Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
29. lis 2010

Jo Pavli a už jsi objevila sklopný košík a držáky nápojů??

kacka.l
29. lis 2010

A vidím, že mimi je malinké- nasaď boudu opačně a připni jí druky jakoby pod podnožku nožiček a můžeš vozit čelem k sobě.

lucenek
29. lis 2010

@kacka.l ty seš ero furt...paní čitelko ano objevila 😀 😀 😀 😀
kačule se mušíme slezt v cukrošce co když se ti nebudu líbit a vyrazíš mě na mráz???? 😅 😅 😅 😅

mpavlinka
29. lis 2010

@kacka.l Kačí, když já jsem tele, mně přišel kočár složenej a bojím se na něj šahat 😀 To víš že bych radši teď mimi směrem k sobě, ale nevím ja na to ☹

lucenek
29. lis 2010

@mpavlinka nebuj sleduj kaču její fotky a přijdeš na to hravě..já to taky furt nechápala, ale jak ukázala foteny bylo to jasný 😉

kalerat
29. lis 2010

@mpavlinka neboj fakt bys to zvládla, to otočení je fakt lehký

mpavlinka
29. lis 2010

Milášek 😵

mpavlinka
29. lis 2010

Holky když já ani nevím jak vycvaknout tu boudu - jakože kde?

lucenek
29. lis 2010

@mpavlinka tam, kde je uchopení boudy ke konstrukce chce to pak sílu to nacvaknout myslím kača to tak psala, zkus jí kouknout do albíčka 😉

mpavlinka
29. lis 2010

@lucenek aha, no já se bojím abych to nějak nepoškodila, když to na to není určené ☹

lucenek
29. lis 2010

@mpavlinka neboj

nika
29. lis 2010

@mpavlinka neboj se, já jsem to taky prvně odkládala, pak jezdila s navettou a jak jsem dala sporťák šlo to lehce. nafotila bych to ale kočár je v autě a auto pod kupou sněhu 🙂

mpavlinka
29. lis 2010

@nika já už navettu nechám na další mimi, Nikolka má 70 cm. No já se jdu na to kouknout.

kacka.l
29. lis 2010

Neboj to je na to určené, jinak by tam nedávali ty druky. Taky bych ti to nafotila, nebo poslala foto, ale vyhořl mi už druhý počítač. 😕
Prostě zmáčneš ty čudlíky na boku a vysuneš jakoby nahoru a potom zase zasuneš, ale opačně. Mám nějaké fotky v albu, tak se můžeš kouknout. 🙂

Lucenku: ty vyhodíš na mráz mě.... 🙂
Klídek brouku, když nám nebude dobře- což si nemyslím- prostě budem jen tlachat tady. 🙂

lucenek
29. lis 2010

@kacka.l bo já každému nesednu viš 😀 držka nooo

kacka.l
29. lis 2010

To jsem pochopila z tvých příspěvků. 🙂 🙂 🙂
Lucenku a kolik Ti je??? Mů 😀 žeš to napsat i šifrovaně. 😀 😀 😀 A připrav se na kuuuuuusssss baby.
Jdu kukat na Jak jsem poznal Vaši matku.

lucenek
29. lis 2010

@kacka.l 29 za chvilec 58kilo a 161cm 😀 😀 😀

kacka.l
29. lis 2010

Lucenku- to je jak seznamka.
29-174-XXLkg.Né zatím tam mám jen dvě cifry. Tý jo a neznáme se třeba už???

mpavlinka
29. lis 2010

@kacka.l kačko a musím dát teda pryč madlo viď, omlouvám se za debilní dotazy, ale já se fakt všeho taaak bojím 😀 😀 Hele a nánožník půjde zapnout?

kacka.l
29. lis 2010

Jojo, madlo dolů, boudu naopak a nánožník asi budeš připínat na boky, jak pláštěnu, holky to tu řešily, že ty kolece 07,08 mají ten nánožník trochu jinak.

lucenek
29. lis 2010

@kacka.l nevim možná...sem v pátek viděla niku u mě pod barákem a řekla, teda napsala mi to až tady potvora jedna 😀
jinak jsme písla na to síčko nero na tu nelinku obchod a rezervace nedělaj, tak musim se modlit do ledna ať tam je.....bude velká výplata 😵

nika
29. lis 2010

@lucenek 🙂

lucenek
29. lis 2010

@nika se necul 😀

luca30
30. lis 2010

@kacka.l zatím nic nevím, paní už mi pak nepsala, kdyžtak se ji zkusím dneska ozvat a nějak natvrdo domluvit... 😀

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka mám nějaké fotky obráceného sportáku

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa jsi zlatíčko, moc díky 😵 Dneska to chci zkusit, ale radejc at mi pomůže manža. Hele a nánožník by teda měl jít a myslíš že pláštěnka taky?

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka nánožník půjde jak na to tak koukám....asi na cvoček od boudičky--na kontrukci odepneš boudu a dáš nánožník ne????co holky----je to tak?????
A pláštěnka určo taky.....máš origoš????nebo ne??

lucenek
30. lis 2010

já furt uvažuju esli kupovat navettu nebo vložnou a ototčit.Ale líbí se mi, že nevatta je polohovací...tak asi obětuju prašulky a ty nánožníky na tu boudu má někdo jinak než zips? myslím ted ty kolekce 2010 a 11?

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa jojo mám vše origoš 🙂
Hele díky, strašně moc za ty fotečky a omlouvám se, já jsem fakt taková až přeopatrná no...

Zkusím. 😵

Už se šíleně těším až ho projedu 🙂 🙂

mpavlinka
30. lis 2010

@lucenek dyž my už se do navetty asi nevejdem, máme 70 cm... co vy na to holky co ji máte?