Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. pro 2011

@jchalupka nekupuj na mmb tam jsou za 500 apod napiš rovnou na www.kenyo.cz mě je dali za 289kč nové

jchalupka
17. pro 2011

@lucenek díky za tip 😉

verusa22
18. pro 2011

@lalineckaaa já měla emitex exklusive XXL od emitexu,ale pouze na sportovní verzi a tam mě seděla perfektně. Myslím si ,že na korbu bude moc velká. Protoze tady tu exklusive xxl jsem měla i na velký retro kočár a tam mi plandala.

lucenek
19. pro 2011

já mám tu zelenou jde na sporták i korbu takže nekupuju ništ

pikusa
23. pro 2011

HOLKY,PŘEJU VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A UŽIJTE SI TO 😉

lalineckaaa
23. pro 2011

Kočky jeden maly dotaz jde na autosedajdě do 13 kg oddělat poseleze i ta posouvaci opěrku na hlavu?

pikusa
23. pro 2011

@lalineckaaa nene to se neodendavá.......

lalineckaaa
23. pro 2011

@pikusa to je blbyyy. A nevadi to tam většimu ditku potom?

ivett
23. pro 2011

@lalineckaaa záleží jak velké děcko máš na mysli, moje tam byla do 11m, měla 76cm a 9kg, vlezla v pohodě, kdyby jí netrčely nohy, je tam ještě teď...nevím v čem by to mělo vadit, podle mě je to v pohdoě...

lalineckaaa
24. pro 2011

@ivett Ja se jenom ptam!! Třeba od zname mala to v autosedajdě měla vytahovaci a pak ji to vytahla bo mala jak už otačela hlavičku tak ji to tam vadilo

mpavlinka
25. pro 2011

@lalineckaaa Nikča je hodně velká, vešla se tam do 10 m měla 11 kilo a 80 cm 😉

lucenek
26. pro 2011

@lalineckaaa myslím že spíš pak je to brutálně těžké sedačka s dítětem, ona samotná sedajda je megatěžká

jinak jaké byly vánoce?
Sára nadšená vede lékařský vozík, už mám asi 100 injekcí v prdeli a x kabletek na bolesti halvy z tebe 😀

lalineckaaa
26. pro 2011

@lucenek Vim že je těžka sama o sobě ale potřebovala jsem stejnou značku jako kočarek ,bydlim na vesnici a všude jezdim autem tak jsem potřebovala stejnou na nacvakavani na podvozek. A když vylezu z auta tak domu to mam dva kroky a dva schody tak se zase tolik nenadřu. 🙂

lucenek
26. pro 2011

@lalineckaaa ti rozumím já si nechávám ale MC cabriofix a koupím podvozek quinny nějakej za pár kaček, při představě že to využiju min do těch 11-12měsíců čili skoro rok , mi to přijde rozumnější než se srát s těžkou sedajdou, ale víš jak už mám dceru skoro 3 a půl roku teda dneska přesně 😵 tři a půl a to se mi to mluví , u druhého takto hodlám postupovat 🙂

lalineckaaa
26. pro 2011

@lucenek jo ty už to maš odzkušane 🙂 ja zatim necham tak a po zkušenostech pak uvidim,zatim si myslim že to problem nebude 🙂 ale uvime až se pinda narodi

lucenek
26. pro 2011

@lalineckaaa uvidíš já ji utáhla tak do konce 6ti nedělí pak už ani omylem, děcko cca 6kilo sedačka...a dej pokoj s těžkou sedačkou

kacka.l
26. pro 2011

Taky souhlas, že je těžká, ale já jsem ji tahala taky tak do 10-11m. Dalo se to.
Taky přeju hezké Vánoce- asi jsem spolkla kost, teda určitě jsem ji spolkla a nevím jestli tam ještě není- Lucenku co ty na to jako odborník???

lucenek
26. pro 2011

já su maličká a vážim 58kilo pro mě problém

@kacka.l z kapra? hele jsou měkké teda změknou vlivem HCl v žaludku a dalších enzymových šťáv takže případná perforace střeva by neměla hrozít horší to je s kostma od kuřat ty jsou ostré
pokud to byla malá kost a nemáš žádné bolesti či teplotu a malátnost a prknovité břicho, neobávala bych se

pikusa
26. pro 2011

Ahojík...
Tak já teda nejsem malá a sedačka mi dělala problémy---prostě byla těžká.....ale já měla těžké dítě k tomu 😀

lucenek
26. pro 2011

@pikusa ty taky musíš mít všechno co? 😀 😀 😀

pikusa
26. pro 2011

@lucenek jojo 😀 😀
holky,ještě Silvestr a 7.1.se vdávám 😵 😵 😵

kacka.l
26. pro 2011

Pikusko tak obbbbbrrr gratulace, a potom prosím fotečky, alespoň jednu. 🙂

Lucenku děkuji, tak snad to bude v pohodě, pořád mám pocit, že ji mám jakoby za mandlí, ale nepíchá to nic, tak asi je to o.k.

S tou sedačkou ona je fakt těžká, mě se nechtělo nebo spíše nevlezlo gtčko do felicie, tak jsem jezdila s podvozkem z plika, ale teď bych si asi koupila taky jako cestovní podvozek ze zappa a maxi cosi- ta perego je fajn,ale měla jsem pocit, že v ní dítě jakoby dokud je maličké moc sedí.

pikusa
26. pro 2011

@kacka.l jasan že pošlu fotečky

lucenek
26. pro 2011

@kacka.l přesně tak to chci i já....zappíka podvozek jen sehnat adaptéry a fertig

@pikusa gratuluji paní piksková skoro, určo foteny budem chctít vidět

mpavlinka
26. pro 2011

@pikusa jé, tak přeji krásný den D 😅 😵

@lucenek já budu vozit plikáče. S gétéčkem se odmítám do nákupních center apod. tahat. Jinak já MC měla a není tak velká jako pegácký vajičko. A konkrétně ochrana hlavičky - bočnice tý vložky jsou u pegáckýho vejce daleko lepší než MC. Čímž neříkám že MC je špatná... Za mne jediný plus že je lehčí to jo.

mpavlinka
26. pro 2011

@kacka.l jo to máš pravdu, ten dojem jsem měla taky. Já tam teda Nikču začla dávat až v 6 m, do tý doby jsem měla MC.

lucenek
26. pro 2011

@mpavlinka jj každá sedajda má něco třebla ta pebble je skvělá...ale já zase fakt musím koukat na tu váhu
já chodila s pegem nakupovat jinak bych jinam vše nenacpala do koše u pega je mega

ivett
26. pro 2011

ahoj holky...

pikuska gratulace ke svatbě 😉

co se vajca týče, je těžké jako prase, ale faktem je, že já si asi zvykla za těch 11m, protože mi to nepřišlo, kolikrát jsem táhla vajco s malou (v těch 11m měla asi 8kg + 5,5kg vajco samotné), přebalovací kabelu a ještě nějaké tašky s nákupem 😀 a nepřišlo mi to, to vždycky ségra nebo taťka když mi malou nesli skuhrali a klátili se, jak to můžu unést a netvářit se při tom strhaně 😀
ale pro příště jsem taky rozhodnutá pro MC, je to uni na skoro všechny kočárky, takže bez problémů s nacvaknutím a přijde mi plytčí, to máte pravdu...malé to ve vajcu nevadilo, přišlo mi to ok...ségra třeba měla sedačku vajco nejdřív jiné, plytčí jak MC a hrozně jí to vadilo a teď používá moje vajco od PP a je hrozně spokojená jak je tam malá pěkně usazená...takže je to o pocitu no...

mpavlinka
27. pro 2011

@lucenek jo koš u pega je náramná věc. Vozila jsem v něm létě věci na celej den včetně bruslí, chráničů... 😵

lucenek
27. pro 2011

@mpavlinka jj a ještě jsem byla nadšená jak se to dá v zimě přiklopit nahoru aby do koše nenasněžilo či nenacákalo bláto