Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
11. únor 2009

Ahojky,taky nepoměřím není doma 😒

zofik
autor
12. únor 2009

kikimarusko na navetu mám emitex ale tu nejmenší vel.....a sedí podle mě dobře

zojina
12. únor 2009

🙂 ja mam na navetu hlubokou s peg perega clasik a je trochu vetši tak asi koupim menši na klasika je tochu vetši ,no ale holky ten sportak to je desn dělaji si semne už snad strandy tvrdi mi že na to pasuji minimalne 3 plaštenky dnes ji obednam tak uvidíme řikala jsem že to bude asi nadlouho asi vytahnu starou s kočarku ale štve měn je s modrym

kikimaruska
12. únor 2009

díky za informace 😉 ...no já čekám na tu svojí...hned jak dorazí a vyzkouším tak napíšu...snad to bude v pohodě už 😝

zofik
autor
12. únor 2009

maruško a ty sis objednala na sporťák pláštěnku to chico trojkolka, je to tak? tak nám dej prosím pak vědět, jak to vypadá....

kikimaruska
12. únor 2009

Je to tahle...měla jsem rozjednané 2, od Chicca - tu si mohu přijít vyzkoušet příp.do obchodu (ale tam jedu až ve středu) a poštou mi má dorazit tahle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15072736

prý má pasovat perfektně? (volala výrobci)...a není to Emitex - ta od nich je malá 😒

kikimaruska
12. únor 2009

Zofiku ta emitex, víš přesně ten název tý pláštěnky?

zofik
autor
12. únor 2009

maruško jsem teď v práci, kouknu se ti doma na obal, mám ji v šuplíku a písnu ju?

kikimaruska
12. únor 2009

ok...můžeš juknout proč se ptám 😀...já sehnala od jedné paní tady kousek starší korbičku Mocca, je jako nová a ještě rok v záruce. A je tedy tak velká, že v ní budem ještě v pohodě jezdit 😀...a hlavně si jínecháme i na druhé mimi 🙂. Ale je bez pláštěnky, tu musím právě koupit... 🙂

zofik
autor
12. únor 2009

Maruško, ty jsi kočárková paní 🙂 super, a počkej a vy se vejdete ještě do korbičky?

pikusa
12. únor 2009

Ahojky,
Kiki maruško,teda máš navettu a ještě jí užiješ????super 🙂
takže na navettu můžu koupit emitex pláštěnku??????

zofik
autor
12. únor 2009

holčinky tak na tu navettu jsem si koupila emitex, cena 175 Kč, označení exklusive - menší typy hlubokých kočárků.pak maj ještě exklusive maxi -hluboké kočárky (dov. z POlska, košatiny a podobně), exklusive XXL(velké typy hlubokých kočárků) a exclusive duo (pro dvojčata)- taky ty všechny pro nás ne, platí to první označení. a lemování mám v barvě modré. takže tak....

zojina
12. únor 2009

Ahojky holky tak jak se mateee?

honzinecka
12. únor 2009

holky, ta plastenka vypada dobre, taky si ji objednam v te sedé....

kikimaruska
12. únor 2009

Ahojky, takže pláštěnka je dnes odeslána, zítra snad dorazí. Na Tu Navettu se jdu zítra podívat, jak je vlastně veliká, vevnitř má mít 75 cm (my máme 62)...tak zatím ještě snad vydrží chvilku, ale hlavně ji nechám na druhé mimi... 😉

zojina
12. únor 2009

🙂 teda pokud mate 62 cm tak oblečenoho a ve fusaku tam prcka nedaš ted jsme to tu řešili s mlochem taky ma 6 mněsicu 62 cm a jak ma kombinezu je tam už napresovanej

kikimaruska
12. únor 2009

uvidím, pokud to fakt nepujde, tak to ještě popřemýšlím...ale je za dobrou cenu, tak bych jí nechala...a vytahla bych ji za dýl 🙂

zojina
12. únor 2009

🙂 jjjjj však jo je to kvalitni kočarek

kikimaruska
13. únor 2009

Ahojky holky. Tak pláštěnka dorazila. Sedí opravdu dobře...jupííííí. Takže holky tuhle na sporták-http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15072736...... krásně i tu ledvinku. Jinakkorbička už je doma...a hned dnes vyrazíme, až se prtou vyspí 🙂. Zatím se tam vejdem - na šířku má více místa než ve sportáčku - dávala sem ho hodně dozadu aby viděl...a až se oteplí, bez fusaku ještě chvilku pobudem. Ale odstrojit ten sporták, to mi dalo teda zabrat 😝 ...taky sem se bála, abych tam něco neutrhla, ale je to ok... 😉

zojina
13. únor 2009

Ahojjky a jakou maš korbičku tu hnedou ? Holky tak jak se jinak daři my pořad nic asi budu jkao slon nosit mimčo 12 měsicu nebo co

kikimaruska
13. únor 2009

Zoji,😀 jejda jako slon, to by sis teda užila...to já ani nevím jak velký bříško vypadá...ani nestačilo dorůst. Jo jo, přesně tu z té fotografie v albu. Byli jsme venku asi 3 hodinky, moc se mu tam líbilo, koukal ven, trošku polohovanej nahoru a i na kafíčku si tam hrál a byl v klidu. Ve sportáčku byl takový hodně utopený, když ležel...přeci jen je veliký. Máme tam zkrácený fusak od Emitexu a vejdem se tam dobře. Koupili jsme cestou tu Emitex.nejmenší pláštěnku, opravdu sedí pěkně. Jinak mě překvapilo, jak je korbička lehká, má pěkné to odvětrání a polohování ani nemluvě. Ve městě po mě maminy pokukovali, jedna s Jane Slalom ho zkoumala...a kamarádka si zkusila vézt a byla překvapená, jak se s ním dobře manipuluje. Tahla tříkolku od Firkona a ten je dost těžký a občas se docela nešikovně až převracel....

zojina
13. únor 2009

Jj jezdi se snim fakt super ,,,,ja si dnes obednala tu plaštenku a musim sipak koupit ještě na hlubopkou menši mam s klasiky ta je velka ale to zase tak nespecha to snad zvladne přii prvni projiždce .....Oni ty pegperega jsou fakt super kočarky ale janeee nejsou tak dobrý hlavne ty brzdy jsou na gt 3 super

zofik
autor
13. únor 2009

holky a hlavně Jané má skoro každej že?

zojina
13. únor 2009

🙂 a vypada tak divne ty gt3 jsou rozhodně hezči lepší no proste nejjj neeee? 😝

kikimaruska
13. únor 2009

Jo jo, na brzdy sem slyšela dost chvály...kamarádka chtěla kočár na brusle, ale nevyhovovalo jí brzděné přední kolo u Jané, tak vybrala něco jiného ...

zojina
13. únor 2009

🙂 Holky poradte jak porodittt

kikimaruska
13. únor 2009

Zoji co nějakej vejšlap.... 😉 , nebo hezkou noc... 😉

zojina
13. únor 2009

🙂 no asi pujdu haji a budu tiše doufat že to brzo přijde
Ktasnou noc holky

kikimaruska
13. únor 2009

Tak dobrou...už se určitě nemůžeš prcka dočkat vid? A první procházky s kočárkem 😀

mata35
14. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ahojte, kde sa dá kúpiť najvýhodnejšie Peg Perego ? Poradíte mi? Stráášne sa mi zapáčil, hlavne ten 3 kolesový.