Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
27. čer 2010

kači,manžela přemluvíš 🙂

lucenek
27. čer 2010

je to otázka každého vkusu mě se děsně líbí...a na 11 jsme taky zvědavka děsně se mi líbila tyrkysovo šedá to je tuším kol 2006 bta byla panečku 😵 😵 😵

pikusa
27. čer 2010

no taky jsem zvědavá,jaké budou barvy 🙂

kacka.l
27. čer 2010

Lucenku ta se mi líbila taky moc. 🙂

pikusa
27. čer 2010

tak hledám pliko použité 😀

kacka.l
27. čer 2010

Piku, kámoška si teď vyaukcovala za 3500 pliko papaia completo i s origoš taškou. No nádherné. Jako nové.

pikusa
27. čer 2010

fakt jo???to je super

kacka.l
27. čer 2010

http://www.aukro.cz/item1078741013_kocarek_peg_...

Až budeš chtít poradit ohledně Plika, klidně se ptej, měla jsem jich už asi 5 🙂 Mě to prostě baví. Jsem na ně úchyl. 🙂 🙂 🙂

pikusa
27. čer 2010

já ho chtěla ale prý je drahý,říkal pán u nás doma 😀

pikusa
27. čer 2010
kacka.l
27. čer 2010

Jojo, krásná.

Perego to sice není, ale slaďoučké
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25469187&tab=7

kacka.l
27. čer 2010

Jsem totiž úchyl i na růžovou. Barča už jí má plné zuby, a říká, mamko, už né růžovou. Kup mi jinou barvu. 😀

pikusa
27. čer 2010

no asi jí budeš muset nosit ty 😀
a kočík je krásný pro holčičku 🙂

pikusa
27. čer 2010

ale je to divný,když je korba obráceně 😲 😀

kacka.l
27. čer 2010

Asi jde oběma směry. 🙂
Myslíte, že perego se přizpůsobí ostatním značkám a vytvoří otočnou sedačku? Ocenily byste to??

ciencialka
27. čer 2010

@kacka.l mě zase přijde že je moka taková luxusnější barva kombinovatelná se vším fakt, a těch zelených kočárků co teď vídám je fakt hodně, taky sem uvažovala o cedru nebo kiwi, ale už je tady přezelenováno 😀 zelenkavou si vynahrazuji soupravou v postýlce, teď podložkou, svým povlečením, malbou na stěně a jsem fakt ráda že jsem se rozhodla pro moku 😉

kacka.l
27. čer 2010

Jasně, je fajn, že se nám líbí každé něco jiného, kdybyste měly všechny moji papaiu, asi by se mi nelíbila. 🙂
Ale mohli by dělat více kombinací.

pikusa
27. čer 2010

No já bych to asi ocenila,Mates asi ne 😀 co by na mě viděl???? 😀
Moka se mi líbí.....ale mě se PP líbí všechny 😀

ciencialka
27. čer 2010

@kacka.l moje Naty taky nechce lajdak jeden nosit růžovou, teď je zatížená na modrou 😀

pikusa
27. čer 2010

tak kouknu do bazaru a tam pp pliko 😀

kacka.l
27. čer 2010

Piku a které?

lucenek
27. čer 2010

já bych otočnou nechtěla....má se jezdit ve směru jízdy 😀 a za druhý to by se změnila konstrukce vem si kdybys ted ve stávající konstrukci otočila jen sedačku tak se ti kočár zaručeně přebulí když pustíš rukojeť 😉
tož já bych ho nechala tak
a valím prfět do duchen neb ráno rachota a debilní audit,...tak vzhůru do blbákova 😝

pikusa
28. čer 2010

Ahojík holky......
Lucenek,co ponocuješ,když ráno makáš???? 😀 😀

kacka.l
28. čer 2010

Lucenku, přesně jak píše Piku.

lucenek
28. čer 2010

piku měla jsme košisko s prádliskem 😀 😀 😀 😀

ciencialka
28. čer 2010

@pikusa já měla u Naty tyhle golfy a pořád je mám a taky jsem s nimi spokojená 🙂

pikusa
28. čer 2010

Cien,vypadají dobře...co je to přesně za značku,???
když mates ted má 13 kilo,většinou uvádějí do 15ti kil....někde do 18ti,takže já potřebuju velký a pevný 🙂

pikusa
28. čer 2010

Lucenek....to mám doma pořád...... 😝

lucenek
28. čer 2010

piku, mě to ale baví noooo 😀 😀 😀
piku on se třeba vytáhne z toho 😉