Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
6. únor 2011

@ivett to byste měli mít v klidu, malá měla v tuto dobu loni 3 měsíce a měli jsme tam i fusak a byla v kombinézce, to bylo v klidu

evatk
6. únor 2011

@ivett já si taky myslím, že jde o zvyk, já si nemůžu stěžovat, jako u těch patníků, když nejsi úplně kolmo k tomu, je to trošku vratké, ale už s tím počítám, tak mi to nepřijde, ale jak jsem ještě v těhu jela s teutonií, strašně blbě se mi jelo, jak jsem měla zafixováno to ovládání "pevného" čtyřkolového kočárku, jelo to moc snadno, teďka nemám problém

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk jj je to hodně v sedu, malá mi usne a padá do předklonu. Ale co mne štve nejvíc je to jak se to pásá pásama. Ty otvory jak to do nich máš dát to je pakárna. Měla jsem předtím Maxi cosku a tu jsem měla na pásech hned a toto je fakt opruz.

@ivett jo přesně je to o zvyku. Já třebas si nemlžu vynachválit tu manévrovatelnost a tchýně mi řekne, že s odaretovaným kolem jezdit nechce, že to furt někam zabočuje a že to bude přozvedávat 😒 Prostě jsou fixlý na čtyřkolky no 😖

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk no se čytřkolkou se mi nikdo nestalo že by se kočár zváhnul 😒 kdežto tříkolku musíš balancovat. Jasně, člověk si zvykne a mně to neva, ale když to půjčíš někomu dalšímu kdo s tím jede poprvé, tak má co dělat 😖

mpavlinka
6. únor 2011

Já věřím, že se sporťasem se pojede o dost líp, bude lepší těžiště.

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka jo to asi jo a pak je člověk akorát otrávený z těch připomínek, co?
u nás naštěstí nikdo moc nevozí, ségra, a ta je v klidu, moje mamka na lítání s kočárkem moc není a tchýně jenom po kouskách

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk no já bych ten kočár neměnila 😵 Jsem s ním fakt spokojená 🙂 A halt ty připomínky přežiju no 😀 Můj táta vždycky: víš co je na tom kočáru bezkonkurenční? ten rukávník (emitexovej) 😀 😀

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka 🙂 🙂 tak aspoň je mu teplo na ruce, když už se mu kočár vyvrací

evatk
6. únor 2011

taky bych neměnila, jen nánožník na sporťáku je na prdlačku, koupila jsem emitex
možná bych si dovedla představit ještě jané

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk hele velkej prd, nepřevrací, jezdí s tím krásně, jen má ty kydy 😀 😀 Navíc táta je kočárkovej maniak, by jezdil furt, nikomu to nepůjčí 😀 😀

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk no já mám blbej, páč mám 2007 kolekci, ale ty máš novější kolekci ne, tam je nánožňas dobrej ne 😕

Jané má sestřenka, jako pěknej, dobře manévrovatelnej, skladnější (peg je kráva), méně se vyvrací (níže těžiště), ale na mýho 2 m manžela je nízkej, navíc letošní kolekce je pidi korba a pidi spoťák 😠

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka no já nevím, mě ten nánožník nevyhovuje, odflákli ho i v kolekci 2009 😠

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk hm 😖 , ale na pohled vypadá dobře 😵 🙂

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka odepíná se jen do něj malá kapku zatlačí nožkou nebo rukou, navíc se mi urvalo jednou poutko, kterým je to připlé k podnožníku... nohy z toho pořád vystrkovala ven, mělo to bát na zip kolem celé spodní půlky nebo měly být boky vyšší

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk hm ☹ , my jsme zatím v korbě a tam je nánožník super - na zip kolem celý korby, ale tohoto se bojím no, já to tam taky budu mít ne na dva cvočky 😖

pikusa
7. únor 2011

Ahojík holky.....
z autosedačky jde vyndat jen ta vložka pod zadečkem......nic jiného.....

ivett
7. únor 2011

ahojky,
pikus tak aspoň něco 🙂 ale fakt jsem netušila, že to nejde, já s tím počítala, tohle vědět, tak se na jejich atuosedačku vyprdnu a koupím maxi cosi, takhle jsem zbytečně utratila za autosedačku a isofix nějakých 8 tisíc, no moje nervy...ale moje chyba, jsem si to měla zjistit... 😀 naštěstí snad bude brzy jaro a to se tam Gitule v pohodě vleze...
ale jako z tohodel důvodu bych tu autosedačku rozhodně nedoporučila děckám, co se narodí na podzim, bo v zimě mají půl roku a s fusakem nebo nabalené se tam prostě nemůžou vlízt ani za nic...pokud nejsou prcci teda...

lucenek
7. únor 2011

@ivett já ti to psalal tehda pamatuješ?????

mpavlinka
7. únor 2011

@ivett ono se tam vejdou, já mám obří holčičku, nar. 10. 7. a vejde se, ale nesmíš jí halt navlíkat no a musíš přehodit deky. Co já se na tu sedajdu nanadávala... No koupit ji zas osm, tak mne vodvezou, já ji mám za litr 😀 Ale předtím jsem měla MC, takže to srovnání je krutý 😀

evatk
7. únor 2011

@ivett no ale zas malá není žádný prcek, narodila se začátkem listopadu a i s fusakem a kombinézou jsme to zvládli... nedělají je teďka třeba menší... 😲
ale mít v tom tepleji oblečení dítko kolem 8-9 měsíců, to už asi musí být problém

evatk
7. únor 2011

ale na to, že má vydržet do 13 kg... to je snad vtip

pikusa
7. únor 2011

Tak tady mates v sedačce.....v zimě...asi 8 měsíců?????
ale na fest už to bylo

ivett
7. únor 2011

@lucenek nepamatuju, ale teď trochu kroutím hlavou...tak vychytaný kočár udělají u autosedačky si nedají záležet? 🙄

@mpavlinka no nás stála nová 3,7 a počítám k tomu isofix zkladnu za další 3 tácy, tak ne 8, ale 7tisíc, no co nadělám no...jako spokojená jsem, malá je zatím fakt malá a až bude větší bude jaro/léto, tak bude oblečená lehčejc, ale jako určitě to třeba nedoporučím někomu, kdo čeká prcka v létě a na zimu tam prostě bude na fest...

@pikusa tyhle fotky mě uklidnily, díky 😉

valentinuska
7. únor 2011

ahoj holky, koukám že tu řešíte sedačky a vyndavání novorozenecké vložky 🙂
to že zůstává ta vločka kolem hlavičky a dá se posouvat nahoru mi naprosto vyhovuje, protože vidím, že tu hlavičku má chráněnou ... nelíbilo se mi pro malé mimčo to, že dost sedí, ale teď už je to ok 🙂

@mpavlinka mě tedy padala hlavička dopředu jenom jednou, když jsem jí blbě připásala - když jí mám ale správně a cvakám do izofixu, tak spinká naprosto v pohodě a hlavičku opřenou dozadu 🙂
btw. až budeš mít sporťák, tak budeš spokojená s těžištěm - když jsem to zkoušela, tak se to s janéčkem nedalo srovnat ... to teď s tou korbou je to horší

ivett
7. únor 2011

nám teda hlavička taky nepadá a ty ochrany kolem hlavičky taky vítám, jestli je moc v sedu mi ani tak nepřijde...

pikus na těch fotkách už je Matyášek bez toho podsedáku té novorozenecké vložky jo?

kacka.l
7. únor 2011

Lucenku, co děláš zítra od 16.15 do 17.00?Vezu Baru na balet a mám hoďku čas. 🙂

kacka.l
7. únor 2011

Pavli, mi to dělalo taky, a navíc jsem bez té báze ani sedačku nedopla, krátké pásy. Vyřešila jsem to tak, že jsem z apár korun koupila ten starší typ sedačky s tím podsedákem-bází, jezdila s podsedákem ze staré sedačky a nacvákavala tam tu novou, nedá se to srovnat. Fakt doporučuju, i ten sklon sedačky se dá pomocí báze napolohovat. No a pak prodala.

lucenek
7. únor 2011

@kacka.l brouku mám denní 6-18h

mpavlinka
7. únor 2011

@valentinuska jo na sporťák sázím že to bude lepší.

@valentinuska @kacka.l my máme pásy dlouhý dost, ale je pravda, že záleží na tom jak tam člověk tu sedajdu dá 😉