Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
10. pro 2010

@pikusa tak ti budu věřit zítra instaluju neb emitex na sušáku se suší

lucenek
10. pro 2010

děcka sem ošmikaná čananě 😀

luca30
10. pro 2010

Holky jsem doma, bylo to celé drama slavné české dráhy, ale jsem doma i s kočárkem a to je hlavní..už jsem fotila jak jsem s ním cestovala, ted jsem to rozložila a jdu hledat kde mám návod...jediné co chybí je pumpička, to jsem zjistila až jak paní odešla, ale za to mám dva nánožníky 😵 😵 😵

pikusa
10. pro 2010

@luca30 tak super....vidíš,jak jsi šikovná.....a je takový jako na obrázku????
@lucenek já jdu až 14.k holiči a už se nemůžu dočkat......no ale ty musíš být zítra činaná vid 😵

luca30
10. pro 2010

@pikusa jj je moc hezký, opravdu mu nic není, akorát na rukojeti od korby je mírný škrábaneček ale jinak nic...ted jse co celé sundala a dle návodu študovala, jak tam patří ta naveta a autosedačka a je to prostě bomba i to vycvakávání pryč je jednoduché...jen mi nějak nešlo sundat teda lehce ten zadní opěrový systém od sporťáku ale pak jsem na to přišla...pak písnu malý mě tu otravuje a chce furt sedět v autosedačce 😀 😀 tak jsem ho tam posadila a dělal houpy houpy a pak hledal mimi v hl. korbě.. 😀 😀

Ale jinak cestování hrůza, nejdříve jsem měla zpoždění s prvním spojem, takže mi ujel navazující spoj takže jsem přijela o hodinu později, ale kdyby jen to, v Bučovicích nám vyflusla lokomotiva, všechny nás vyházeli ven ( to už na mě paní čekala na nádraží), tak jsme nastoupili do vlaku co jel hned potom, jenže to byl jen osobák..takže paní tam na mě musela dobrých 45 minut čekat...bylo mi jí líto, ale vydržela a já ji za to moc děkuji...no ale jako cestování v pátek..naštěstí dom jsem jela rychlíkem a to už sekeru nemělo...jen jsem musela stát, protože to bylo nehorázně narvaný byl to rychlík na Prahu...

Tak jsem to dopsala a fotečky nahodím až malý usne nebo jak se dodívám na vyprávěj, manžel razí na trénink...

Jinak já se byla stříhat včera, chtěla jsem tohodně nakrátko, ale paní kadeřnice to vzala hodně krátko a sem tam mi prosvítá i pokožka od hlavy, tak se těším že to doroste...chtěla jsem se vyfotit, ale na fotce to vypadá ještě šíleněji jako bych neměla vůbec vlasy...

nika
10. pro 2010

@luca30 teda to jsou zážitky s cestováním 🙂 malá mi taky dělala houpy houpy jak jsem chystala autosedajdu a navettu sestřenici nedávno 🙂

holky vy chcete být všechny krásné na svátky co, že bych se přidala, už bych to potřebovala, já chci vidět fotky 🙂

pikusa
10. pro 2010

@luca30 tak to seš dobrá,takhle cestovat.....já vlakem nejela ani nepamatuju 😝
@nika já chodím každých 6 týdnů----ted už je to dýl a mám to šílený

nika
10. pro 2010

hm já tak 1-2x ročně i méně 🙂 když mám delší když krátké tak mi taky nic jiného nezbývá než chodit častěji.

pikusa
10. pro 2010

@nika no jenže já šedivím...musíme barvit

nika
10. pro 2010

@pikusa to naštěstí zvládám doma sama, a nejsi sama, taky jsem na tom tak.

pikusa
10. pro 2010

@nika když já si to u kadeřnice užívám 🙂

nika
10. pro 2010

@pikusa to věřím, já bohůžel nemám hlídání tak je to těžké se někam dostat. ale příště už půjde Beri semnou, kamarádka kadeřnice říkala že to přežije 🙂 balého raubíře 🙂

pikusa
10. pro 2010

@nika no já si to plánuju,když má chlap volno.....

nika
10. pro 2010

@pikusa to je mi jasné, můj chlap bohůžel poslendí rok a půl volno jaksi nemá, pracuje mimo domov, jezdí jen na víkendy a to jen někdy, ale to je jen můj náš problém, navíc jsem chodila ke kamarádovi do Ovy a i s cestou by to bylo cca na 4 hodinky určitě. ale už mám novou kadeřnici 🙂 minule mi i navrhovala že dojde ke mně dom 🙂

pikusa
10. pro 2010

@nika aha...tak to se pak blbě něco plánuje vid.....
i když ted to vyšlo tak,že matese chvilku nechám u prabaičky,tam si ho pak vezme babička......

luca30
10. pro 2010

Tak tady je pár fotek...takhle jsem si to na nádraží poskládala do sebe, člověk by ani neřekl že je tam i autosedačka... 😀

luca30
10. pro 2010

celý komplet ...i s Kubíkem v sedačce...nevím proč se mi ty fotky otáčí, jestli jsou velké či co?? 😲 😲

luca30
10. pro 2010

Poctivě nacvaknutá naveta a autosedačka..a odstrojený sporťák...

verusa22
10. pro 2010

čauky holky...koňas je konečně online🙂 asi už dýljak koukám 🙂
@luca30 kočárek je moc krásný... pěkně barevný...pěkná kombinace 🙂 To cestování ti nezávidím..já dojížděla do práce 2 roky a hnus fuj... vlaky od té doby nemusím... zvlášt v zimě to jejich zpoždění 🙄
Jak se všichní míní zbláznit z vánoce...chcete být činané jo🙂 tak já se přiznám.že jsme byla minulý týden aby jsem teda aspoň pod tím keřem byla pěkná 🙂
Jinak dneska na mě padla deprese z dárku,že opravdu skoro nic nemám.nebo spíš pro všechny jo.jen ne pro Natálku... no mazec... vůbec netuším co...máme tolik hraček,že snad nic nepotřebuje 🙂
u nás se babičky vždy až předhání kdo bude hlídat 🙂))

verusa22
10. pro 2010

a chtěla jsem se vás zeptat...jsme vlastníkem jen gt3 sporťáku...chci si ho nechat na druhé dítko.. tak za 5 let 😀 😀
Holky když si pak dokoupím sedačku a korbu...žádné adaptery nepotrebuji? jen proste se to nacvakne na konstrukci? já vubec nevim tady to :(

luca30
10. pro 2010

@verusa22 děkuji za pochvalu, jsem z něho nadšená 😀 😀 já cestovala do práce taky vlakem a pak pěšky nebo mě bral kolega a pak jem vyfasovala firemní auto a hooodně jsem si na to zvykla...jenže svoje starý jsem prodala, když jsem dostala firemní a teď nám nějak na auti nezbývá takže cestujeme vlakem a busem a v případě nouze si půjčím od ségry jenže ta má krátkou feldu tak tam toho moc nenarvu...
Jinak myslím, že i za x let bude princip nacvakávání u peg perega stejný.....jen se vyndají ty packy ze sportáku a může se nacvaknout jak sedačka tak korba...
Jinak dárky řeším hlavně pro Kubíka něco málo máme a ještě mám objednaný z netu a čekám jestli mi to do Vánoc stihnou dodat, mám to napsaný na papírku, protože musím rozdělit co bude na narozky a Vánoce a už jsem měla tendence i balit, ale prostě se bojím že to v tom papíře bude dlouho a ještě bych to dotrhala, takž budu balit až na poslední chvíli, já, manžel a rodiče si budeme dávat jen malé dárky tak jako každý jiný rok, protože co potřebujeme si koupíme během roku..já si nadělila novu hlavu a asi nějaký parfém...manžel nové botky a kabelu na hokejovou výstroj a taky nějakou kosmetiku + maličkosti, ale hlavně se těšíme na výraz Kubíka, letos už z toho bude mít rozum...tak na to se těším nejvíce...a hlavně by mohlo být letos venku bílo..což by bylo super...

verusa22
10. pro 2010

@luca30 jj taky se těším až příští rok to naše zlobidlo bude mít z toho už rozum🙂 my si s chlapem dáme jen maličkosti..dostane hodinky,trenky,ponožky a parfem.... já nic nechci...co potrebujem to si koupime... jak píšeš🙂

jaký pacičky? jde jsouM na sporťáku či konstrukci? asi by jsme ho mela "vyslíct" a oblíct aby jsem věděla jak funguje🙂 ten kočár:D

pikusa
11. pro 2010

@verusa22 za pár let to určo půjde 😉
@luca30 teda super kup.....moc moc hezká kombinace
aaaaaaaaaaaa
LUCENEK.....VŠE NEJ NEJ K NAROZENINÁM 🙂 🙂 🙂

lucenek
11. pro 2010

@pikusa děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sem off to byla ekšn..parádní ale kebule bolí a sračgol vzniknul

pikusa
11. pro 2010

Lucenek,budu si tvé narozky pamatovat,dnes má totiž moje mamka svátek 😉
a hlavně že sis to užila....to je hlavní

bajaprochazkova
11. pro 2010

Ahojte maminky, 🙂 🙂 🙂
potrebovala by som radu- kúpila som si pred dvomi dňami GT3 vo farbe JAWA a potrebujem fusak. Na nete som našla fusakotašku PP Porte Enfant Soft - máte niekto s ňou skúsenosti či sa zmestí aj do GT3? Alebo či to je vhodná aj pre väčšie deti? Syn má 7 mesiacov a skoro 9 kg tak neviem či je to vhodné riešenie, alebo hľadať niečo iné. Budem rada za každú dobrú radu.
ďakujem za odpoveď
Barbora 🙂 🙂 🙂

lucenek
11. pro 2010

@bajaprochazkova ten porte enfant je spíš něco jako vložná taška do sporťáku když nemáš korbu nebo nemá smysl kupovat korbu třeba na chvíli, jako fusak bych to nebrala.radši bych koupila emitex ten se dá prodloužit i změnšit tak, aby ti to pasovalo, nebo jinou značku

lucenek
11. pro 2010

@pikusa jj mám taky dost kámošek co semnou slaví 😀

pikusa
11. pro 2010

@bajaprochazkova ahojík....
ten tvůj fusak neznám....já mám emitex...a ten jsem měla v korbičce a pasoval hezky....je "prodlužovací"...takže v korbičce jsem ho měla zkrácený,ve sportáku pak s tou prodloženou částí

verusa22
11. pro 2010

@bajaprochazkova taky mám emitex a myslím si,že je moooc dobrej 🙂
Jinak @lucenek všecičko nej nej nej nej nej nej k narozeninám 🙂