Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
1. pro 2010

@pikusa jj je to jiné před a po....

pikusa
1. pro 2010

To ano...
ale zase by byl někdo štastnej...

lucenek
1. pro 2010

@pikusa já vím, ale úplně vaše dítě.....seš dobrá že to tak dáš, já bych nedala

pikusa
1. pro 2010

@lucenek ale já to asi taky nedám.....
no zatím to neřeším.

kacka.l
1. pro 2010

Tý jo Piku, tolik starostí. ☹
Já jsem ani nevěděla,že se darují i embrya??? 😕 😕 😕 Na vajíčka byla na odběr švarová- samo kvůli penězům, ona je takový typ, jej jí jedno, že posvětě budou běhat poloviční děti.

Piku teda,jsi dobrá- a jaké luxusní geny by měli ti náhradní rodiče, viď??? 😀 😀 😀 😀

lucenek
1. pro 2010

@kacka.l a kolik se za to platí?

pikusa
1. pro 2010

Holky....kdyby jsme se domluvili hned po odběru,že mám 23 vajíček---z toho teda 21 zralých a jestli nechci třeba 7-10 darovat--klidně hned.....Ale přesně---embryo je naše dítě

lucenek
1. pro 2010

@pikusa jj je to ošemetné hodně....

kacka.l
1. pro 2010

Lucenku dostala za to 15000,- tuším. A myslím, že se na to chystá znova. Ona je kapitola sama pro sebe.

pikusa
1. pro 2010

No i když to dělá pro prachy,někomu tím pomůže......

lucenek
1. pro 2010

wau no..a má děti?

pikusa
1. pro 2010

Tak to bych šla taky za 15 000 😀

mpavlinka
1. pro 2010

Holky tak jsem to dnes odzkoušela. Všechno super (jen ta pláštěnka se hůře vejde mezi dvě tyče konstrukce co vedou k madlu, ale vejde se). Byli jsme na hoďku venku, Nikča byla nabalená a ve fusaku a spinkala a byla celá teplounká včetně tvářiček, takže bomba. Jsem moc spokojená a ještě jednou děkuji Kačence 🙂

kacka.l
1. pro 2010

Pavli, tak to je fajn.Hlavně, že je malá spokojená.
Švagrovka je šílená, má 4 letou holku, ale chová se k ní hnusně, má ji jen kvůli přídavkům, už jsem uvažovala, že bych si jí i vzala. No dluží 700000,- nemá nic- žije v podnájmu, který neplatí, je to na dlouhé povídání. 😝

pikusa
1. pro 2010

@mpavlinka kde máme fotky??????

mpavlinka
1. pro 2010

@pikusa zítra nafotím, dneska jsem byla ráda že jsem neumrzla 😀 Máme zítra nějakou akcičku s dětičkama, tak beru s sebou foťák a nafotím i Pega 🙂

lucenek
1. pro 2010

@kacka.l ežiš to nesnášim ty trosky bych je valila do hlavy...chudák malá

pikusa
1. pro 2010

@kacka.l hmmm tak to je smutný..........chudák holčička

lucenek
1. pro 2010

@kacka.l já jsme takovej samaritán, že bych to asi udělala.....

pikusa
1. pro 2010

Tak co holky....jste zapadané sněhem????

kacka.l
1. pro 2010

Piku jsme, a to nám zítra nejde proud. A navíc jsem si vzpomněla, že mám ít k zubaři do OV, ale asi tam ani nedojedu.

verusa22
1. pro 2010

ahojky holky🙂
Jižní Morava hlásí mega sněhu 🙂 a strašně fučíí....no hnus...Ráno jsme byla nucena jet k dr. Natálka je nemocná...ale gtčko proráželo sních parádně🙂
Potkala jsem známou a pořídili golfáč chicco na zimu 😕 celkem mazec...
@pikusa tak to vám držím palečky ať potom vše dobře dopadne 🙂 asi bych taky nezvládla,aby pak po světě běhalo MOJE dítě🙂

verusa22
1. pro 2010

@luca30 krásná sestava🙂 a vypadá to vše jak nové🙂

pikusa
2. pro 2010

Ahojík holky.....
zima je tady v plné parádě---kdo někam jede--opatrně

@verusa22 no asi to nedám a tím embryem......ale ještě nejsem rozhodnutá a neřeším to...ale zase co s nima????zlikvidovat???? 😒

lucenek
2. pro 2010

tak jsme luxusně nachcíplá....ale včera jsme taky vyjemla a jednou rukoiu 😀
jo holky jak je to s těma perovačema na sněhu mám mít hard že?

lucenek
2. pro 2010

@pikusa mno težké......nenechat ho vyvjít, teda je uložen v mrazáčku...dát ho někomu...vědět, že tady po čr běhá sourozenec Matyho 😖 brr.....nechtěla bych se rozhodovat

pikusa
2. pro 2010

Lucenek...co to je vyjemla ?????????
No a nechat na vědecké účely,znehodnotit nebo někomu udělat radost za tu cenu,že máme někde dítě?????

lucenek
2. pro 2010

@pikusa vyjela 😀 😀 😀 😀

lucenek
2. pro 2010

@pikusa právě nevím nevím nevím, nechtěla bych se rozhodovat.....ale ať se rozhodnete jakkoli, bude to pro vás to správné

pikusa
2. pro 2010

@lucenek tak jako vyjela jednou rukou to je???? 😀každopádně se budu rozhodovat,až jak to vyjde nám a já budu těhotná........