Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
11. říj 2010

Holky mě stačila ta normální na boudu a nikdy mi nepromokla, ale když fakt hodně lije, mám normálně tu pláštěnku z navetty.

kacka.l
11. říj 2010

Holky a ta béžová v Praze ještě není???, paní mi tvrdila, že kolem 15 dorazí kamion. 😕
U nás na ostravsku nic není, tak nevím.U nás je to antikočárkov. 🙂

ivett
11. říj 2010

kacka.l super, takže se dá použít i ta velká z navetty...díky...já se bojím, ať mi nenechá déšť na té světlé boude fleky, o nepromoknutí mi až tak nejde, to si myslím, že by promoknout nemělo, když tu pláštěnku dělají jak dělají, ale nechci mít pak flekatou od deště tu světlou stříšku...tak super, že to jde takhle vyřešit...

kacka.l
11. říj 2010

@ivett Myslím, že fleky ti to neudělá, ani na té oranžové není nic vidět. 🙂

ivett
11. říj 2010

tak možná ne, ale jistota je jistota...když bude lehce mžít, tak použiju tu origoš a když by nás chytl slejvák, tak budu vozit v koši tu uni...

lucenek
11. říj 2010

kači bavlněnou boudu???a to je zas co???? 😀 😅 😲
mámemitex xxl jen na sporťák....bo taorigo jako super ale tou emitexovou zakryju i madlo a nemusím ždímat pěnovku.... 😀

verusa22
11. říj 2010

Zrovna dneska jsme poslala kamošku a má taky gtčko ,ale 2010myslím , a ten nánožník má taky mnohem menší než já,ale takhle blbě nepatří 🙂 ńa nánožníku jsou taky cvoky,který se zapnou na bokách jak dítě sedí,ae je kratší to jo 🙂

verusa22
11. říj 2010

@lucenek jako pláštěnku? a kde se dá objednat na netu? 🙂

magalie
11. říj 2010

je tohle ta pláštěnka? http://www.babymax.cz/emitex-plastenka-trojkolk... já od nich teď objednávám a, tak bych zrovna objednala tu pláštěnku, ať pak nemusím znovu platit poštovné.

kacka.l
11. říj 2010

Lucenku, takže bavlnu nemáš, jo???Máš šusťák i na boudě, tak to potom nechápu.

lucenek
11. říj 2010

veru www.emitex.cz....maj e shop je to pláštěnka XXL prostě ta největší stojí v obchodě (maj to snad v každým dětským shopu za 199Kč)

verusa22
11. říj 2010

kují

lucenek
11. říj 2010

@kacka.l ano šusťákovou boudu na sto miliard procent...tomu taky nerozumím...nemá třeba přešitou??????
mám boudu stejnou jako nánožník...šusťák...kapky deště na tom dělají ty krásné do sebe slévající se krůpěje a stéká to

kacka.l
11. říj 2010

@lucenek Tak nánožník má taky bavlnu. Právě proto jsem se tak divila. 🙂 Přešité to není 100%. 🙂

lucenek
11. říj 2010

tak to nevim co to je......
leda že by měla moku 2008

lucenek
11. říj 2010

ale bavlna buda a nánožník????? 😅

kacka.l
11. říj 2010

Aha, tak to asi bude, dělala se 08 I 09. 🙂 Dobrou.

pikusa
12. říj 2010

Holky....tak takovou moku má paní u nás a já se pořád divila,proč má nánožník jen zaháknutý za madlo....

kacka.l
12. říj 2010

😀 No tak už Piku víš, že jinak to nejde. 🙂 .-) 😝

nika
12. říj 2010

holky moje moka je taky taková kupovaná jako verze 2009 ve skrblíkovi nová, prostě nánožník nejde pořádně zapnout nahoru na boudu, je uzský, plánuji ho přešít nebo nechat ušít nový, štve mne to, pokud malá není v poloze uplného sedu tak to jde ale takto bych ji uškrtila. ☹

pikusa
12. říj 2010

Já si ani nepamatuju,kam jsem nánožník připínala.....

kacka.l
12. říj 2010

Nikuš a ty máš šusťák nëbo bavlnu??? 😀

pikusa
12. říj 2010

Tesil 😀

magalie
12. říj 2010

Tak je zase všechno jinak - po tom, co jsem si celou noc zvykala (ano, zdálo se mi o tom 😀) že budu mít nakonec javu a začala jsem se na ni těšit, tak jsem dnes obvolala všechny eshopy (včetně toho, kde mi včera mailem potvrdili, že ji mají) a už nikde není. Jen kiwi nebo tropical. Takže asi bude béžovka 🙂 Myslím, že mě z toho kočáru už lajze a jestli ne mě, tak všechny okolo určitě, protože poslední dobou o ničem jiným nemelu 😅

ivett
12. říj 2010

magalie fakt? a tenhle eshop jsi zkoušela? http://www.eshopbaby.cz/katalog/gt3-sportovni-k...
a přímo do babystaru jsi taky volala? to není možný, že by někde nebyl... 😅

ivett
12. říj 2010
magalie
12. říj 2010

@ivett tak teď jsem volala i do toho eshopbaby i babystaru a fakt není... tohle ať mi nedělaj, sááákra... Jinak jsem to teď spočítala, volala jsem na 16 míst 😀 (mám napsaný kam, abych tam nevolala dvakrát)
skončila jsem u shopů, kde už to bylo 12500 a výš (ale tam už stejně všude bylo dostupnost neznámá)

ivett
12. říj 2010

zkus ještě tu Kopřivnici, odtud ho mám já...to je fakt pech a jako myslíš, že ani nebude? řekli ti někde kdy bude a jestli za stejné peníze jako kolekce PP 2011?

magalie
12. říj 2010

@ivett ano, těm se neaktualizují stránky...
volala jsem :
mimi vyškov
dětšký růžek
aja
kočárky matouš
batolata
dětský dům apema
nej kočárky
malvík
čáryfuk
autosedačky
mimi shop klaudia
babymax
u marťáska
kočárky babylon
eshop baby
babystar