Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
14. únor 2009

mata35:u nás v krámech ho neměli vůbec nikde...takže jsme objednávali na slepo po internetu....kde se ceny pohybují podobně, od 12500 za starší kolekci až 13500....-jen sporták...celá sestava ještě dráž, to zase vědí holky, co kupovali i Navettu a autosedačku 😉

zojina
14. únor 2009

No to prave že se těšim na tu prochazku ,,,,,Kočareky se daji ted koupit i starši ale přijdou mi děsne drahe ted jsem tu vyděla v moka barve za 8500 ve vyprodeji prej novej

sevzuz
14. únor 2009

ahoj mata 35, najlacnejsie co som nasla bolo na ceskych strankach slune-cz.cz a detskytaj.cz, tam mas trojkombinaciu za 22670,-- a aj po prepocte na EUR je to dost lacne oproti nasim i-net obchodom. Ja som si to dala vyratat v bambini.sk a vyslo to bezmala na 1.000 EUR a cez CR to vyjde okolo 800 Eur🙂
Este sa da dobre z polska ale tam treba zaplatit vopred a potom si neviem predstavit reklamaciu☹
ja sa ho tiez chystam kupit, cakam na prve pohyby🙂 a objednavam 😅

kikimaruska
14. únor 2009

sevzuz: Perego se dá koupit i v Polsku? Levněji? To docela koukám, když jsou to Italové...kvalitní to bude asi stejně, ale jak říkáš, bála bych se reklamace... 😉

gag
14. únor 2009

Ahoj těhulky a maminy, předem se omlouvám, že lezu do diskuse...potřebuji poradit. Taky mě zaujala celá kombinace GT3, dnes mi paní v obchodě řekla, že se dělají pouze dvě barvy, že ta oranžová a zelinkavá není oficiální, tak nevím co si o tom myslet...hlubokou korbu mi rozmlouvala a nutila místo toho vložnu tašku od gessleinu, do která se dá dát na zimu i fusak od gessleinu...že ta vložná taška se nasadí do sporťáku GT3 a je to místo hluboké korby, nemá te s tím některá zkušenost? Předem moc díky.

kikimaruska
14. únor 2009

Já myslím, že korbička je mnohem lepší, sporták nejde otočit a tak i s vložnou taškou podle mě na mimi neuvidíš---a budeš ho vozit JAKOBY PO VĚTRU...A IKDYŽ OTOČÍŠ TAŠKU, TAK JÁ NEVÍM...podle mě je lepší korbička. Nemůžu si jí vynachválit! A zelená i oranžová, tu už nabízí skoro všichni prodejci. Oranžová je oficiálně v prodeji od února a zelená je speciální edice pro ČR a ESTONSKO. oBĚ BARVY SE UŽ DAJÍ V POHODĚ SEHNAT. Já mam papaiu a zofik myslim tu zelenou 😉

zofik
autor
14. únor 2009

gag kolekce 09 je červená -corallo, hnědá-mocca(ta už ale běží od loňska), šedivá-titano, oranžová-papaia a zelená -cedro a jsou to originály.....koukám že jsi s Chrudimi, nechce se ti do HK, John Nell? maj tam teďka naživo komplet oranžový a zelený.....já už mám zelený doma....teda u tchýně 🙂

kikimaruska
14. únor 2009

zofik, tak tak, správně 😀

kikimaruska
14. únor 2009

GAG: TAK MĚ JEŠTĚ NAPADLO, ŽE O TY VLOŽNÉ TAŠKY NENÍ ZÁJEM, JSOU I DOCELA DRAHÉ A MÁLO PRODEJNÉ, TAK SE JICH ASI POTŘEBUJE ZBAVIT, když je má na skladě... 😒 ...kdo ví...

kikimaruska
14. únor 2009

Holky ted jsem našla inzerát na prodej Perega, 2 roky starý-skoro, modrý s navettou....a za 12000, to tedy nevím 😖 , když nový se dá sehnat o 500 kč dražší... 😅

kikimaruska
14. únor 2009

...teda le bez Navetty...jsem pozapomněla...holky jste tu?

zofik
autor
14. únor 2009

Maru, lidi nejsou soudní viď?

kikimaruska
14. únor 2009

To tedy nejsou...kde máme Zojinku, že by už v porodnici? Já se těším na pondělí, zase vyrazíme ven 😀 , prckovi se v tý navette fakt líbí a mě se to líbí taky 😀

zojina
14. únor 2009

Ahojky holky mi byli na slovensku ale už jsem tu ,no koukam teda vložna taška ani nahodi a starej kočar za 12 teda taky docela sila myslim si že naveta je na to super s taškou to mimčo neni tak dobře krite a nic ..

zojina
14. únor 2009

a ještě k tem barvičkam ktera je jen pro nas je ta zelenkava jinak oranžova je i v italia a všude ...a jak se ndes holky mate vše v pohodě dlouho jsem tu vyděla pikkkkkkk???tak nejak kde se toulaaa

kacka.l
14. únor 2009

Zoji a nemáš náhodou někde fotečky svojí zelené Gt3?

zojina
14. únor 2009

Já nemam zelenou ja mam oranžovou a gt 3 šedou

zojina
14. únor 2009

zofik ma zelenou tu novou ale

gag
14. únor 2009

Díky za rady, byla jsem v Duze v Pardubicích a v Nellu v HK ho zhruba před 14 dny ještě neměli.

gag
14. únor 2009

Zoji, jak je to se servisem v Nellu? Mají taky do 24 hodin?

zojina
14. únor 2009

🙂 netušim ja mam kočarky s italiee

kacka.l
14. únor 2009

Zoji, promiň.Tak Zofiku, nemáš je prosím někde ty?

zofik
autor
14. únor 2009

v albíčku je podvozek a korbička, spoťák je odstrojený to jsem nefotila.....

zofik
autor
14. únor 2009

24 hodin servis to netuším, to jsem se tak detailně neptala.....ale gag dostali ho cca před týdnem a já si ho koupila a si myslej že pofrčej tak znovu vzali ten zelenej a oranžovej...byla jsem tam teďka v pátek jeět+ pro autosedajdu,,,,

gag
14. únor 2009

Zofi, díky za info...autosedačku taky plánuji, včetně isofixu, přeci jenom to ulehčí práci, než nandávat stále a dokola sedačku do pásů 🙂

zojina
14. únor 2009

🙂 jjj se sedačkou souhlasim ,,,,moc dobra vecička tak holky dobrou nocc

sevzuz
14. únor 2009

ano kikimaruska, da sa zohnat aj v polsku celkom dobra cena a aj v oranzovej.
chcem sa vas spytat ci mate niektora skusenost s nakupom v slune-cz.cz som tam volala a povedali ze maju 10 rokov kamenu predajnu v Prahe, len ja to mam "trosku" daleko a chcela by som to platit prevodom a chcem si byt ista ze je to overena firma 😅
dakujem vopred za kazdu radu 😉
ja sa v tych vasich albumoch tak vyzivam ked vidim to GT3 v podstate v skutocnosti a vyzera rovnako ako na profi foto 🙂
zoji drzim palce aby si co najskor mohla testovat aspon autosedacku 😉

kikimaruska
15. únor 2009

Já měla všechny kočárky objednány z internetu a všechny mi ale dojeli PPL a platba až na místě (poštovné v ceně). platila sem předem max do 4 tisíc za zboží a zatím vždy vše v pořádku proběhlo. Ale 22.tisíc a víc bych předem asi nedala...to max.zálohu a pak doplatit, anebo to dělají tím PPL a zaplatit při převzetí. Ve Slůněti jsem nikdy nenakupovala, ale vím že ho mamky doporučují, nevím ale jak na platbu převodem.... 😉

mata35
15. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Pozerám aj po kočíku Jane, tiež taký troj kolesový, máte to niektorá zistené, aký je rozdiel medzi Peg Perego a Jane? Cenovo by sa to takmer vyrovnalo.

kikimaruska
15. únor 2009

Jane má brzděné přední kolo, pokud se nepletu, Perego má brzděné zadní kola...to je prý vhodnější třeba na bruslení ap. Ale i celkově mi zadní brzda vyhovuje víc. Snad jané má o 2 cm delší korbičku uvnitř...A jak je to s odpružením nevím...Chce to vyzkoušet oboje, pokud se líbí oba 😉 . Sportík bych ale řekla, že je u Perega robustnější....je to jeden z nejmohutnějších kočárů... 😉