Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
19. únor 2009

piku ty ještě nemáš kočárek doma..?

kikimaruska
19. únor 2009

...už jsem to pochopila,. dobrý 😉 😀

gag
20. únor 2009

Kiki, koukala jsem na foto a pěkné...jak kočárek, tak mimís 🙂
U nás už je taky rozhodnuto, jenom ještě nakombinovat barvy...

zofik
autor
20. únor 2009

kikimaruško jako sporťák ta barva mocca podle mě nic moc..ale jako navetta super....máš to dobře nakombinované...... 😉

Gag budete ho kupovat?

gag
20. únor 2009

Jj, ještě se chci jet podívat do HK, jaké mají barvy...ve čt jedu na 4D uzt do Sanusu, tak se zrovna stavím v Nellu, buď ho objednám tam nebo v Duze v Pcích...

pikusa
20. únor 2009

Kiki 😉 chytrá holka 😀 .............ale stejně se nemůžu kochat,je u našich 😒

zojina
21. únor 2009

Ahojky holčiny tak hlasim navrat mezi vas dnes nas s maloškem pustili s Porodnice tak už jsme konečně doma....

pikusa
21. únor 2009

Jééé zojinko,vítejte doma a tady taky 😉
Co mimísek??? je hodnej???

zojina
21. únor 2009

🙂 zatim je hodnej ale holky to je des ty porodnice jidlo děsne ja dokonce musela na revizi po porodu no superrr jsem rada že jsme doma je to tam na palici fakt blbakovbyla jsem tam 6 dni a stačilo .a co vy všše v pořadku je u vas tolik snehu my mněli snad vice jak pul metru

pikusa
21. únor 2009

No hlavně že jste v pořádku oba 😉
U nás je taky dost sněhu,ale mě už neba....už ho nechci..........

zojina
21. únor 2009

🙂 jjjj to jo ja jsem se taky zhrozila jak jsem vylezla s porodnice už se fakt těšim až vyrazime ven oufam ře bude pěkne těšim se na trandani s gt3

zojina
21. únor 2009

Tak mate fotečky

pikusa
21. únor 2009

Zojinko,ten je nádhernej 😉 ten se vám povedl.......at vám dělá jen radost 😀

zojina
22. únor 2009

No ja se těšim naty vaše drobatka malej je mi už 6 hodin spinka tak ho jdu vzbudut .....Co u vas všech noveho ..

pikusa
22. únor 2009

Ahojík,
Zoji,u mě asi nic,jen jsme dodělali prckovi koutek....je to v albíku a já rostu a rostu 😉

zofik
autor
22. únor 2009

ahoj Zoji, obr gratulace 😉 mimís je kouzelnej 😵

kikimaruska
22. únor 2009

Ah 🙂 ojkyyy, tak já se jdu kouknout na malýho Peregáčka od Zoji 😵 ....jinak ta pláštěnka na korbičku je tedy od Emitexu -EXKLUSIVE (ta nejmenší),...pak maj ještěE.maxi, E.XXL a Duo... Jo jo, já jsem sporták v barvě moka nechtěla, přišel mi málo barevnej-veselej. Ale na korbičce mi to nevadí, líbila se mi, když jsem ji viděla na živo (a byla levná hlavně...jako novou bych zkusila Papaiu nebo tu zelenou...červená se mi taky líbí, ale máme kluka a žádný doplňky v té barvičce). Jdu kouknout na drobečka 😵

kikimaruska
22. únor 2009

Zoji ten je nádhernej 😵 😵 😵 ...v tý autosedačce v něm ale vidím uplně Kubíka, když byl malinkej 🙂. Jinak holky děkujeme za pochvalu... 😉

pikusa
23. únor 2009

Ahoj holky,
tak ve středu jedu na KO a pak se stavím pro tu pláštěnku.....
🙂

zojina
23. únor 2009

🙂 dnes mi přišla plaštenka na sportaček ,tak to musime zkusit dnes jsem byla na prvni vyjiždce ale je vam jaksne vzala jsem sebou muže tak jsem si ani nesahla,dnešni noc byla docela naročna tak se chystame do postele snad nas malej necha vyspat jsem zvedava ......

kikimaruska
23. únor 2009

My dnes byli doma, venku nejdřív sněžilo, pak lilo, ale byl hlavně silný vítr...ted zase chumelí...tak snad zítra nebude vítr a vyrazíme na procházku...ve středu do solné jeskyně...a až se uvolní místo, chcem začít chodit plavat 🙂

zojina
24. únor 2009

🙂 tak to my jen ty prchazky ,doufam že se počasi brzo umoudři dnes jsem chtěla jit do drogerky pro par veci co mi došli ael jak vydim tak asi kulovi venku pěkne snežiii

zofik
autor
24. únor 2009

Zoji tak ty máš 3 kluky?

zojina
24. únor 2009

neeeeeee jen 2 kluky a jednu holkuuuu

zofik
autor
24. únor 2009

aha, já špatně četla, Kája je hočinka...stejně to super zvládáš a ještě koníkuješ 😉

zojina
24. únor 2009

🙂 zvladame to fajn jen mam slabe mličko tak to mně štve musim dava nutrilon,a mužu vam řict že třeti dite človek si řekne otriskana matka a ono je to horši ja se o nej bojim dvakrat toli co normalneo ty předtim

pikusa
25. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem šla pro páštěnku a nemají 😒 tak jindy nebo jinde 😉

zojina
25. únor 2009

🙂 ahoj tak ja na hlubokou koupit taky nemužu taky ji tu nemaji ale na sportaček už ma jen ji nepotřebuju ted ,ale dnes mně trapila navetta pořad my padala achh jo asi jsem ji mněla nějak blbe nacvaklou nebo co nebo ji vadilo to drncani na snehu .byla to dřina

kikimaruska
25. únor 2009

Zoji popis jak nacvaknout máš ve vzkazu, snad se povede 😉 , mě taky padala 😅 , než jsem na to přišla 🙂

zojina
26. únor 2009

jak se dařiiiii