Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
2. bře 2011

@ivett no podle mě to právě není možné ztratit, mě s tím nejde hejbnout ...
a sporťák na tom asi držet nebude, to bude zacvaknuté ... zkusila bych se poradit s tím týpkem z malli, co ho tu holky doporučují - jestli jako nějaký náhradní díl ...

ivett
2. bře 2011

@valentinuska taky si myslím, že to takhle přišlo, ale mě nenapadlo to zkoumat, dokud to jednou z jedné strany nevypadlo...hm, tak nějak to budu řešit, zítra to ukážu manželovi, jako nechce se mi to nějak složitě reklamovat a jinak to asi ofiko vyřešit nepůjde, tak možná spíš pořeším, jak tam ty čudle dodělat...
každopádně díky moc, pomohlas mi... 😉

valentinuska
2. bře 2011

@ivett to jsem ráda, že jsem pomohla - ale zároveň mě mrzí, že máte takovýhle problém ☹
zkusila bych reklamaci (nevím ale kde jste kočárek koupili a zda by ho nechtěli celý poslat zpět)

ivett
2. bře 2011

@valentinuska uvidíme, jak to vyřešíme a co na to manža, dneska jsme samy, tak až dorazí zítra, tak mu to hned ukážu...
no kupovali jsme ho přes net z eshopu, co mají i kamennou prodejnu, kousek odtud, s tím by nebyl problém, ale oni stejně všechny reklamace posílají na Kenyo, takže ono je to jedno, jen nechci být dlouho bez kočáru...
uvidím, co na to manža řekne a kdyžtak zkusím nějak pořešit to s tím chlapíkem z Malli, třeba poradí...
ale fakt díky...ještě že tahle diskuse existuje 😀

pikusa
3. bře 2011

Holky peregačky.....
dnes mám KET,za chvilku jedeme pro embryo 😵

triowax
3. bře 2011

@pikusa tak držíme palečky

kacka.l
3. bře 2011

Pikusko, i když nevím co je Ket, přeji Ti ať to vyjde a Maty se za chvíli bue těšit se sourozence. 🙂

lucenek
3. bře 2011

@pikusa tfuj tfuj tfuj, brouku ať vyjde vše 😉

pikusa
3. bře 2011

Tak jsem doma a je v břiše..... 😀
a ted děj se vůle boží..
@kacka.l KET je kači když ti zavedou embrya/o,která byla před tím v marzáčku

kacka.l
3. bře 2011

Piku a máš tam jedno???

pikusa
3. bře 2011

@kacka.l jojo já chtěla jen jedno

lucenek
3. bře 2011

@pikusa tož tak krásně si těhuli 😵 😵 😵 😵

mpavlinka
3. bře 2011

@pikusa přeju ať to vyjde a pohodové těhu 😵

valentinuska
3. bře 2011

@pikusa no držím palce! 🙂

pikusa
3. bře 2011

Holky,díky 😵
uvidíme za 10-14 dní.....

marketka.27
3. bře 2011

Hojte, jednou za čas přijdu, a vždycky hned na poslední stránce nějaká speciální info .... 🙂 Jako třeba dnes 🙂 Pikusa, držím palce, co to dá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka2110
3. bře 2011

@pikusa drzim palce 🙂

pikusa
4. bře 2011

Holky.....díky moc 😵

verusa22
4. bře 2011

@pikusa taky držím moc moc palečky

pikusa
6. bře 2011

Ahojík holky.....
kde to vázne??????? 😀

lucenek
6. bře 2011

čus bus
nevim jsme v rachotě..se mic hce při neděli 😝

pikusa
6. bře 2011

@lucenek to věřím.....kdy končíš??

lucenek
6. bře 2011

v 18 😝

pikusa
6. bře 2011

@lucenek dlouho do konce 😒

lucenek
6. bře 2011

jo no přežít do dvou pak to sletí

pikusa
6. bře 2011

Jasan......tk hlavně at nemáte nic vážného

verusa22
6. bře 2011

@luca30 moc moc gratuluji k malé princezničce 🙂 😵

lucenek
7. bře 2011

ahojte bobendy
dneska večer dám do pucu gt a sbalim asi 😲 😔
už drandíme v golfáčích jen....a přiznám se že už asi vypadá gojgy divně v tak velkém sporťáku.....

lucenek
7. bře 2011

jo došelmailík z handy praha budu tam zasílat golfáče k dotažení a výměně nýtů, ten první energy byl pevnější, tak to je v poho 200 za výměnu a seřízení konstrukce.... 😀 teda plus pošta a ppl

kacka.l
7. bře 2011

@lucenek nevypadá, ona je mini. 😉 😀 😀 😀 😀 😝