Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
24. únor 2011

@lucenek ukecáš na sabinku 😉

valentinuska
24. únor 2011

@ivett já jsem to raději nezkoušela nějak vyndavat - ale je to z obou stran ... podle mě na to bude potřeba síla, aby to šlo úplně ven a to jedno upadlo ☹

@pikusa Davídek je taky hezký jméno - ale museli jsme vynechat jména bráchů, abychom neurazili ostatní že se nejmenuje po nich 🙂)) a zrovna všichni mají taková hezká jména ...

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska tak kdyby byl kluk,třeba mi to projde 🙂
Líbí se mi David,Jonáš,Vojta..

ivett
24. únor 2011

@valentinuska hm, tak to jsi mě nepotěšila, já to zítra pořádně omrknu, třeba je to jen vypadlé nebo to máme nějak špatně, vyfotím to ať je jistota, že myslíme obě totéž...ale klepne mě, jestli jsme někde něco urvali nebo ztratili ☹
ono to jako na funkci nemá vliv, aspoň doufám, korba drží i když se to uvolnilo, ale teda štve mě to...zítra to prozkoumám...zatím děkuji moc 😉

valentinuska
24. únor 2011

@pikusa ale Vojtíšků je teď mraky ☹ Jonáš je taky hezké ...

@ivett no asi to fakt raději vyfoť, že mluvíme o tom samém 🙂 máš peg z roku 2010?

ivett
24. únor 2011

@valentinuska jj, peg 2010 java, zítra to určitě fotnu a dám sem...

valentinuska
24. únor 2011

@ivett jo tak to máme stejnou kolekci, tak uvidíme 🙂

jchalupka
25. únor 2011

@valentinuska taky máme peg kolekci 2010 a javu dokonce. Můžu se zeptat, protože koukám, že máme skoro stejně staré holčičky jestli už jste ve sporťáku nebo kdy do něj půjdete??? Já už se nemůžu dočkat jara a do sporťáku bych malou nejraději už šoupla.

lucenek
25. únor 2011

@pikusa neukecám.....to zas budou boje....

valentinuska
25. únor 2011

@jchalupka ještě jsme v korbičce, mě se tam to miminko líbí 🙂 korbičku máme red step a nemůžu se na ní vynadívat 🙂 o sporťáku přemýšlím, ale nechci jí tam šoupnout ještě teď v zimě ... přece jenom v té korbičce má fakt teploučko 🙂
nicméně už vidím, že občas chce koukat i ven a pak bych jí dala do sporťáčku hned ...
asi uvidím kdy se trochu oteplí a pak o tom začnu uvažovat víc ...
jinak mám zatím odhad, že by to mohlo být nejpozději začátkem dubna 🙂

taky se zatím do korbičky vejdeme, nemá ani skrčené nohy, takže tohle mě zatím moc netlačí ...

pikusa
25. únor 2011

Ahojík baby...
tak jsem byla v Praze,v pondělí musím zase..... 😒
ale co by jsme pro mimi neudělala že 😀

lucenek
25. únor 2011

piku a kde bydlíš? Máš to jinak kousek?

pikusa
25. únor 2011

@lucenek ne vyjela jsem ve čtvrt na 7 abych tam byla na půl 9....
je to asi 100km

lucenek
25. únor 2011

@pikusa týjo 😅 😲

pikusa
25. únor 2011

@lucenek co se dá dělat....
bližší CAR nebyl než v Praze,když jsme začali...
pak otevřeli v Liberci,ale to už jsme to měli rozjetý v Podolí....
ono to jde,,,,za půl hodinky najedu na dálici a jedu po okruhu a pak jeden sjezd a jsem tam,žádný motání po Praze

lucenek
25. únor 2011

@pikusa tak to jo....hlavně autem, žádný štrachání busem

pikusa
25. únor 2011

@lucenek jojo a busem bych se tam takhle ráno snad ani nedostala....

jchalupka
25. únor 2011

@valentinuska juuu tak to ti fakt zavidim, ze korbicku takhle dlouho vyuzivate... me to bylo dost lito, kdyz se mi tam mala uz nevlezla a nechtela v ni byt. uz v 5 mesicich mela 70 cm, na šesti 73 cm a ted ani nevim...ale resila jsem to koupi ojete Inglesiny Magnum...

valentinuska
25. únor 2011

@jchalupka já když si změřím Leušku, tak máme 74 cm a zatím mi tam nepřijde skrčená 🙂
Já myslela, že jste ještě taky v korbičce právě u Pegu ... ale Inglesina je na to dobrá 🙂 Já jsem chvíli taky přemýšlela o koupi nějakého starého kočárku jako je např. Roan, ale ono to nebude mít smysl protože za chvíli bude chtít mít přehled a ne ležet v korbě 🙂

luca30
25. únor 2011

Jsem se na aukru docela pobavila 😀 😀 a dozvěděla jsem se, že ta naše trojkolka Gt3 ve sněhu nejezdí... 😀 😀 doufám, že jsem tím neurazila nějakou maminku...
Prodám hlubokou korbu Navetta XL model 2011, design Geranium, barva červená. Korba je určena na použití s kočárkem Peg-Pérego GT 3. Zakoupeno 17.11.2010, stále v záruce, díky hlubokému sněhu ve kterém tříkolka nejezdí jsme korbu využili pouze třikrát.

pikusa
25. únor 2011

@luca30 tak to je síla teda.... 😲 😝

luca30
25. únor 2011

Nevím jestli si paní neověřila jízdní vlastnosti před koupi a nebo možná opravdu bydlí někde kde hrooooomada sněhu...to my u nás moc neznáme jen někdy..

pikusa
25. únor 2011

@luca30 helle když jsou hromady,nejde to přece lehko se žádným kočárkem 😀

zajo79
25. únor 2011

@luca30 akoze nejazdi? 😕 ved zaaretujem kolecko predne a to musi ist ako tank

jchalupka
25. únor 2011

@valentinuska no tak to žádný prďousci nejste 🙂 jsem si myslela, že malá bude určo menší 🙂 ... já si teď zpětně říkám, že jsem ji tam přeci jen mohla mít trochu déle. Kdybych ji napolohovala to dno nebo vyndala ten boční polystyrén, co je pod potahem... na šířku se to zvětší o 3 cm... vyndat je, a když korbu člověk nepoužívá jako autosedajdu, tak to podle mne ničemu nevadí.

valentinuska
25. únor 2011

@jchalupka tak to díky za typ, možná to využiju a vyndám 😀

@luca30 tak to mě paní taky pobavila 🙂
chápu, že nejlepší do sněhu jsou staré čtyřkolky, kde máš tedy jenom dvojitou stopu ale z těch modernějších nic lepšího než peg a jeho velká kola asi nebude 🙂
leda, že paní projížděla dvoumetrovýma závějema, tam fakt peg nefunguje 😀

kacka.l
25. únor 2011

Holky tak to je kravina, neznám lepší kočík do sněhu než gtčko.
A hlavně ani ta čtyřkolka není lepší, sestřenka měla atlantic a byl to děs, protože je poloviční než já, vždycky jsem jí tlačila atlantic a ona můj peg. 🙂

lucenek
25. únor 2011

@kacka.l souhlas...to zas je nějaká echtovní mamina 😀 😝
dneska jsme vyjeli..to moje děcko uvzaté ruice ven bez rukavic ty nanadat ani za boha a řev..maminko jedeme domů...jako pecivál jako její tatínek, doma dvd, pohádky a nif.....jakmilese oteplí bude sado venko písko..... 😀

valentinuska
25. únor 2011

@kacka.l já myslela takové ty velké čtyřkolky - jako třeba původní peg perego jak je jenom korbičkový, to jsem měla v ruce jednou a musela jsem uznat, že do sněhu dobrý

lucenek
25. únor 2011

jako větší kolca než PP má x.lander xrun..to jsou jako od kola a ještě šajdrem naklopené.....ale jen ty dvě zadní přední je troche menší