Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
6. led 2012

@bacula ta šedá cvačka co ji vysuješ aby si stoupla a na to klidáš tu korbu, takže máš ji blbě postavenou ona musí cvaknout a stát ta cvačka pevně , pak se korba trochu kýve ale holky tu korbu jakoby pod hlavou podkládaly houbičkou na mytí nádobí tou měkkkou a obalili ji černou páskou třeba tou co se jí omotávají madla.....

jchalupka
6. led 2012

Holky pls, jeste posledni dotaz na plika.... pak uz dam fakt chvilku pokoj 😉
Nevidel jste někdo živě Plika "ON TRACK" Sportivo - jsou to odlehčená plika, píšou 7,3 kg. Jen by mě zajímalo, se neliší třeba i délkou lůžka atd.... já zas uvažuju, že ještě počkám na jaro a prubnu ve slevě loňskou kolekci. 🙂

@pikusa držím palce ať se zítřejší den vyvede a krásně si ho užijte!!! 🙂 🙂

lucenek
6. led 2012

@pepina271 já mám novej tea kupovanej novej, ale u PP bych se nebála kdyby byl po dvou dětech ono to jede dobře záleží i na mamině jak se k němu chová to je taky polovina problémů že.....

valentinuska
6. led 2012

@pepina271 jj, já ho vyfotím, ale spíš až zítra 🙂
zatím jsem ho aktivně nenabízela a neprodávala, takže žádné foto v počítači nemám ... tedy něco by se našlo, ale to není k ukázce vyloženě kočárku, ale spíš té mojí princezny 🙂

mpavlinka
6. led 2012

@pepina271 já mám kočárek po jednom dítěti a už ho rok používám a naprosto žádný problém, jsou to opravdu kvalitní kočárky... 😵

bacula
6. led 2012

@lucenek jaaj, uz som prisla na to, ja som to iba podopierala tymi druhymi "vecami" co sa hybu a ono sa tam musi cely ten cierny kus zdvihnut , 😉 dakujem za radu 🙂
som ja ale pripad , najprv stresujem a potom pozeram 😀

mpavlinka
6. led 2012

@bacula v klidu, já to taky nevěděla a pár dní se mi korbička kývala 😀 😀

mpavlinka
7. led 2012

Holky mně ten denim přijde takovej čípáckej... Připomíná mi to éru džínových košilí 😅 ... Nechci nikoho urazit, tenkrát to byl hit, jako sama jsem to nosila, ale teď... 😀, prostě mi to to připomíná. Navíc jsem viděla tady někde v albu polskej kočár džínovej a říkala jsem si bože ti Poláci, to je nevkus... Ale pak mi kámoška řekla, že je i denim Bugaboo a koukám i Perego 😅 No proti gustu... 😉

mpavlinka
7. led 2012

@jchalupka zkus babystar, tam by je asi měli... 😉

mpavlinka
7. led 2012

@pikusa přeji krásný den D 😵

valentinuska
7. led 2012

holky já nikdy korbičku nepodpírala a ani neměla pocit, že by to bylo potřeba 🙂

@mpavlinka též se mi džínovina nelíbí ... v podstatě kromě kalhot na ničem 😀

mpavlinka
7. led 2012

@valentinuska ale musela jsem tam mít ten plast, jinak by se ti zváhávala dopředu 😉

pepina271
7. led 2012

holky...jste mě docela odradili s tou jeans😀 v dobrém slova smyslu...🙂 jsem tak trošku nad tím přemýšlela.. 😉

lucenek
7. led 2012

jako kdyby byla jeans třeba bouda v kombinaci s béžovým našestrem nebylo by to špatné ale celej denim ee....bugaboo má taky jen tu střechu a nevypadá to tak hrozně
PP kdysy jeans dělalo taky tu korbu ale byla v kombinaci s šedou a vypadala rozhodně líp

pepina271
7. led 2012

ještě jsem se tet dívala na CORTINA X3TRIS AIR WHEELS ...co na něj říkáte? Jen ty barvy :-/ béžová a růžová....to by bylo hned jak prase a ta tmavě modrá je taková ve skutečnosti divná :-/

lucenek
7. led 2012

cortina je nejdelší kočár co se délky podvozku týče na otočení kočáru na místě spotřebuješ největší kružnici a tím pásem výtahy bývá problém, sporták není tak vypolstrovaný do měkka a neproží vůbec
po takovém bych se ani nedívala...ale je to tím že mám pega v ruce tak fakt jede královsky

pepina271
7. led 2012

@lucenek tak děkuji, to je dobré vědět 🙂 Máš opravdu přehled 😉 Peg bude teda určitě už favorit číslé jedna🙂 Našla jsem na netu nový PP Java za necelých 17tis (celý set). V bazaru jsem našla tyto sety asi o 3-4 tisíce levněji, použité po 1 dítěti. Počkám ještě na nabídku od valentinuska 🙂

lucenek
7. led 2012

@pepina271 uvidíš... nejlíp prej jede baby jogger city elite...ale je to jen sporták myslím a prej jede líp jak PP
ale když vemu zlatou střední cestu jané, quinny, Graco, Peg perego tak jednoznačně peg

kacka.l
7. led 2012

Souhlas s Lucenkem. 🙂 I když já se nebráním ani jané. 🙂 Ale Elite je bezkonkurenčně někde jinde. 🙂

mpavlinka
7. led 2012

@pepina271 já jsem s Cortinou půl roku denně jezdila 😉 Měla ji kámoška. Je opravdu hodně dlouhá. Má i dlouhou prostornou korbičku, delší než Peg. Problém toho kočáru je, že není vůbec odrpužený... Strašně nadskakuje, v terénu je to problém, malý mimi by bylo úplně vytřesený 😒 Je fakt, že ona měla pěnový kola, ty nafukovací budou o něco lepší, ale stejnak tomu moc nevěřím 🙂 Jinak složený je daleko skladnější než peg, to je vlastně jediná věc, která mi na pegu opravdu vadí jak je složenej dlouhej, někde to omrkni, ať pak nejsi překvapená.

pikusa
8. led 2012

ukázka.....

lucenek
8. led 2012

no no krása veliká, mě se nej líbí u toho zábradlí zeleného z dálky jak sněží ta fotka mluví..... 😵

pikusa
8. led 2012

@lucenek ta je krásná vid.....fakt se těším na všechny.....tak za týden prý budou

kacka.l
8. led 2012

Pikusko jsi nádherná!!!!moc gratujuji!!!!A máš nové vlasy, že????A gumáky jsou boží!!!!

lucenek
8. led 2012

jů gumáky jsme si nevšimla...wau..bezva nápad...taky bych je měla v tom počasí.....

jchalupka
8. led 2012

@pikusa fakt krásný, nápaditý , originální fotky. ..moc hezký 🙂
U té zdi ti to moc sluší. GRATULUJI!!!

verusa22
8. led 2012

@pikusa wau!!!! nádhera.. a moc moc gratuluji!!!

Holky kolik má rozměr vnitřní naveta XL?

zuz88
8. led 2012

ahojte, chcem sa spýtať tie čo máte GT3, zmestí sa vám do panelákového výťahu takého malého? dakujem.

kacka.l
8. led 2012

Kopíruju staré měření od Piku:
Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....výtah má
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se

mpavlinka
8. led 2012

@verusa22 XL, nevím, Panorama 76 🙂 Je delší než XL.