Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
24. zář 2010

Jojo. 🙂
Korba java se mi celkem líbí, ale už jsem psala i jinde, říkám jí pyžamo, má prostě v sobě ty jemné proužky a mě to příjde jak pyžamko, zas lepší korba java než java sporťák. Ale nemůže se nám líbit všem jedna barva. 🙂

ivett
24. zář 2010

já javu sporťák právě mám, mě se líbí moc 😀 ty proužky tam jsou no, to je pravda, ale mě se líbí...máš recht, každému se líbí něco jiného...

mají tam obsazeno... 🙄 😀

kacka.l
24. zář 2010

Tak nic, Bruník je vzhůru, pak si to odpoledne dočtu.
Jen jsem si vzpomněla, že nové janéčka jsou taky ze semiše a ty maminky si jej moc pochvalují, jak je příjemný na údržbu. 🙂 Kukni třeba na diskusi o jané.

ivett
24. zář 2010

já nevím no...já mám vůči semiši nějakou averzi, připomíná mi to kočáry za dob nás jako mimin, to byly jen semišové zelené nebo vínové, uvnitř kožené a nějak si nedokážu představit, že v dnešní době budu mít na kočáru cosi semišového...asi to moc řeším, ale kurňa korba stojí 5tisíc a aby se mi nelíbila, to fakt jako ne!!! 😀 😀 😀

pořád obsazeno 🙄 😀

ivett
24. zář 2010

tak je to semiš ☹ 😠 🙄
paní byla moc hodná, šla se mi na ni podívat a říkala, že nejen ta vínová, ale i ta šedá je z takového jakože semiše, že právě marea a sophia jsou do semišova, nejsou z toho "klouzavého" materiálu jako ty ostatní...
takže teď jdu volat na eshop, ze kterého si objednávám tu korbu, že chci změnit objednávku a jdu teda do té red step...

bože můj, to jsou stresy kvůli kočáru 😠 😠 😠 😀

kacka.l
24. zář 2010

Já jsem si myslela, že je semiš celá, mě se tak jevila, ale nechtěla jsem tě stresovat. Však ta červená bude taky hezká. 🙂

ivett
24. zář 2010

tak vyřešeno, bude red step korbička...ten semiš bych asi fakt nevydýchala... 😉 no hlavně, že se to vyřešilo, už tam měli všechno naskladněno a asi to chtěli expedovat, tak jsem volala v pravý čas, paní se sice moc netvářila a že ať si to vyřeším s majitelem 😠 ale pak mi volala, že už tam byl a že teda změna může proběhnout, bo to ještě nevyexpedovali, takže místo sophie bude red step, ufff...jsem ráda, stejně bych jim to pak vracela (což jsem jí řekla), tak aspoň si ušetřím nervy s vrácením? při objednávce za 12,5 tisíce to pro ně zas snad nebude takový problém 😅 😀

ivett
24. zář 2010

ještě že tu tahle diskuse je a že jsi zrovna kacko viděla naživo tu mareu, jsi mi ušetřila nervy až bych tu sophii rozbalila, takže díky 😉
ještě, že jde dneska všechno takhle vyřešit, ufff...

kacka.l
24. zář 2010

Já jsem prostě kočárama posedlá, hlavně peregama, takže jen už kouknu a vidím. 🙂 Dokonce i můj chlap, který když jsme vyjeli poprvé s kočárem a jelo proti nám jané nebo cokoli s jedním kolem tak mi říkal: ti ho mají taky. 🙂,tak teď už profesionálně pozná rok výroby perega podle barev. 🙂 🙂

pikusa
24. zář 2010

Ivett....teda tak změna??? 😀
jak se tady střílí těma barvičkama,ani netuším,jaká je jaká 😲

ivett
24. zář 2010

kacka asi budu časem stejně postižená, už teď čumím po kočárech a kvanta jich poznám, každopádně PP GT3 taky poznám na první pohled, jen ty barvy ještě nemám tak zmáknuté 😀

pikusa jj změna 😀 jsem pako no...semišovou korbu fakt nechci, naštěstí vše vyřešeno a dojde ta červená, pak ji vyfotím a ukážu vám ji tady...sporťák a autosedajda je v javě...

a udělala jsem si radost a koupila si i přebalovací tašku na rukojeť, origoš od PP se mi nelíbí, tak jsem vybírala jinou a vybrala jsem si černočervenou, možná nebude barevně ladit, ale to mi nevadí, budu ji vozit klidně i v košíku, na nic jiného ho stejně asi nevyužiju, tak jsem na ni zvědavá...objednala jsem si tuhle...http://www.eshopbaby.cz/katalog/free-hand-preba..., tu červenočernou... 😵

a korbičku mám teda objednanou tuhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/navetta-hluboka...

ivett
24. zář 2010

http://www.eshopbaby.cz/katalog/free-hand-preba...
tak ještě jednou odkaz na tašku, nějak se to blbě zkopčilo...

pikusa
24. zář 2010

ivett--oboje super....taky nemám origoš tašku...měla jsem z DM a ted mám od paní z MMB 😀

ivett
24. zář 2010

pikusa na tu z dm jsem taky koukala, ale chtěla jsem nějakou barevnější a u nás měli jen hědou a černou, teď jsem zahlédla i fialovou, ale ta se mi moc nelíbila...

pikusa
24. zář 2010

No já měla černou,ale stejně jsem jí vozila v koši dole 😀
A ted mám tuto....

ivett
24. zář 2010

ta je roztomilá 😉 já teda taky budu tu tašu asi vozit dole pod kočárem...já hlavně chtěla takovou, která vypadá hezky i na rameni a není to taková ta klasická obr přebalovací typická taša 😀

pikusa
24. zář 2010

Jo jo chápu...třeba k dr.beru tu z DM...přes rameno

lucenek
24. zář 2010

čuste taškandy...já chchi k lavandiče lavandičku taštičku 😀

pikusa
24. zář 2010

@lucenek 😀 😀

lucenek
24. zář 2010

@pikusa no se nesměj...držím color 😀 😉

pikusa
24. zář 2010

@lucenek jako ale já to chápu 😅

kacka.l
24. zář 2010

Já taky, Lucenku a co když to bude kluk??Taky bude v Lavandě??? 😝

lucenek
24. zář 2010

@kacka.l jasně že bude.....to neřešim 😀
a manža má holčičí náboje a těma střílí na tuty 😀

pikusa
25. zář 2010

Mates taky jezdí v červeném sportáku 😀
Tak se loučím,frčíme do Beskyd na 4 dny,mějte se a já budu koukat po GT 😀

kacka.l
25. zář 2010

Piku užijte si to tam. 🙂

lucenek
25. zář 2010

kači filaová na kluka lepší jak růžová no ne? 😀
piku pajada tak dýchejte čerstvej vzduch.....do zásoby

kacka.l
25. zář 2010

To určitě, však i ¨Bruník se vozil v růžové. 🙂 Ale jen chvíli. 🙂

verusa22
25. zář 2010

@pikusa krásná taška a vložka do kočárku 🙂
Já potřebuji radu holky 😅 na getečku mám jen ledvinku a chci ještě tašku... do nové se mě nechce vrážet tolik peněz ,ale teď se naskytla možnost paní prodává za 710kč i s poštovným,prý TOP stav 😉 .... co myslíte? nebo máte nějaký návrh na nějakou tašku na kočár k červené barvě...?? nějak kolem500kč 😵

verusa22
25. zář 2010

a jak máte tu tašku zaháklou dole pod kočárem ? 😔

aska
25. zář 2010

@pampeliska1 museli sme predne koleso davat dole ale na gt3 to ide lehucko je to take nacvakavacie 🙂 a ten kocik zato stoji ver mi ja si urcite GT3 kupim aj pre druhe mimi :D