Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

veronka
23. únor 2011

baby, čo poviete na Myrto z kolekcie 2011, som našla 2011 v jednom obchode oveľa lacnejšie ako 2010 v iných:
pozrite tie parametre: http://brendon.sk/Products/ViewDetails/32997?st...
žeby sme zmenili z kiwi na myrto?

dzilda
23. únor 2011

@zajo79 ahoj, neviem ako si to myslela, ale ja som velmi spokojna s vyberom kočíka 😀 😅

lucenek
23. únor 2011

@kacka.l a kam jsi šla? do sambaby?ten matroš je o dost horší? nepovídej...za chvíli budou kolekce 2008-2010 ceněny víc jako novej teda

luca30
23. únor 2011

Já tedy za sebe musím říct, že materiálově se mi líbila víc moka jak to corallo, moka má tu boudu takovou super, jen přejet hadříkem a tady ty nové kolekce to je takové nitkovité nebo jak to mám popsat...ale tak drandí se s tím taky dobře...asi je na tom víc vidět jak na té tmavé 😀 😀 včera jsem viděla močičku na MMB za 5500,- už bych tam moc koukat neměla, naštěstí kočár máme tak až do golfek to nemusím řešít 😀 😀 😝

lucenek
23. únor 2011

@luca30 jo jo přejedeš hadrem a je........močíčka je krásná no...jsem ráda, že jsem manžu ukecala do druhého.. 😵 😵 😵 😵

pikusa
23. únor 2011

@lucenek jako do druhého??????už???????? 🤐 😵 😵 🙂 🙂 🙂

kacka.l
23. únor 2011

Teda Lucenku dobrý!!!

To myrto bylo pěkné, ale ten matroš mi fakt přišel, že se bude hodně zatrhávat a navíc takový moc umělý, ale treba néééé.

Lucenku tady je bambu, moje navettka, taška a sedačka- Teda né moje, ilustrativní. 😀

triowax
23. únor 2011

Ahoj

koukala jsem, že byla otázka, jak jsem dopadla.
Objednáno je cybex calisto a perega po servisu na vlastní náklady pujdou prodat.

kacka.l
23. únor 2011

A ještě mě vlastně napadlo, že naprd jsou i ty nové navetty, ten zip byl mnohem praktičtější, vždycky jsem otevřela a videlo to za prostředek, takhle aby to člověk pořád někde odkládal, navíc, když bylo hic, otevřela jsem do půlky a bylo a takhle jedině sundat, bo když to není na těch drucích, tak to nedrží- holt italové!!

pikusa
23. únor 2011

@kacka.l hele i proto bych já asi chtěla navettu panoramu....
prostě se mi zdá lepší a dokonce snad i širší...

lucenek
23. únor 2011

@kacka.l jůůůů je fakt že ty navetty byly lepšíno..... ☹
@triowax to je fajn cybex se mi líbí že má spojenou ruko, ale zasek malé kolca a je nízko, hlavně ta cena teda 😖 ale každý se v něčem najde že..co je pro jiného důležité, je pro druhého nepodstatné

mpavlinka
23. únor 2011

@triowax tak to je fajn 🙂 Cybex mi nabízela v Babystaru, ale nepřijde mi moc bytelnej 😒, bráno teda proti plikům.

@pikusa ta panorama je určo lepší - prostornější a ten zip si nemůžu vynachválit 🙂

Holky já furt řeším jesi nový nebo jetý Plika, chjo 😒


lucenek
23. únor 2011

@mpavlinka otázkou je od koho někdo je lajdák a někdo může mít plikáče jeté oká...těžko.....leda ososbní prohlídka

triowax
23. únor 2011

@lucenek našla jsem výprodej lonské kolekce za 4300, takže Ok.

mpavlinka
23. únor 2011

@valentinuska za 4200. Ale nevím jesi nepřidat tisícvku (a pár stovek) a prostě nekoupit nový... Pak se daj docela dobře střelit jak vidím na MMB 😅

triowax
23. únor 2011

@mpavlinka nooo po mé zkušenosti leda nové a nebo někoho v blízkosti,abys je viděla naživo.

mpavlinka
23. únor 2011

@lucenek hele dneska na plavču byla na recepci jak plika tak síčka. Ta síčka jsou taky pěkná... Co ti na nich přesně vadilo... Ta jednoduchá kola?

mpavlinka
23. únor 2011

@triowax jojo právě ten tvůj případ mne žene do toho koupit spíše nové. Dneska v Albertu mi nějaká paní vychvalovala Multiwaye a prejže jsem se zbláznila (tak to neřekla, nějak podobně) koupit golfky za 6 tisíc 😀 Ale já prostě Plikáčky chci 😵

triowax
23. únor 2011

@mpavlinka to je každýho názor no. Kor u plika si myslím, že ta cena je OK.

lucenek
23. únor 2011

@mpavlinka nevadily mi opticky ale fyzicky, jely prostě blbě, gor nezatížené , orptoi janečku fakt jízdní vlastnosti jinde...ale jinak jsou krásné, širší delší zádovka stříška taky fajn, skládání naprosto luxusní..ale já s golfáčema nejvíc jezdim, než skládám či jinak manipuluju na to, abych oželelaj ízdní vlastnosti
multiwaye jsou mazec...ty kolca masivní stráááášněěěě..

mpavlinka
23. únor 2011

@triowax hele ty Cybex maj pěkně vysoký rukojeti viď 🙂 By bylo dobrý pro mýho manžu, má dva metry 😀

lucenek
23. únor 2011

holky do druhého ano ale ne teeeed 😉 asi jsme to napsala nepřesně......časem ...rok možná 🙂

pikusa
23. únor 2011

@mpavlinka hele,kup si plika.....jestli po nich toužíš.....
a kup bud bazarovku,ale tak,že to budeš přebírat--jestli najdeš někoho u vás a nebo nové

pikusa
23. únor 2011

@lucenek aháááááááááááá já myslela ted

mpavlinka
23. únor 2011

@lucenek díky za info. Já měla multiwaye vybraný, ale pak jsem zkusila plika a vidím ten rozdíl... 😀

pikusa
23. únor 2011
mpavlinka
23. únor 2011

@pikusa jj dobrá strategie... uvidím...

mpavlinka
23. únor 2011

@pikusa na ty jsem koukala, ale to už mi nepřijde takovej rozdíl na ceně od nových 😀

lucenek
23. únor 2011

jj to jsou teréňáky těžké.....
já zzítra konečně vyfičím ven ale podle počasí minus 8 je masakr a když užtak do getečka hezky s fusáčkem nánožníkem, pláštěnou.....na janečko je na cestě nájeečníček se těšim zítra fotnu..... 😵

valentinuska
23. únor 2011

@mpavlinka no jestli to chceš na jedno dítko, tak bych možná nějaký pěkný bazar zkusila ...
ale tisícovka navíc za nové není taky tak moc 🙂