Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
12. bře 2011

Lucenku kdekoli, já tě nehoním, klidně do konce týdne, ale já musím furt poslouchat Ivana, že už tu není k hnutí. 🙂 😀
No zoo škoda, bylo fajně.

kacka.l
12. bře 2011

@lucenek Má nějkou extra kvalitku. 🙂

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l hel kači kdyby teda šlo si na týden pozkúšat myslím, že tak dlouho ani nebude třeba a můžem teda na tu středu se domluvit...uvidíme se u zápisu ni?

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l no asi jo....nánožník nemám kolem madla.....fakt přestávám chápat...sama jsi viděla není to bavlna....

kacka.l
12. bře 2011

Lucenku, ale já můžu až ve dvě.

lucenek
13. bře 2011

@kacka.l nějak to vymyslím...ted jdu vařit , nakoupit poo razíme do zoo ještě nemám umytou gt...včera jsme jen prala potah

lucenek
13. bře 2011

@pikusa jak se daří miminkovi?

ivett
13. bře 2011

čau holky, po delší době jsem tu opět s dotazem 😀 máte některá zkušenost s kočárkem PP skate? příp. jaké? negativa, pozitiva, sem s nima...

lucenek
13. bře 2011

tak meju kráu a zjišťuju že ten košík jak jde sklopit dolů při vytahování nákupu, jde vytáhnout nahoru a drží...tak se nenacáká na nákup nebo nejde vidět věděly jste to?

niko
13. bře 2011

Holky chci se zeptat, jakou koupit pláštěnku a moskytiéru na hlubokou korbu Navetta XL...

kacka.l
13. bře 2011

@niko já měla emitex xxl, pak jsem ji dávala i na spor´ták-někdy, ale byla větší. 🙂

@lucenek věděla. 😉 😉 😀 😀

Ivett jednu dobu jsem jej taky chtěla, ale prý je to vyloženě městský kočár, ale to tvrdili o buzzovi taky a jak byl super. .-)

lucenek
13. bře 2011

@ivett bych se bála té spodní konstrukce najíždění na patníky a tak musí to být pak zhoblované zespoda, ale nevím jinak...mě přijde něco jako buzz hlavně tou sedačkou

verusa22
13. bře 2011

@lucenek zjistila jsem to před týdnem :D

lucenek
13. bře 2011

css jsme žabař já po dvou letech 😀 😀 😀 😀

pikusa
13. bře 2011

@lucenek hele,tak to jsem já nezjistila 😀
a jak se daří miminku????????
asi takhle 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucenek
13. bře 2011

@pikusa dík, že nejsem sama....a teda pikousi...kraása ty dááálnice 😵 😵 😵 😵

pikusa
13. bře 2011

@lucenek no dálnice ještě moc neee ale rýsuje se to tam 🙂

lucenek
13. bře 2011

holky jak se sundává ta ledvinka z rukojeti?
komplet odstrojeno bouda vypraná ...asi už ho ani nebduu dávat..vše smrdělo od kocurů i košík ten mi šel taky vyháčit na 4 místech na tom konci co se klopí nahoru i dolůje to našité na té konstrukci

evatk
13. bře 2011

@lucenek já jsem to s tím košem náhodou zjistila po roce ježdění, teda zjistila... 😀 známí si ho koupili a tak při společném ježdění jsem to zmerčila, je to super 😉

lucenek
13. bře 2011

tak už vím i koš jsem sundala 😀
no teda mám rozebranej komplet....všecko peru teda boudu košík a ledvinku ručně, i potah jsme včera radši ručně..pásy naložený odesinfikovaný...a už ho radši ani nebudu strojit.....a půjde pod postel nebo do našeho sklepa....jen seženu černé pytle z rachoty....děcka se opiju a obulim to..ten kočár je fakt nej...sára už jen golfky a utíká.....takže zbytečně bych ho strojila a zase dávala do sklepa kde mi na něj budou chcát kočky

lucenek
13. bře 2011

miláčku můj gétéčkový, brzo tě zase vytáhnu slibuju 😵 😵 😵 😵
mi jebe co? 😀

pikusa
13. bře 2011

@lucenek taky se na to chystám...odstrojit,umejt a někam uskladnit

lucenek
13. bře 2011

@pikusa no už mám růžové vínečko......
už přece jen bude mít tři.....takže ve dvou jsme ještě drandívávaly..ale vy jste ťapkací typ.....
hele zase u tebe to zas na tak dlouho 😉

pikusa
13. bře 2011

@lucenek jojo Mates je nevozící a kdyby něco,Pliko je na balkoně
No pravda.....ne na dlouho.....teda nic nezakřiknout

lucenek
13. bře 2011

jsme vzala nepoužívané obaly na šaty a v jednom mám fusaky, ve druhém nánožníky plus podložky a propriety (pumpička pásy esmarch na tlumiče reflexní pásky, SPF pláštěnku, GT pláštěnku) v dalším bude bouda a potah a košík.....

lucenek
13. bře 2011

@pikusa jo jo tfuj tfuj

pikusa
13. bře 2011

@lucenek no já asi konstrukci budu muset dát k našim,doma fakt nemám kam

mpavlinka
13. bře 2011

@pikusa gratuluju a tfuj tfuj 🙂 Holky moc chválím to síťový okýnko na pegu, koukám na malou 😵 A dneska jsme poprvé zkusili vajíčko do sporťáku a bezva, manža a tchýně valili oči, jak je ten kočík variabilní 🙂

ivett
13. bře 2011

ahojky,
pikusa mooooc gratuluji, pokud testíky jsou tvoje, hodně štěstíčka, ať je vše ok, pochopila jsem už dřív, že to u vás nejde "samo", ale musí se pomoct co? tak ať vše dobře dopadne 😉

a k tomu PP skate, asi jsem měla rovnou napsat, že mám PP GT3 a vymýšlím "chujoviny" jak by řekl můj muž, no ale vymýšlí, jelikož skládám PP denně do auta, kor teď jak začlo být krásně a furt chci být v luftě, a jaksi krom toho, že ho asi za chvíli parádně dodrápu, což mě bude nsekutečně srát, tak jsem z toho dost zhuntovaná 😀 takže vymýšlím, že bych pořídila skate jakože vyloženě "městský" kočár, tzn. když jedu na rychlej nákup, shopping, k dr. atd., už kvůli rozměrům a váze mi přijde super, vzheldově se mi moc líbí, byl by to fakt jako druhý kočár, navíc bych ho nekupovala rozhodně nový, tolik peněz za něj nedám, šla bych do "ojetiny", spíš mě zajímá, jestli ho některá máte, viděly jste naživo, zkoušely??? korba mi nevadí, naopak, ještě nějakou dobu budeme v hluboké a naveta sama o sobě má 5,5 kg + 13kg podvozek PP + momentálně 6kg naší slečny a jsem na nějakých 24 kg, což je sakra hodně, kdežto skate má všehovšudy i s korbou 13kg, lehce se skládá, jak jsem viděla video, složený má rozměry o 20cm kratší než PP, což mi vzhledem k sedanu, co mám, přijde ideální...
já ještě nechci kupovat golfy, za a) se mižádné nelíbía za b) malá ještě ani nesedí, takže chci být do léta určitě v hluboké, pak možná přejít na sporťák, no a skate mi přijde jako ideální varianta, že z té hluboké jde udělat sporťák a naopak, zkrátka nepotřebuju k němu sólo korbu...zvažovala jsem buzz podvozek, ale teď bych k němu ještě musela shánět i korbu, navíc jsem buzze zkoušela, je super lehký, ovladatelný, ale v 5 inzerátech ze 6ti je vada - nejde teleskopická rukojeť a vzhledem k tomu, že jsme vysocí, zrovna tohle považuju za echt vadu... ☹
no takže jsem objevila skate, za a) se mi líbí, že na něj jde i vajco od PP, za b) bych zůstala věrná značce, za c) je vzhledově moooc hezký (konkrétně bych měla možnost mít barvu moca), za d) je skladný, lehký a tak bych mohla pokračovat...
ale praktickou zkušenost nemám,t ak mě zajímá, jeslti někdo jo, poraďtě, diskuse tady jsou o ničem, proto píšu sem...jde v podstatě o ne hlavní kočár (ten mám PP GT3), spíš na shopping a cestování po obchodech, dr. a tak a jde mi o lehkost, skladnost, jako halvní mašinu mám prostě GT3 😀

lucenek
13. bře 2011

@ivett no tak to bych považovala za vyhozené love...teda dle mě.....a šla bych do golfek 😉 i když za a be a ce 😀