Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
17. únor 2011

@veronka to je moc pěknej fusak 🙂

veronka
18. únor 2011

@valentinuska @kacka.l @pikusa @mpavlinka ten druhy fusak je tiez na zips,aj je predlzovaci,len na fotke chyba ten spodok.

ivett
18. únor 2011

ahoj holky, tak naposled se ptám ohledně té údržby GT3, už mám nachystané wd40 i teflonáč a dopoledne až mi malá usne to chci pročistit, můžete mi teda napsat jak a co přesně všechno čistíte a mažete? ať si tam něco nezničím a kolik čeho jaké množství? obojí mám ve spreji...
díky...

pikusa
18. únor 2011

@veronka ten druhej je taky moc hezkej....a já dávala i nánožník
@ivett prostě bych sundala kolečka a prostříkala,kde to jde 😀

veronka
18. únor 2011

@pikusa aky je rozdiel medzi zimnym nanoznikom a tym co je pri kociku? myslis ze sa ten fusak s mackom zmesti do gt3? popripade dam nan aj nanoznik? ako posielate kociky,normalne postou?

pikusa
18. únor 2011

@veronka já v zimě jezdila s tím,co je na kočárku...
on není letní a zimní,jen si někdo nechá ušít a nebo koupí univerzální....u PP je ze stran trošku díra..jao by nedoléhá..
a určo tam dáš ten fusak,neboj 😉

veronka
18. únor 2011

@pikusa a ten usity zimny nanoznik dolieha dobre ci ani ten nie? nie je dlhsi ako origos?

veronka
18. únor 2011

@pikusa hodila by si sem fotku ako vyzera kocik zozadu ked díeta lezi? dik

pikusa
18. únor 2011

@veronka fotku zezadu nemám 😒 a nevyfotím,my už nekočárkujeme
ale dám foto ušitého nánožníku...je na Pliko,ale ¨jde i na PP

lucenek
18. únor 2011

@veronka čemu ti to bude????ta fotena 😕 jsem zvědavá že? 😀
@ivett já cákám tam,kde to hlavně nejde...spoje sváry...... 😀

lucenek
18. únor 2011

@pikusa nánožníček luxusní jako

pikusa
18. únor 2011

@lucenek jooo jen si ho užije pak další dítko spíš 🙂

lucenek
18. únor 2011

@pikusa jj to znám asi jako moje křiklavě zelená pláštěnka 😀 taky na druhé 😀

pikusa
18. únor 2011

@lucenek 😀 😀
ale že to vybavujeme dopředu vid 😀

lucenek
18. únor 2011

@pikusa ano ano 😀 ale holka jak pak budem vytuněný a pěkně nachystaný 😀

veronka
18. únor 2011

@pikusa @lucenek chcem vidieť ako je tá sieťovina a ked dieta sedi tak ci nevysi nejaka latka dole ako na tomto co mam teraz

lucenek
18. únor 2011

@veronka ne ne..ono to je tak, že když máš budu natáhlou tak to odroluješ a vidíš a nic nevisí....jako není to napnuté ale je to vlastně součást boudy, a když je bouuda sklopená tak nic....

veronka
18. únor 2011

@pikusa
@lucenek baby a kedy planujete druhé? ja rozmýšlam ze by som kupila hned aj vanicku, mozno by to vyslo este lacnejsie

pikusa
18. únor 2011

@veronka když sedí,je to zezadu připnuté k boudičce--ta látka....

pikusa
18. únor 2011

@veronka stimuluju na KET,tak snad brzy 😀

lucenek
18. únor 2011

@veronka já nevím kdy...až bude mít manža práci ted makám já
jinak novou korbu bych v setu nebrala....jako finančně myslím, ona tojí kolem 5500Kč nevím kolik je to euro, ale opatí se po jednom dvou dětech nemaj to absolutně jak zničit a ceny poloviční 😉

veronka
18. únor 2011

@lucenek ide fusak zachytiť o opierku?

lucenek
18. únor 2011

@veronka fusak? nejde myslíš fusak jako pytel? nebo fusak nánožník?

veronka
18. únor 2011

@pikusa ako pytel, nie nánožník........teutonka nema nafukovacie kola, ze?

lucenek
18. únor 2011

nebo asi ted myslíš fusak pytel o ty záda že?
já mám tcm fusak i emiteě a obojí maj takovej návlek na tu opěrku atnesjíždí, tcm to uchycení má vymakanější takže drží líp, a jde to

veronka
18. únor 2011

môj malý sa rozhodol, že už bude spávať iba raz za deň, ráno sme sa hodinu uspavali a zaspal na 5 minút a teraz tu okolo mna beha, taha ma a stahuje mi klavesnicu 🙂 😀 😀 😀

pikusa
18. únor 2011

Tak mě tam teda ten fusak nedržel....
Lucenek,tobě ano?????když tam jsou ty cvoky přece...a na nich právě ta "látka"

lucenek
18. únor 2011

@pikusa jj je ale mě to drží ten tcm líp než emitex ten teda sem tam sjede hlavně když posazuju, ale drží 😉

pikusa
18. únor 2011

@lucenek no já tchibo do GT ani nezkoušela

lucenek
18. únor 2011

@pikusa ne? chyba....zkus má ten zadní uchyt fakt vymakanej a je furt vevnitř vypnutej žádný srolování 😉