕

pikusa
24. dub 2009

No já jsem o něm teda neuvažovala.....ani mě to nějak nenapadlo..ale když jsi o něm psala-už ted na nás svítí sluníčko..
no já h nemám kde koupit,budeme bez něj 😉 kdyžtak holt plína přes boudičku,nebo jezdit po parku,kde je stín 😀

zofik
autor
24. dub 2009

aha Piku, bydlíš daleko od města? to jsem nevěděla....

jinak na mě působíš tak klidně a vyrovnaně s prckem...musím si z tebe vzít příklad.... 😵

pikusa
24. dub 2009

Jak daleko od města???jak to myslíš????
jsem naprosto spokojená a štastná že mám malého a hlavně on je hodný a pohodový miminečko 😀

pikusa
24. dub 2009

Já bydlím kousek od české lípy...v malém městě tady ani v okolí deštníky....nevím,asi neseženu
A ještě k prckovi....po letech čekání na něj a pak procedurach aby jsme ho měli si to prostě užívám neskutečně 😉

zofik
autor
24. dub 2009

áha, tak jedině přes net....poradila bych ti značku deštníku, ale žádná u něj nebyla....ale určo by ti třeba ve špuntíku poradili i přes email, který na něj jde....a barvičku máš jednodušší, šedejch a červenecjh odstínů maj docela hafo....ale máš recht ve finále postačí i plínka....

jo jo pohodový mimčo si taky moc přeju 🙂 a samozřejmě zdravé....

zojina
25. dub 2009

Ahojky holky tak jak se mate co mimika netere rostou na svete a některé ještě v břišku žee?K tomu dešniku ja vydela teda hromadu a měn kte barvě nic moc nejde amm dvoniu a moýna to je nejlepši nevim koupila jsem bežovej slunečnik ale teda nejsem z nějk odvazana tak stale hledam neco dal ale nenachazim ...Holky pěknej den papa http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... tu je odkaz na nove fotky Ahojjj

pikusa
25. dub 2009

Zojinko...brouček je to 😉
a jezdíš teda na brusle????Taky bych chtěla.....musím počkat,až mi spraví autí 😉

zojina
25. dub 2009

🙂 jj jezdime i klukovi jsem koupila tak jsme byli dnes všichni jinak zase beru psy at se nenudimee...co ty co malejj?

pikusa
25. dub 2009

Zoji,malej je hodnej,pohodový miminko 😉
kojím tak po 3 hodinách,tak se v noci i vyspím 🙂

zojina
25. dub 2009

🙂 my jsme sunarkači přes den jime taky po 3 .5 jak kdy a n noci papame ve 2 zhruba moc nevim vstava manžel 🙂 jinak jsme hodni dnes jsme 4 hodky byli na bruslicha malej celou dobu broukal

pikusa
25. dub 2009

Jéé tak ty v noci spinkáš 🙂 já taky....u kojení 😀 😀

zojina
25. dub 2009

🙂 ja nekojim tak muj vstava tak to je fajn ja jinak ziju docela kntivne s pejsaka a tak a on sedi v kanclu tak je to asi vše trochu jineho dnes jsme zapijeli amleho svatek tak maminka si dala šampičko njnn draček amlej je na sveteHolky přejeme krasnou noc

katyl
25. dub 2009

Baby, viete mi niekto povedat, ci sa na GT3 da dat namiesto toho predneho madla nejaky pultik?? Viem ze PP kociky mavaju vpredu aj take pultiky pre dietatko, kde je miesto na flasku atd...
je tak moznost dat to aj na GT 3 alebo sa to vobec neda?
DIk za odpovede 😉

zojina
26. dub 2009

🙂 pokud se nepletu tak ne oni ty pultiky jsou přidelane jinak na tech kočarcich druhych

pikusa
26. dub 2009

Zoji..tak to máte hezky rozdělené........
ten můj týden dělá od rána do večera a ted bude mít týden volno,tak si prcka bude užívat...prý budou chodit ven a maminka bude doma spinkat 🙂

zojina
26. dub 2009

🙂tak to si aspon odpočineš