Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

katulka2709
23. kvě 2010

baritus neviem ci vojde ale my mame fabiu a vojde tam, a ta ma velmi malý kufor 😉

pikusa
23. kvě 2010

Punto má menší kufr....

kacka.l
24. kvě 2010

Baritus, já mám🙂
Všechny kolečka dolů, a vleze, ale fakt nachlup, a trošinku musí být odklopená ta jedna sedačka, ale fakt tak cca 2cm, možná to jde nějak domakat, že se nemusí ta sedačka povolovat,já tak jela jen jednou. 🙂

rritulka
24. kvě 2010

Ahoj já mám fiat panda a kočík se mi do kufra vleze, jen se musí sundat kola. Myslím, že je to menší kufr jak u punta 🙂

lucenek
24. kvě 2010

tak dušičky ke mě již cestují...doufám že budou oukej

pikusa
24. kvě 2010

Lucenek prosím,dotaz.....kde jsi je objednávala?????

luca30
24. kvě 2010

@katulka2709 to na té fotce máš složenou GT3 nebo nějaký jiný kočár jak jsi to tam dala nebo to jsou nějaké golfky od peg perega???

katulka2709
24. kvě 2010

@luca30 to je GT3, iba sme dali dolu vsetky kolesa, rucku sklopili dole co najviac ako ide a pekne vosiel 😉

katulka2709
24. kvě 2010

@luca30 Este mam taketo foto

luca30
24. kvě 2010

@katulka2709 aha no tak to bych nevěřila že jde takhle složit i do krátké fabie...a kola jsem nikdy sundaná neměla vždycky jsem si půjčila velké auto....prý mám kočár jak na dvojčata mi bylo řečeno... 😀 😀

nika
24. kvě 2010

slíbená fotka podložky .-) (z druhé strany je maskáč - krémově hnědý, a neoriginální pláštěnky 🙂 omlouvám se za kvalitu ale s dítkem a dnešní bouřce a minimu světla to moc líp nešlo.

katulka2709
24. kvě 2010

@luca30 ja som si myslela tiez ze nevojde, vozili sme ho rok na zadnej sedacke az po roku som skusila a zistila ze tam vojde 😅

zelvatko
24. kvě 2010

ahojte holky.. my máme doma GT3 a protože se Barunka už tak tak vleze do hluboké korby, tak skládám ten sporťák.. já nevím, ale podle mě tam NĚCO!! chybí 😅 nejde mi ten kočár polohovat..prostě je to jen v lehu.. po boku ty "tyčinky", které by měli někde zapadat vidím..ale kde se mají zarážet????
Joooo a ještě jsem kdysi dávno slyšela, že se to dá nějak otočit, aby mimísek byl obličejem ke mě.. nevíte někdo něco o tom?

nika
24. kvě 2010

zelvátko já skládala podle návodu a v pohodě. zkus kouknout na návod - jak se sporťák sundává na obrázek 58 ty černé boky musíš mít zvedlé a do toho nasadit tu širší osku, ta tenká se o to pak opírá.

čelem k sobě to jde, já teda nezkoušela měla jsem strach použít více síly na stříšku. ale položíš do lehu, a boudičku nasadíš naopak, projdi tady forum je to o pár stránek dál, od někoho fotečka 🙂

baritus
24. kvě 2010

Veľmi pekne ďakujem za rady a fotky.Už som bola celkom zúfalá že si musím vybrať iný kočík,ale teraz si myslím že niako to tam napraceme.Hoci máme nato ešte dosť času,ale ja som sa už rozhodla.A stým Kitautom do navetty máte skúsenosti?Aj to by som chcela.

lucenek
24. kvě 2010

pikus malli.cz v nabídce nejsou, ale dotazem ano, cena 250kč kus

lucy.l
24. kvě 2010

ahojky holky, já jsem si taky nechala ušít podložku tady je foto 🙂

mes
24. kvě 2010

Holky prosím vás, chci slunečník na GT3 - clona mi nevyhovuje..nemáte někdo nějaký link? Dííííky moooc 😉

mes
24. kvě 2010

Jééé Lucy - máte stejný kočárek🙂

mes
24. kvě 2010

Já chci taky tu podložku..jdu hledat, určo jste sem dávaly link 😉

lucy.l
24. kvě 2010

mes 🙂 jéé ahojky 🙂

Měli jsme jiný ale koupili teď tento 🙂

Ty mes, já slyším na ty slunečníky jen nadávat :o//

lucy.l
24. kvě 2010

Mes, já ji mám na míru od této paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=132446 vyšla mě na 364,- i s poštou

mes
24. kvě 2010

Lucy a ty máš tu stříšku? Mně to přijde, že tam bude jak v tanku. 😅 Slunečník si nastavím jak chci..no uvidíme 😵

mes
24. kvě 2010

Jo a děkuji za link n tu paní🙂

lucy.l
24. kvě 2010

jojo mám clonu a jsem s ní spokojená, sice to nevypadá tak hezky jako slunečník,ale podle mě to bude praktičtější :o/

ty slunečníky prý musí člověk pořád spravovat, posouvají se, prý poškrábou konstrukci, no asi zase záleží jaký,možná, pokud je ke kočárku originál, tak by mohl splňovat účel

zelvatko
24. kvě 2010

nika: už jsem to dala dohromady 🙂 aj jsem otočila tu boudu.. nebylo to tak strašné.. občas tak budu Baru vozit, at si uz zvyká na sporták, ale zas se mi skoro nic nevleze do košíku.. 😒

dívala jsem se na ten odkaz co jste tady dali na ty podložky do kočáru.. to je parádní věc!!taky si to nechám ušít.. akorát si nemůžu vybrat barvu 🙂

jooo, ještě mě napadlo, ty kšíry z toho kočáru asi nejdou odepnout úplně, že?

varo
24. kvě 2010

@zelvatko to si děláš srandu že ve 3 měsících se ti dítko nevleze do korby ☹ ☹ bojím bojím

mes
24. kvě 2010

Varo našemu Ondrovi jsou 4 měsíce a už musí do sporťáku...je prostě velkej 😉

nika
24. kvě 2010

zelvatko nejdou ale jak mám podložku tak netlačí 🙂

zelvatko
24. kvě 2010

noo, tak je rozhodnuto.. ještě dneska musím objednat podložku.. 🙂

tož naše Barunka je trochu většího vydání.. má 7kg a skoro 64cm.. má zvednuté zádíčka a když se pěkně natáhne, tak už je tam tak tak.. ale já jsem s tím počítala, že nejpozději ve 4měs. jdeme do sportáku