Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
16. únor 2011

Pavli houbelec, nekradu. 😀 😀 To je jediné foto, kdy jsem měla oba,než jsem oranžáka posílala paní. Mám jen kiwi. A jestli myslíš plikouše v albu, tak jo, měla jsem nejprve ty puntíkaté, pak jsem ho prodala, protože u plik děsně kopu do koleček, holt jsem vysoká, a pak jsem si koupila oranžáky plika-zase starší a zase kopala do koleček, tak je zase prodala, tak jsem pořídila síčka, ty byly božské, ale blbě se mi rvaly do feliny, tak mám nunu ajiný už fakt hledat nehodlám. To je můj miláček.
Takže Pavli pokud jsi vysoká, asi bys kopala taky, není to nic hrozného, ale mi to prostě vadilo.

verusa22
16. únor 2011

@kacka.l to zelené gtčko je krásné 😵

kacka.l
16. únor 2011

Jojo, je krásné, jen má šíslou tu boudu, ne moc, Lucenek to viděl, ale já jsem detailista a děěsně mě to štveee!!!Ale už se s tím nějak srovnávám. ...ale těžko. Vidíš Lucenku, ani jsem se tě nezeptala, jestli je to moc???Nebo mám jen velké oči???

mpavlinka
16. únor 2011

@kacka.l to kiwíčko je luxusní, krásná barva! No já furt řeším ty golfky, už jsem z toho jelen ☹ Hele ono člověk asi zakopává o každý co?

verusa22
16. únor 2011

@kacka.l a paní co prodávala neřekla že má šislou boudu?

pikusa
16. únor 2011

@kacka.l jéé já nevěděla,žes měla puntíkaté 😀

kacka.l
16. únor 2011

Jojo Piku, proto jsem Ti tehdy říkala, že vypadají hezky v reálu. 😉
Pavli, pokud jsi vysoká, to pliko má ty kolca dost u sebe. Teda já kopala jen do plik. 🙂
Veru: nepsala, a mě se ta zelená tak líbila, ale je fakt, že jsem dlouho zvažovala, jestli jsem neudělala chybu.

pikusa
16. únor 2011

@kacka.l no mě asi nedošlo,žes je měla,myslela jsem,žes je viděla někde

lucenek
16. únor 2011

@veronka jo? já měla v porodce naklopenou celou ložní plochu..ale asi je to jak kde 😉
kačka je éro 😀

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l máš velké oči rozdíl je pokud se opravdu pekelně soustředím.......brouku..ale seš vysoká koukáš shora a vidíš i střechu i nánožník.....já střechu a její okraj 😀
a síčko se ti blbě skládalo? neke...mě právě luxusně a že samo stojí 😵

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek to ne skládalo se skvěle, ale do feliny se blbě rvalo, holt moc dlouhé, a co nový kočárek???Foteny byly i v profilu MK. 🙂JInak díky, tedy neřeším to. ...sakra nejde to.Já jsem prostě barevný detailista- to je pozůstatek šíleně detailní výchovy mé matky. Jak něco není tón v tónu, je krize.... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Holyk já mám i sešity děcek ve škole podle barev. červený-český jazyk domácí, žlutý školní, zelený matika domácí a modrý matika školní. 🙂 🙂 😅 😅 😅

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l bože matko...... 😀 😀 😀 se picnu.....
janečko jde ke mě zrovna písám kámošce odkazy.....je pidi jako já tak asi síčko oproti janečku je delší širší váhově stejné, rychle složitelné a vynese..hele u síčka šlo madlo sundat komplet dolů?u completa?

pikusa
16. únor 2011

@kacka.l teda kači....to já barevné sešity neměla 😀

veronka
16. únor 2011

@kacka.l ja som si myslela,ze ty mas nove gt.

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l tak u kamarádky vítězí nuna 😀 zatím...je něco co bys negovala?

kacka.l
16. únor 2011

@veronka Nene použité, v záruce.

@lucenek Na mě by mohla mít vyšší rukojeť tak o 5cm, jinak nic. 🙂

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l oká....dík a símtě příště vem nuničko ju? si pojezdím 😵

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek jasně. 🙂 Počkáme na sluníčko a vyrazíme. Jdeš ještě na zápis do té školky???nebo už nemusíš???

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l jj jdu.. 16 a 17 března, mám už vytisklé papíry, jen potvrdit doktorkou a zajít tam

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek tý jo, to musím i k DR???Ještě, že tě mám!!!

pikusa
16. únor 2011

@lucenek tedaaa už zápis do školky 😲

pikusa
16. únor 2011

Ale mi došlo...Matesovi budou 2,tak by jsme měli jít na příští rok se nechat zapsat ne?????

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l jj na těch papírech je i kolonka pro mudru tzv potvrzení o bezinfekčnosti, že malej je zdravej nemá odchylky ve vývoji a trvale nebere léky, chtějí na to razítko.....ale na mš sokolovská a žilinská to je na v. makovského žádné formuláře nemaj tak až půjdu potvrzovat ty dva k mudře rovnou si vyžídím třetí potvrzení na papír od ní at ho pak můžu jen přiložit a neletět tam znova 😉

lucenek
16. únor 2011

@pikusa brouku na září ti přece nebude chodit do školky ne?

lucenek
16. únor 2011

@pikusa no....asi bych příští rok kolem vánoc volala do školek na indivindi místečko..vzhledem k tomu že tři bude mít tuším v dubnu

pikusa
16. únor 2011

@lucenek no to ne.....
já nevím,jak to je.....ale sakra jsem zaměstnanec MŠ a ZŠ...tak mi snad dítě vezmou ne???? 😀

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek byla jsem se zrovna předevčírem dívat na jesle žilinská, moc krásné jsem nadšená, vidíš, tam je i školka, zkusím to i tam!!!! Na zápisek klidně můžeme spolu. 🙂

lucenek
16. únor 2011

@pikusa csss taková protekce....hele zavolej si do školek a optej se...každý kraj to má jinak...ať nebalamutím 🙂

kacka.l
16. únor 2011

@pikusa nevezmou, tedy u nás je to jedno, dokonce kamarádky mamka dělá učitelku ve školce a vnučku nevzali ani od tří let, vozí ji do vedlejší vesnice.
teda pokud nemáš obálku, a to já nemám, tosi rači koupím nánožník na nunu. 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l jooo tak joooooo 17.3 tam budu 😀