Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
12. srp 2010

@pikusa Aha, vidíš .. To mě nenapadlo 😀 😀 😀 Vždyť já mám teprve tři kočárky 😀

pikusa
12. srp 2010

No já 2 😀

marketka.27
12. srp 2010

@pikusa Ha! Jsi tím pádem úúúplně nemožná v této diskuzi 😀DD

pikusa
12. srp 2010

No to jsem teda 😝 😀

marketka.27
12. srp 2010

@pikusa 😎

pikusa
12. srp 2010

Musím koupit kočár...ale jakej??????? 😀

lucenek
12. srp 2010

PIKU GESSLEIN F4 BUGGY 😀 😀 😀 😀

kacka.l
12. srp 2010

Holky nejsem, mám gtčko na reklamačce, měla jsem půjčený casual, ale musela vrátit, tak jsem si narychlo koupila u nás starší buzz, ale byl holčiččí barvy, naštěstí jsem vyměnila s jednou maminkou za klučičí. No to je vše, a až se mi vrátí peregáč, budu mít zase jen ten. 🙂

pikusa
12. srp 2010

@lucenek neznám 😀

jituskak
12. srp 2010

jo, Piku, já už mám taky 3 kočáry 😀 holky jsme moc zvědavá, jak se s tím pojede. ale tak stál 6000, což je dobrá cena, PP se drží pořád dost vysoko, i když jsou ježděný, kdyžtak ho prodám dál. GT3 bude pro mě pořád ten nej. ale Pliko je taky boží. jsme se do PP zamilovala. 😀

varo
12. srp 2010

ahoj, včera jsem byla testovat PP na bruslích a paráda 🙂🙂

jituskak
12. srp 2010

@varo teda pár týdnů po porodu, ty jsi akční 😉

pikusa
13. srp 2010

Tak já se na brusle pořád jen chystám 😀
už docela dlouho že 😀 😀 😀

pikusa
13. srp 2010

@jituskak Jasně Jitu,Šimonek pak bude i víc a víc chodit...a bude chtít ťapat sám 😀

varo
13. srp 2010

@jituskak no původně jsem tam byla pouze jako nosič vody a svačinky, ale pak jsem neodolala 🙂🙂

pikusa
13. srp 2010

@varo no aspon ses protáhla 😀

trinity525
13. srp 2010

ahojte, neviem ci niektora z vas ma tiez maly vytah, ale nas vytah ma rozmery d105xs75 a obavam sa, ze sa s nim mozem rozlucit ...

pikusa
13. srp 2010

@trinity525 někde zpětně to tady je,výtah jsem měčila hodněkrát 😀
a my máme taky tak nějak,jsem v něm jako by z rohu do rohu,madlo zvednuté a vejdu se 😀

nika
13. srp 2010

my teda výtah nemáme ale zatím jsem se s PP všude vešla do všech, ikdyž někdy na tiptip 🙂 jak píše piku, kočárek šikmo madlo zvednout nebo i kočárek a namáčknout se 😀

pikusa
13. srp 2010

Jojo,já vždy dám kočárek našikmo a pak tam vůezu i já 😀

varo
13. srp 2010

když jsme měřili výtah a pak kočárek tak jsme zjsitili že kočar je moc velký takže smůla, ale když jsme to vyzkoušeli s kočarem tak pohoda, jak už psali holky našikmo a rukojeť otočit směrem dolů a vlezu se tam taky 🙂

pikusa
13. srp 2010

@varo já madlo nahoru 😀

varo
13. srp 2010

@pikusa to už je detail, hlavně že se vlezem 😀

pikusa
13. srp 2010

Jasně 😀

svoja
13. srp 2010

caute,
tak my vesele jezdime opet s peregackem, hura🙂
jen se poohlizim po golfkach....nejradsi bych otocne...nasla jsem inglesinu (videla jsem zive, i dite me v nich sedelo a jsou boooozi), jane (nelibi se mi)....a taky PP pliko switch----mate zkusenost?????

svoja
13. srp 2010
lucenek
14. srp 2010

svoji tys taky ero s kočárama.... 😀 😀 😀 😀
sem ti to říkala vydrž a ono uběhne týden a dívej..... 😀

pikusa
14. srp 2010

Svoja.....tak taky budeš mít vozový park 😀

svoja
14. srp 2010

no 😀 😀 😀 ani mi nemluvte jako 😀
v jednu dobu jsme meli PP, abc, babydesign....tri kocary a mala nechtela byt ani v jednom, tak jsme chodily s manducou 😀
babydesign jsme vratili a koupili za nej autosedacku romer, takze dobry, to jsme netratili.....ted jeste prodat ten abc.
ale resim dost ty golfky ted....muz me slibil, ze kdyz prodam abc, tak "uvidime"...no, znate to🙂
nemate nekdo ty pliko switch?
kdyz ono je tolik peknych kocarku, nejradsi bych vyzkousela vsechny 😀

pikusa
14. srp 2010

😀 @svoja tak můžše měnit každý měsíc 😀