Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
20. zář 2010

Kači,mě mamka říkala čerená,zelená modrá,pro blázna vždy dobrá 😀

kacka.l
20. zář 2010

Piku ještě lepší, perego se asi řídilo tvou mamkou, nakombinovalo snad všechno. 🙂 😀

monuli1985
20. zář 2010

ahojte,mozem sa spyat,ci nahodou neviete,ci sa GT3 vojde do kufra Citroena Xsara??DAKUJEM

jituskak
20. zář 2010

holky, ještě jednou. na pliku se to neodstrojuje, že? jako potah. jenom se vytáhnou ty packy a dá se to na potah. ale to vypadá fakt děsně. no. nevím. a na gt3 se to normálně odstrojí a používá se bud s navetou nebo autosedajdou. to mi jde, ael jak proboha odděláte tu autosedačku potom. vždyť tam není žádná p´áčka jak na navetě? jsem v pasti.- ted jsem to oddělala šroubovákem,a le jako odpoledne jedeme do města a budeme to nandávat několikrát a to si teda moc představit nedovedu.

kacka.l
20. zář 2010

Jitusko, to néé, tam se mačkala jen nějaká páčka, vzadu až úplně nahoře, je to jakoby na zádech schované pod potahem, jde to jedním tahem a lehounce. Já si to už nevybavuju, ale je to tak.

kacka.l
20. zář 2010

Nebo ho odstroj

verusa22
20. zář 2010

čauky holky...nové kočárky jsou teda nic moc..ty barvy ...no nevim...mě osobně se nejvíc líbí ta šeda s černýma puntíkama 😅 ale jak ti někdo psal kolekce 2009 je asi fajt nejhezčí 🙂
Jinak nám asi uchází kola na gtčku..stále dofukuju a během týdne mekké.... tak asi budeme muset koupit nové pláště nebo jak se to jmenuje 😀

sevzuz
20. zář 2010

caute, jasne farby nic moc ale tie nove kociku su podla mna vymakane, ved doteraz nic nove a teraz niekolko novych kocikov, a tie farby tie su fakt na .... ale tak co ☹

@verusa22 nie plaste ale duse treba kupit ale originalka stoji 3x tolko ako na obycajne kolo🙂

lucenek
20. zář 2010

tak já vás uvedu s dušema na pravou míru 😀
duši koupíš jak u malli.cz není origo ač ji za origo vydávaj 250Kč kus....dojde ti bez ventilku a možná od bláta.....
jdi do cyklosportu a chtěj duši na nejmenší dětské kolo...je NAPROSTO identická a pasuje, stojí 70Kč
plášt )vzorek gumy) stojí v tesku 89Kč maj 4 různé vzorky a celkem podobné originálu, taktéž unikátně sedí
ALE
zkontroluj si pružení mě na SOFT nejvíc unikal vzduch aby byly gumy měkké na tvrdé šutry
prefikla jsme na medium dofoukalal a ejhle nic neuniká..... 😉 asi je tam nějakej regulátor či co, 😅 😅 😅

kacka.l
20. zář 2010

Holky a všimly jste si jak má ta nová kolekce hnusné madlo???Tam není ten kožený potah, jen ten plast- no hnus- tedy mě se to nelíbí. 🙂

verusa22
20. zář 2010

holky děkuji....
@lucenek mám to na soft tak zítra dám na medium a uvidím...dofouknu a třeba neujdou..jinak je fajn ,že na to pasuje duše na dětský kolo🙂

lucenek
21. zář 2010

@verusa22 jj mě to dělalo na softu taky a fest teda gumy placaté......
kači idu mrknouti

lucenek
21. zář 2010

no fuj a takové tenké...nějak mi to k tomu bytelnému kočáru nende 😉 😝

kacka.l
21. zář 2010

Blé, blé, no nevím, kam to chtějí dopracovat, mám pocit, že rok od roku to mají horší, loni pásy, letos madlo, příště už vynechají polohování do úplného lehu a sedu a nebude se překlápět bouda a sklápět košík. 🙂 🙂 😝

kacka.l
21. zář 2010

Už vím, asi se jej snaží odhlehčit, všude se píše, jak je těžký, tak ubrali kožený obal, no každé deko dobré ne???? 😝 😀 😀

lucenek
21. zář 2010

kači 😀
těžkej oproti quinnymu má nahoře jen kilo a to se fakt stratí....

pikusa
21. zář 2010

Aby další roky vůbec mělo mimi kde sedět a ležet 😀

lucenek
21. zář 2010

no holky...... 😀 😀 😀

pikusa
21. zář 2010

@lucenek no cooooo koš je velkej,tam se toho vejde 😀

lucenek
21. zář 2010

hele aby ho nezmenšili 😀

pikusa
21. zář 2010

@lucenek no to snad neeeeeeee

lucenek
21. zář 2010

no aby jste se nerouhaly 😀
kámoška shání moku novou...nevíte kde ještě zkusit????
v sambaby nemaj, malli taky ne mám zkusit obvolávat kamenné rpodejny v čr.....

pikusa
21. zář 2010

@lucenek tak nový nevím kde....

lucenek
21. zář 2010

@pikusa no to mi taky řekli že jen obvolávat no.....no neva

kacka.l
21. zář 2010

Nový v moce???Vyráběla se v roce 08, takže podle mě ji jen tak neseženeš. 🙂 Ale Lucenku možná, že jo. 🙂

kacka.l
21. zář 2010

Ale víš, co, já bych zkusila to kenyo, mi vlastně šijou boudičku novou papaiu v itálii, protože tady už není. 🙂 Třeba tam mají náhradní potah a oblečou jí to na nějaké gtčko.

lucenek
21. zář 2010

jj ještě tam

ivett
22. zář 2010

ahojky, tak jsem dneska k našemu novému gt sporťáčku java objednala i autosedačku java a hlubokou korbu sophia, už se na ně těším...
nové barvy jsem zkoukla a mě se teda líbí hnedá, fialová a ta béžová, ale nevíte kdy to dorazí na náš trh? asi to do listopadu nebude co? 😅 no nevadí, stejně je pozdě, už mám objednáno 😉

od doby, co jsme koupili gt, tak ho potkávám hrozně často, do té doby jsem ho nikde neviděla, tak nevím, jestli jsem to jen neregistrovala, ale nejvíc ho vidím v ostravě, u nás ve městě jsem viděla jen jeden a to ještě ten starý v zelelné barvě, ale v ostravě jsem viděla javu, kiwi, tropical, moku...no je jich tam fakt hodně...

myslím, že novou moku už asi neseženete, když je to model 08, ale viděla jsem někde na mmb, někdo prodával v barvě moka a vypadal hodně zachovale... 😉

už se nemůžu dočkat až poprvé vyjedeme...

lucenek ty jsi koukám naprostý expert přes gt co? 😉 😀 díky tobě mám poznačené, jaké gumy pro případ defektu v cykloši obsarat a někde mám poznačeno i to čištění jakýmsi přípravkem a na vrzání ten teflonový sprej...je fajn, že tu ta diskuse je, se člověk doví spoustu věcí a ještě vychytá případné mouchy...takže díky 😵

pikusa
22. zář 2010

Ivett..takže jsi připravená dokonale 😀
Jinak jaké gumy.....to je napsané na straně gumy u kočárku ne?????a rozměr duše taky.....
u nás v cykloservisu si s tím poradili hravě 😀