Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zazalienka
24. kvě 2010

ahojte, my sme tiež presne od 3 mesiaca v šporťáku.. malý proste vyrástol, mal 7600 g a 65 cm.. hlavu a nohy opreté vo vaničke.. v šporťáku sa luxusne rozťahuje, čumí na stromy , no pohodička..

pikusa
25. kvě 2010

Lucenek,díky,ptala se jenda holčina na ty duše víš.....
Teda Mates měl ve 3 měsících 7.70,ve 4 už 8.80 a 65 cm ale v Navettě vydržel do 7 měsíce.....byl teda fest,ale jemu to vyhovovalo....
a to i s fusakem... 🙂

lucy.l
25. kvě 2010

fíha, Vanes má 7170g teď v necelých 10měsících 😀 😅

pikusa
25. kvě 2010

Luci,no holt máme některé obříky....v 10 měsících měl 11.44 😀

lucenek
25. kvě 2010

pikus Ok snad brzo dojdou už potřebuju jezdit s těmi polovyfouklými koly se to nedá...ještě mě napadla jedna věc...mám tlumiče na soft třeba je to tím i...že se to ufoukne.....zkusím to předhodit na hard a uvidíme

pikusa
25. kvě 2010

Já mám pořád na soft....už to nepřehazuju....
ale zkus a uvidíš...
jinak holky,minule jsem při rozkládání kočárku měla nějak blbě ruce či co a obě předloktí zevnitř jsem si skřípla....to ale byla bolest,ted tam mám na obou rukách modřiny a stejném místě

lucenek
25. kvě 2010

pikus tys chtěla ten esmarch?????na to přehazování tlumičů? je to ta guma co se s ní zatahujou ruce před odběrem krve...pevně to obkroužím a jde to přehodit v poho, otvírám s tím i flašky od pití co zaboha nejdou otevřít

pikusa
25. kvě 2010

Nee to jsem já nechtěla 😝 😀
holky..........přišla mi taška na kočárek 😀 😀 😀 a je boží,pak dám foto 😉

lucenek
25. kvě 2010

ahá tak asi market to byla....
jo šla jsem umýt káru a objevila jsme pumpičku 😀 origo....tak jsme přehodila pérování dofoukala a uvidíme

pikusa
25. kvě 2010

no tak to jsi jí našla brzy 😀 😀

lucenek
25. kvě 2010

když mě to nikdo neřekl a ta baba co mi ho prodávala taky nic....

pikusa
25. kvě 2010

Ses nás mohla zeptat 😀

lucenek
25. kvě 2010

noooo mě vížně nenaúpadlo že ke sportáku je....baba mi řekla že není jen k celé sadě...a když teda je prodávalasem teda věřila noooo 😀

marketka.27
25. kvě 2010

Chachá 😀 My máme pumpičku už i vyreklamovanou 😀
Odpružení střídám většinou Medium a Soft.

pikusa
25. kvě 2010

Tak mě se taky rozbila,moc nevydží 😒

evatk
25. kvě 2010

@kacka.l a fiat punto 3 nebo 5 dvéřový? za prvé chci jet někam s kamarádkou a ta má 3 dv., když tak uvažujem o sklopení sedáků a za druhé ta kamarádka je těhotná, a perego si možná taky koupí....

pikusa
26. kvě 2010

Holky....taška 🙂 teda i s vložkou 🙂

kacka.l
26. kvě 2010

Tý, jo Piku super, vypadá to skvěle, Matýašek má super Fáro.

Evi, tří dveřový, on by se tam asi vešel i bez těch sedaček, ale já spěchala a neměla jsem čas kombinovat. 🙂
Dvě perega, tam ale fakt nenarvete. 🙂 😀 😀 😀

pikusa
26. kvě 2010

Kačko,díky....není to tak velká taška,ale zase ta ledvinka byla malá....

evatk
27. kvě 2010

@kacka.l me se jedná o jeden kočárek, pak už spolu jezdit nebudem, to je mi jasné 😀

kacka.l
27. kvě 2010

Jasně, já to pochopila. 😝 😀

lucenek
28. kvě 2010

holky.....duše došly...ale bacha!!!!!!
v malli.cz je cena 250Kč za kus rozměr vnitřní duše je 12,5palce
stejný ropzměr i s ventilkem vyjd ena 80Kč na netu...takže sem psalal pěkně pernej mail, posílám duše zpět jelikož došly zablácené a s rezavými ventilky bez čepiček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ku.va já sem tak nasratáááááááááááááááááááááááááááá

kacka.l
28. kvě 2010

Lucenku a to jako měly být nové z toho malli????

lucenek
28. kvě 2010

kači ano 😠 😠 😠 už jsou zabalené a jdou zpět a na mail odpověděl že se omlouvá že to nekontroloval jako číso účtu má doufám že prachy vrátí ne že pošle nové......

kacka.l
28. kvě 2010

Lucenku, já mám pocit, že si tam poslení dobou hrabou ti servisáci do kapsy. Už jsem objednávala víckrát a naposled, mi přišlo naučtováno, to co jsem si objednala, ale asi 3 položky chyběly. ☹ 😠

pikusa
28. kvě 2010

Lucenek...to je síla....
já říkala,pneuservis to jistí,popř,cykloservis 😀

lucenek
28. kvě 2010

pikus tady právě cena 195 a čekačka tak jsem to prděla a měla jsme rpozdíl jen v mm ne v placích a podle toho hledala....no příště budu chytřejší

lucenek
28. kvě 2010

jako komunikace super vše vyřešil hned ale jako od ofiko dovozce PP bych čekala fakt origo doplňky...no............

matra
28. kvě 2010

http://eprcek.cz/nuna-golfovy-kocarek-nuna-bugg...

Holky mate zkusenost? Je moc pekny, aale nevidela jsem jej nazivo... 🙂

pikusa
29. kvě 2010

Ahojík holky...
Lucenek,hlavně,že to je vyřešené....
Matra...neznám,neviděla jsem a mě se nelíbí.....a hlavně....přijde mi malej...mates by měl za chvíli asi hlavu venku 😀