Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
1. únor 2011

kačule napiš máš pololetní prázdniny..... 😀

kacka.l
1. únor 2011

Tak který je hezčí???Nevím, který to bude, ale asi ten zelený, je čananý, jen ty pásy. ]-Moc jsem jej chtěla a na oranžáka už mám kupce. Kdybych byla majetnější klidně si je nechám oba. Miláčky.

lucenek
1. únor 2011

kačo já se poseru z tebe dva stejné kočáry....to by si manža fakt klepal na čelo.....
zelenej si nech 😵

kacka.l
1. únor 2011

No manža to neví, by mě zabil. 😝 😝 😝 😀 Teda stejně to zjistí, ale to už bude doma jen jeden.Ale na obhajobu, nebudu na tom ztratná ani korunu. Prostě za kolik jsem koupila zelený prodávám oranž-jen taková výměna. 🙂
Takže holky kdybyste někdo chtěli origo tašku papaia nebo tropical, tak se klidně ozvěte. 🙂
Lucenku, že jo, díky. Zítra ji ho posílám.Peníze už mám na účtu. 🙂Ještě, že tak, bo do výplaty daleko. 🙂

lucenek
1. únor 2011

@kacka.l super zelenej je hezčí jen ty pásy nooooo

kacka.l
1. únor 2011

Lucenku dík. A ještě jsem se chtěla zeptat, tobě ta paní s dvojčátky odpověděla?? Mi ne. ☹

mpavlinka
1. únor 2011

@kacka.l Kačí, je náááádherný 😵 😵 Hele co znamená čananý 😅 😀

mpavlinka
1. únor 2011

@kacka.l psala jsem na to pliko, uvidím co paní napíše v jakým je to stavu 😉

kacka.l
1. únor 2011

Holky děkuji, Pavli to pliko, vypadá krásně. Ale Pavli ten potah je 100% bavlna, ne jako u GTčka, to snad byla jediná kolekce. Já měla takovou navettu a byl na ní vidět každý chloupek. Ale zase to bude příjemné nasezení.
čananý- je překlad-hezký.
je asi fakt hezčí, zvlášť na kluka- takový elegantnější, ale oranžák je srdcovka. Ale bohužel-změna je život. Jen já si holky myslela, že ta kiwi je s černou, ale je to temně zelená a šedá.

lucenek
1. únor 2011

@kacka.l mám adresu kam poslat spíše pošlu větší věci a flašky co jsme měla navíc a nedala jsem
jinak kivičko je jasný přece že šedá 😀

mpavlinka
1. únor 2011

@kacka.l to je roztomilý - čananý 😀 😀

lucenek
1. únor 2011

@mpavlinka my tě naučíme pěkně ostravsky.... 😀
dupa-prdelka
štrample-punčocháče
olačka-kondom
rožni-rozsviť 😀

mpavlinka
1. únor 2011

@lucenek hele bomba ta slova... rožni, u toho jsem se válela 😀 😀 To říkala kolegyně v práci 😀 Já myslela že je to rozžhni 😀 . Jo a pak se mi líbí šufánek 😵 a sodovka je limonáda že jo 😅 😀

pikusa
1. únor 2011

holky koukám přes telefon mates narodí má až 40 teploty.já já taky nemocná a to chodím tento týden do práce.

mpavlinka
1. únor 2011

Holky potřebuju radu, mám trhlej molitan na pegu. Nechce se mi kupovat nový madlo za 1200 😠 máte nějakej typ, nědělá se kryt na to madlo (tuším že jsem viděla na teutonii nebo nedá se to nějak vyměnit apod.?

mpavlinka
1. únor 2011

@pikusa ajaj ☹ Ať je vám co nejdříve lépe 😵

lucenek
1. únor 2011

@pikusa jsme na tom stejně navím mám alerg reakci na orofar takže osypaná a buší mi pumpa musím být do zítra fit jdu na noční
@mpavlinka viděla jsme náhradní celou tu část od těch cvakaček co polohuješ v www.malli.cz ale cenu nepovím...nebo to přilep sekunďákem
sodofka jj limča...a kobzole brambory 😀

pikusa
1. únor 2011

@mpavlinka díky.hlavně malej ať už je v pořádku.

mpavlinka
1. únor 2011

@lucenek přilepit to nejde, molitan je na tom místě odlouplej... Kámoška to měla podobný na Cortině a koupila si někde jakoby obalovej materiál na trubky z pěny a má to na tom a vypadá to super, tak mne zajímalo jesi jste to některá neřešila... Zkusím zjistit 🙂

lucenek
1. únor 2011

@mpavlinka páska taková černá..mě napadla...baumax a pod 😉

lucenek
1. únor 2011

@pikusa ted to řádí sára jen kucká a rýmuje ale ťuk ťuk, ty horečky jsou maras

mpavlinka
1. únor 2011

@lucenek hele tu pásku jsem tam měla a dneska jsem ji odmotala páč se stále vymotávala 😠 , asi bejvala chtěla nějak přilepit. No uvidím 😉

kacka.l
1. únor 2011

Pavli mě napadlo, co tak v nějaké galanterce koupit takovou tu pružnou-elastickou čelenku do vlasů, prostě ji šmiknout a převléct na to madlo? nebo možná, jak jsou ty úpletové manžety v galanterce.

lucenek
2. únor 2011

ještě je ten polyuretan na rolce dá se to koupit taky v baumaxu a podobných, omotávaj se tím trubky kde něco vede

kacka.l
2. únor 2011

Tak oranžák už putuje k nové majitelce. 🙂 A ten zelený je fakt krásný. 😉

luca30
2. únor 2011

ahoj holky nevíte o nějaké dobré tašce na tento kočárek..v originálu jsem na MMB nic moc nenašla..ani nevím jakou barvu páč korbu máme růžovou a sporták červený tak asi černá nebo tak něco..vím, že tu Pikusa má myslím od té maminky darint co šije i vložky tak poprosím o reference jak jste spokojení děkuji....

kacka.l
2. únor 2011

Vím, že si maminky i chválí ty DM tašky.

lucenek
2. únor 2011

já mám emitex uni vak sedí perfektně je to taškokapsář a nic jiného bych teda nechtěla navíc to kryje i košík takže z mého pohledu nejde vidět co jsme kde kradla 😀
@luca30 s darint jsem spokojená jezdím si osobně a domluvím vždy aktuálně momentálně mám od ní nánožník na GT3 podložku s chráničema pásů a šije se mi podložka do síčka

pikusa
3. únor 2011

Ahojík.už jsem zase on line....
tašku mám jak z DM,je super,tak i od té maminky a ted jsem koukala,že šije zase jiné 😀

pikusa
3. únor 2011

@mpavlinka jo a trhlej molitan na držadle mám taky...už dlouho...kdybych já blb hned dala vteřinové lepidlo,tak bych to zamaskovala a slepila,ale já neeeeeeeeeeeeeeeee
tak je tam trhlina no 😒