Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
18. srp 2010

jj, tu pláštěnku mám v plánu koupit taky...a co moskytiéru, je to k něčemu?

lucenek
18. srp 2010

iv já nevím nepotřebovala jsem to, ale když užtak radši tm. modrou nebo černou, přes ně se daleko líp dívá než přes bílou

kacka.l
18. srp 2010

Iv: souhlas s Lucenkem, šla bych do černé. Já ji třeba na vesnici využila dost, hlavně v létě na zahradě.

ivett
18. srp 2010

aha, tak díky, tak se mrknu po černé...

nika
18. srp 2010

je černou moskytiéru jsem kupovala v DM drogerii tuším okolo 80 kaček a je super .-)

nika
18. srp 2010

nejvíce jsem ji využívala při návštěvách kamarádek v ově 🙂 protože Porubské parky jsou plné komárů, u nás dělali postřiky takže ej jich tu méně ale u babi je kousek Odra tak tam nezbyde než na spaní dát 🙂

svoja
18. srp 2010

Tak je to rozseknuty🙂

Mame objednany pliko switch....tesim se strasne moc 😵

kacka.l
19. srp 2010

Teda Svoji super, pak poreferuješ, a jakou barvu????

Něco pro Lucenka: http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/korba-nave...

svoja
19. srp 2010

jawu...chteli jsme neutral....mala chodi v barevnym, nejcasteji v ruzove, tak aby se to netlouklo...

pikusa
20. srp 2010

Svoja,tak se těším na fotečky a dojmy 😀

svoja
20. srp 2010

teda javu 😀 😀 😀 ale libila se me jeste lavanda....tak nevim, jestli jsem neudelala chybu 😒

kacka.l
20. srp 2010

Lavandička je 😝 😀 😀 😀 hezčí. 😀 😀

svoja
20. srp 2010

kaci neeeee, to me nerikeeeeej 😅 😀 😀 😀

verusa22
20. srp 2010

ahojky holky..můžu se přidat? taky mám peg perégo gtčko a mám na vás dotaz 😉
Kočárek jsme si koupila jetej po jednom dítěti..ještě je necelý rok v záruce...ALE docela dost je povolená brzda na řídítkách... dá se utáhnout? a jakoby je povolený to čím se přímo brzdí ta páčka zubatá 😕 snad chápete 😅 a taky mě vrže...to asi jen promazat že?

pikusa
21. srp 2010

Veruško,jasně,přidej se.....
Brzdu utahuju tak,že všelijak proti sobě kroutím těma stříbrnejma kolečkama a ono to vždy dopadne...
ale jestli myslíš přímo tu červenou páčku,tak ta má trošku vůli.....
A vrže??,ano zkus promazat teflonový ojejem,nebo holky tady psaly jiný.....snad napíšou

verusa22
21. srp 2010

pikusko děkuji..jdu tedy kroutit🙂
zkusim ho promazat mě vržy,když brzdím...
je ještě něco na co bych si měla dat bacha??? zrivna dneska nam tedy nejezdí výtah takže hurá po schodech...snad to zmáknu a unesu ho🙂

pikusa
21. srp 2010

No holky psaly,že jim při rychlé chůzi nebo běhu jako by vibrovalo přední kolečko....
ale mě ne 🙂
Teda kam až ho poneseš????je celkem těžkej.............

verusa22
21. srp 2010

Pikus jojojo je tezkej. Naštěstí jen o patro niz

verusa22
21. srp 2010

tak holky dneska jsme se přími nas.ala 🙄 nám se nevejde do kufru ☹ já to,ale věděla už včera jenže přítel ho tam da v pohodě bez koleček,jenže on jak je těžkej tak ho tak neunesu.... jsem málem buchla 😉 jsem si na něm udělala parádní škíranec.... 😖
Ješzě dotaz....kýve se vám do stran? jakoby na stranu? když zahoupete do boků? mě malinko jo a nevím jestli to je tím,že paní předemnou ho tak vyvyklala a nebo to tak má dělat...odpružení mám na středním

pikusa
22. srp 2010

Veru,s tím kufrem to je blbý.....mám naštěstí velké auto....ale jinak máme stejný kočárek 🙂 jen já v červené vozím kluka 🙂
A mě se teda houpe.....

kacka.l
22. srp 2010

Mě se houpe určitě taky a to od novoty, protože tak houpu malého, když uspávám, hned jsem to chtěla zkusit a napsat, a pak jsem si uvědomila, že můžu zkoušet tak leda buzze. 😀 😝

verusa22
22. srp 2010

díky holky.... 🙂
pikuska paní co ho měla předemnou tak taky v něm vozila klučíka 🙂

pikusa
22. srp 2010

Taky tak někdy na balkoně uspávám,že jen houpu do stran 🙂

ivett
23. srp 2010

Ahojky,
mám dotaz ohledně autosedačky k PP GT3 (vajíčko), je k němu nějaký jakoby nánožník? tak jak je na kočár, tak je i na autosedačku? nebo mám shánět nějaký univerzální? a je to vůbec k něčemu? mimčo bude zimní, tak rozhodně kryté být musí, když ho budeme v autosedačce přenášet, deka je asi málo ne? co fusaky do autosedaček?

díky...

kacka.l
23. srp 2010

Ivett, fusak do autosedačky podle mě nedáš, má krátké pásy, já jsem měla vždycky deku a stačilo to, a když pršelo tak jen pláštenku na autosedačku a tu jsem použila tak 3x, ale je fakt, že mimi bylo letní.

pikusa
23. srp 2010

Ivett....fusak jsem měla,ale nějak jsem ho tam v tom nenacpala...ta ochrana hlavičky je super na auttosedačce,ale fusak....no nevím...
i když mates se narodil v dubnu,tak jsem to zkoušela až pak na podzim....
Nánožník....asi dobrá věc....mít zimní mimi,nechala bych si ho ušít někde na MMB od paní co šijou.....

ciencialka
23. srp 2010

@ivett já měla do autosedačky vajíčka tuhle zimní zavinovačku a byla jsem spokojená 😉 ale neměla jsem PP autosedačku 🙂

pikusa
24. srp 2010

@ciencialka tak tuto mám taky,jen modrou....a využila jsem jí pak do korbičky,balila jsem do ní matese.do sedačky ani jednou 😝

svoja
24. srp 2010

meli jsme taky tuhle zavinku.....ale s dirama na tribodovy poutani, takze jsme ji pouzivali do korbicky....mame taky zimni mimi a deka nam stacila 😉

a mame doma switche tralala tralala..... 😵 😵 😵

pikusa
24. srp 2010

@svoja no a????????????????první dojmy???