Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

svoja
29. črc 2010

Díky pik!!! Jasné, přijdu se ukázat🙂

pikusa
29. črc 2010

jo těším se...a vemte do krámku malou a povozte už tam raději 😉

lucenek
30. črc 2010

čus bus tak my skoro týden nebyli v GT ☹ už fakt šmrdláme pos vých a sem tam golfáč.....já to asi obečim

pikusa
30. črc 2010

Lucenek...my ho máme jen jako spací na balkoně,na ven golfky....
ale dne jedu na prochajdu s kamarádkou,má gt3 kiwi,tak ho taky vezmu 🙂 jen ona má drobínka měsíčního

lucenek
30. črc 2010

kiwičko je lkrásné hezčí jak cedro

lucenek
30. črc 2010

piku v roce a 3m bych drandila furt ale my už máme dva

pikusa
30. črc 2010

No jasan.....Mates ale chce venku taky chodit a mě se nechce GT pořád tahat z balkonu,tak jezdíme v pliku 🙂

lucenek
30. črc 2010

a není to těžké to pilko????

lucenek
30. črc 2010

mě se ozvala paní se síčkem černým že by směnila za energy, ale prdím to, janečko má dvojité přední kolca dož na zimu se mi bude hodit a je trošinku lehčí

terkabucz
30. črc 2010

Holky ahoj!!!🙂

Piku, tak Matýsek je v Pliku spokojený, to je dobře.

Lucenku, já bych směnila. To energy je naprosto stejně těžké jako síčko. Energy váží a to nekecám 7,2kg a síčko 7,8kg, měla jsem je na váze. 🙂 A je fakt větší, a navíc se lépe skládá. 🙂

Jinak já posílám kočár v pondělí na tu reklamaci, tak jsem zvědavá, zatím budu jezdit s casualem. Tak uvidím.

katulka2709
30. črc 2010

http://smartmomma.com/Peg-Perego-2010-GT3-for-T... baby poznate toto? teraz som to objavila na nete, rozmyslam ci je to len neaky nadstavec na gt3 pre druhe dieta alebo treba cely novy sportiak stym, vyzera to dobre 😉

svoja
30. črc 2010

Ahojte,

tak mame ten viper....je to peknej kocarek, ale prostoru je min, nez v pp. Mame i golfky....tedy, takovy bytelnejsi, spis dalsi sportak🙂 a ty jsou babydesign, ty ale mozna prodame....byl to trochu zbrkly nakup.

takze nase ditko ma ve svem vozovem parku na vyber ze tri kocarku....ale nejradsi ma stejne manducu🙂

fotky nemam, nebot u nas chcije, tak snad zitra vyrazime 😉

pikusa
31. črc 2010

svoja....tak at se dobře jezdí a foto dodej ju?? 🙂

pikusa
31. črc 2010

Katulko,to nebude nástavec,to musíš koupit celé 🙂

janka2110
31. črc 2010

ahojte kocky🙂
Katulko to nie je nadstavec🙂je to druhy typ PP GT3.My sme nad nim uvazovali ked sa nam narodila mala...ale teda potrebovali sme s vanickou...a toto je cisto bugina a tazka .ma 16,3kg..takze vyhral PP GT3.Ale teraz ako sportovy ho nevyuzivame...je nam este velky..mame teraz switch...lavanda moja srdcovka 🙂

svoja
31. črc 2010

Holky, stalo to za to🙂

svoja
31. črc 2010

Vypada, ze je tam nacpana, ale je zarovnana hrackama. Lezeni se da prodlouzit- tim polstrem nad hlavickou. Je tam celkem misto, i kdyz na PP to rozhodne nema. Mala ale byla zlata, stastna, porad nam povidala, smala se.

svoja
31. črc 2010

Nicmene DEKUJI vam tady za veskerou pomoc a rady!!!!!

pikusa
1. srp 2010

Svoja,je evidentně spokojená,to je dobře 🙂

mikijana
1. srp 2010

Ahojky, kdo máte prosím vložku do perega a máte loňský model-pásy na háčky, jak jste tam tu podložku daly? Jak se malá hýbe tak s ní i ta podložka 😖

lodgermaniacka
1. srp 2010

baby, aky je rozdiel vo farbach kolekcia 2009 papaya a 2010 tropical? Mne sa zdaju uplne rovnake 😕

kacka.l
1. srp 2010

Mikijana: já ji mám zastrčenou ještě i pod tím černým pásem, ale taky se mi hýbe.

Lodger: papaia je oranžovohnědá k krémovou, tropical to samé, ale místo krémové je šedá. Mi osobně se více líbí ta papaia.

Svoja: to je fajn, že je malá spokojená a ty taky. 🙂

pikusa
1. srp 2010

mikijanka.....já mám pásy na ramínka schovaný pod vložkou a poutám jen kolem bříška....
Lodger....nevím,neporadím...

mikijana
1. srp 2010

díky za odpovědi, zkusím ty horní schovat a pásat jen boky, já myslela, že by to nešlo pak zacvaknout, když tam nebudou ty horní, ale nezkoušela jsem

pikusa
1. srp 2010

ne ne jde to 😉

mikijana
1. srp 2010

tak super, jinak by mě to štvalo a podložku bych asi vyndala☹vyprala jsem ji a jak uschne tak to hned prubnu🙂

pikusa
1. srp 2010

No ale nám se hrne i tak...jak se mates vrtí 😒

mikijana
1. srp 2010

jo no to asi tomu se nedá zabránit 😒

pikusa
1. srp 2010

Asi ne,ale stejně jí dávám,když v kočárku jí třeba křupky,stačí vyndat a vyklepat 😉

mikijana
1. srp 2010

jasně je to praktické🙂