Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
18. únor 2011

@lucenek nemůžu,půjčila jsem ho kamarádce 😀

lucenek
18. únor 2011

@pikusa taky chyba 😀

pikusa
18. únor 2011

@lucenek 😀

pikusa
18. únor 2011

Já už i GT uložím někam...vyperu potah,složím a uklidím

lucenek
18. únor 2011

už? se podivej na nás..... 😀 2a půl a drandíme..to jsme si myslelaže odjedu loňskou zimu a ništ...a budeš mít pak pupek...máš golfáče pak abys netahala?

kacka.l
18. únor 2011

Veronka, teutonka se mi taky líbila, ale děsně jí plandá ta bouda.
Jinak myslím, že Piku by Matyho do tcm fusaku nanacpala i nám je taktak.

lucenek
18. únor 2011

@kacka.l myslíš....no jo já si to dycky neuvědomím, že vy jste velicí.....Sáruš je dorbek tak se vleze..... 😉
mě se na teutonce nelíbí ta bouda právě a to přední kolo paprskovité a ta konstrukce...no nelíbí se mě vůbec, abych to zkrátila

pikusa
18. únor 2011

@lucenek hele,on rostě v kočárku nebude.....chodí,tak co.....
šlape v klud venku 2 hodiny,tak na co kočárek....
Pliko bude na balkoně kdyby něco...ale my jsme myslím dokočárovali
A já vám dám,že nevejde 😀

veronka
18. únor 2011

@pikusa netrčí malému hlavka nad opierku? ci sa mi to iba zda?

veronka
18. únor 2011

@pikusa ale je fakt velký? som si vsimla, ze sa narodil 7., môj 8. ale 2010 😀 😀 😀

pikusa
18. únor 2011

@veronka trčí...ale kdyby seděl,nohy normálně dolů z kočárku,tak v poho--a má ted asi 92 cm a tak 15 kilo 😀

veronka
18. únor 2011

@pikusa ty mas tu opierky na nohy hore na tej foto?

veronka
18. únor 2011

baby a čo kočíky JANÉ?

kacka.l
18. únor 2011

Veronka staré jané ani náhodou ať si říká kdo chce co che, já ho měla na spinkání a nikdy více. Nejde vůbec polohovat do sedu, prostě jen takový polosed, a ty nové jsou nádherné, ale malilinkaté.

kacka.l
18. únor 2011

A ještě musíš vše dokupovat, nánožník, tašku, tuším i pláštěnu.

dzilda
18. únor 2011

Ahojte všetkymamičky 😀 ,
musím Vám povdat, ze som konkretne rozmyšlala vybrat si kočík medzi gessleinom concordom a icoo.Velmi moc som váhala pretože všade kde som bola mi doporučovali prave ten svoj kočík ktorý mali na predajni. Napokon som sa rozhodla pre icoo s nafukovacími kolieskami ktorý je perfektný do terenu a som nadmieru spokojná 🙂 .
Tento kočík je proste superrr 🙂))) som spokojna a nevymenila by som ho- naopak každému doporučujem uvidite ze budete spokojné 🙂.
Obchod kde som ho kupila je v Ba. Je tam super personal, ktorý ochoptne poradí a vysvetlí.Som naozaj spokojná. 😉

zajo79
18. únor 2011

@dzilda a ze aka reklama 😀 😅

kamusek
18. únor 2011

Zdravím. Můžu se k vám přidat 🙂 Máme taky PP GT3. Jezdíme necelý měsíc, ale už teď jsem mooc spokojená. A ne jenom já! Už bych neměnila. Kočárek je fakt super a kdo ještě váhá s jeho koupí, tak vřele doporučuji 🙂 Cena je sice vyšší, ale myslím (aspoň zatím), že kvalita tomu odpovídá. Nebo se snad pletu? Nevím, zatím neumím moc posoudit. Uvidíme až časem 🙂 Přeju hezký zbytek večera....

valentinuska
18. únor 2011

@veronka peg a jané mi přijde docela podobné ... peg je větší, má výhodu ve velkém koši pod (to jané má hodně malej) a peg má pouze ruční brzdu, což mi přijde dobré ...
jané je o dost skladnější - to je jeho největší výhoda oproti pegu
toť můj názor 🙂

veronka
18. únor 2011

@kamusek mozes,ja som si tiez vcera rezervovala gt3 kiwi,sportak,ale az na april. ty mas aku farbu? ale dlho som vahala a nevedela som sa rozhodnut.

pikusa
19. únor 2011

@veronka ano na této fotce je opěrka na nohy nahoře
@kamusek ahojík a jsem ráda,že jsi spokojená...jakou barvičku máte???

lucenek
19. únor 2011

čuste...
@kamusek je vyšší, ale odpovídá, dle mě 😉

kamusek
19. únor 2011

@pikusa @veronka - máme zelenou barvu z roku 2009. Letos je myslím trochu víc pestřejší. Máme celou kombinaci. Jak hlubokou korbu, tak sporťák i autosedačku a k ní i ten fix do auta....a opavdu se vším zatím spokojenost.

lucenek
19. únor 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42211441&tab=0
takhle zprznit kočík...a ještě močíčku ☹

kacka.l
19. únor 2011

Kamusku:Tak to máš taky kiwičko???

Lucenek, tam nic není.Cos ní bylo????

lucenek
19. únor 2011

@kacka.l aj na mmb klikni na zn peg perégo a objeví se já dycky zapomenu že jsme přihlášená.....no...tak vošklivě vyfotit...od bláta, sešuchanej nánožník......

kacka.l
19. únor 2011

@lucenek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42211695&tab=0

Toto???Taky cena je dost vysoká ne???

lucenek
19. únor 2011

ano.....

lucenek
19. únor 2011

ted aktualizovala má to v setu s modrou korbou a sedajdu

kacka.l
19. únor 2011

@lucenek Tak to asi za tolik neprodá. Moky se prodávají kolem 6000 a modré navetty i kolem 1500,- je fakt, že jsou málo a sedajda tak taky kolem 1500,- Kdyby prodávala za 9000,- tak má šanci jinak asi ne, že????To jsme odbornice, co??? 😀 😀 😀 😀