Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
16. led 2011

@lucenek hmmm tak pošták--u nás je fešák 😀

lucenek
17. led 2011

my máme pošťačku 😀
jinak guten tag dámy....zase mrazy tak se těšim na ten nánožník teda....

pikusa
17. led 2011

@lucenek tak už pak nevím,co s tebou:.......kominík???? 😀

lucenek
17. led 2011

@pikusa jsme v paneláku 😀
tragedie

pikusa
17. led 2011

No my taky....a sousedi taky teda nepřicházej v úvahu....
Jedině snad podomní prodejci 😀 ale ty já hned vyhazuju 😀

lucenek
17. led 2011

@pikusa tak tak.....co je s kačulí sakra?

darja82
17. led 2011

Tak jsme včera složili sporťák a dneska snad přijde korbička. Je to vážně nádhera. A tolik vychytávek. Jen to skládání byl očistec. Ale na jednu věc jsme s manželem nepřišli... Když se podívám ze zadu (od madla), tak kousek nad košíkem je v černém plastu zasazené takové stříbrné kolečko se zobáčkem. Jde vidět jen kousek. Nevíte na co to je? A nejde nějak zaaretovat opěrka zad u sporťáku, aby se s ní dítko nezvedlo když bude připásané? Díky

pikusa
17. led 2011

@darja82 to kolečko je na obou stranách???
a dítko se nezvedne snad i s opěrkou ne????když se připoutá,to nejde....

lucenek
17. led 2011

já tomu popisu teda nerozumim 😅

pikusa
17. led 2011

No já se šla podívat a je tam jako by náznak kokajícího kolečka na obou stranách....
Ale zaaretovat opěrku,taky přesně právě nevím,co je tím myšleno.....
Darja snad objasní 😉

darja82
17. led 2011

Já mám zkušenosti z golfek, že když šly ty záda zvednout jen tím, že se zespod zatlačilo, tak se malej uměl nadzvednout sám do sedu když byl připoutanej - prostě tu zádovou opěrku vytáhl. Jinak jak píše Pikusa, je tam náznak koukajícího stříbrného kolečka se zobáčkem - kolečko je na obou stranách, ale nevím, jestli to vůbec k něčemu je 🙂

pikusa
17. led 2011

@darja82 tak to k ničemu není 🙂
a neboj,tady se sám se zádovou opěrkou nezvedne 🙂

darja82
17. led 2011

@pikusa Díky. My to včera studovali a říkali jsme si, že k něčemu to přece být musí 😀 S tou opěrkou - doufám, že máš pravdu. Malej se na golfkách zvedal, když se mu nechtělo spát a tady mi to přijde, že to jde taky docela lehko, když zatáhnu za pásy.

pikusa
17. led 2011

@darja82 no ono to asi k něčemu je.....ale já nevím k čemu 😀
a Mates teda pásama přes ramínka poutanej nebyl...jen kolem bříška,ta nevím....ale zvednout to asi nemůže

magalie
17. led 2011

@darja82 a nemyslíš náhodou takový to udělátko, co drží pohromadě kočárek, když ho složíš, aby se nerozložil?

martina_martin
18. led 2011

Maminky mne včera došiel poštou GT3 FOR TWO súrodenecký a trápim sa s tým ako zložiť celú sedaciu časť je to vôbec možné aby mi zostala len konštrukcia? Lebo ak je sedacia časť v ľahu tak tam dole druhé dieťa neposadím....a som tam kde som bola. Potrebujem tam dať len navettu alebo Port - enfant a snád sa mi tam druhá dcera zmestí ale pokiaľ je tam športová časť tak nie je šanca. Mala som pred tým AT4 starší a tam to nešlo odobrať ale mne sa zdá že som už PP videla len s navettou na konštrukcii....poraďte ☹

pikusa
18. led 2011

@martina_martin musíš sundat tu zádovou opěrku,aby šla dát navetta.....
teda jestli jsem správně pochopila.

martina_martin
18. led 2011

@pikusa no dole sa dá dať ako teda do polohy nadol ale ja ju úplne chcem odňať lebo pri sedacej časti mám štuplíky s ktorými ju odpojím od sedacej časti úplne ale stále mi drží na bokoch na kolajničkách po ktorých chodí opierka chrbta. Načo sa dá potom odpojiť v strede pri sedacej časti ked mi drží na bokoch? som z toho somár...

lucenek
18. led 2011

@martina_martin v návodu nic není??? tady seš první s gt3for two.....takže to bude prekerka

martina_martin
18. led 2011

@lucenek Veru že nie návod je strašne chabý....dokonca ked je opierka na ležato do košíka sa nedostanete!!! vôbec sa nedá vykĺbiť nadol ako pri AT4 😠 😠 😠 😠 😠 ked jedno dieťa leží druhé dolu neposadíte....len možno ak sa mi podarí dať tú opierku dole ale neviem ako ju s tých kolajničiek stiahnuť bo odpojiť sa dá...no na nervy somtam kde som bola malá v kočíku a staršia cupká poooomaličky popri ☹

pikusa
18. led 2011

@martina_martin ona ta opěrka musí jít dát pryč.....pamatuju,jak jsme nad tím taky doma seděli....jde to blbě ale jde to....
a s košíkem divný,měl by jít určitě zmáčknout dolů...

martina_martin
18. led 2011

no veru nejde ten košík , je opne inak robený...kôli tomu že v ňom sedí druhé dieťa ho inak poriešili, ak by ste niekto na tú opierku prišli prosím píšte...

lucenek
18. led 2011

@martina_martin musíš ji demontovat jak píše piku....je fakt že u two verze košík by ani neměl jít sklopit..ale to je nevýhoda souroz kočárů já bych teda volila phil and teeds ted sourozenecký....teda na pp nedám dopustit ale už na pohled bych ho nebrala.....

martina_martin
18. led 2011

@lucenek máš pravdu ale P&T je drahší o dosť... a opierka má poistku ktorú trebalo odšroubovať inak by sa nedalo operadlo sklopiť.. 😉

lucenek
18. led 2011

to jo cena je taky fest a bazarové se phybujou jak?

pikusa
18. led 2011
https://www.youtube.com/watch?v=I78vecAaHUw


ale holky nevím,jak to otočit...takže koukat vleže 😀

jchalupka
18. led 2011

Ahoj holky,

chtela jsem se zeptat, jestli nekdo z vas pouziva v PP GT3 ve sportaku nejakou barevnou vlozku. Ta uni od emitexu mi prijde moc kratka. Mate nekdo s nejakou jinou, co by do tohoto kocarku pasovala, zkusenoust? Predem diky za odpoved

lucenek
18. led 2011

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
my máme odsud růžovou z druhé strany proužek....a sedí pěkně ale mám ji po phbí kolen, čili kdybys ji chtěla i na nožní podložku to co zvedáš nebo dáváš dolů na tu opěrku nohou musíš to písnout

pikusa
18. led 2011

@jchalupka tato paní šila i mě.....i ochranu na madlo před prckem